Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ekol lojistik kolay gelsin'in sahibi olan firma.

• FtpX kullanıcısına yanıt

Kolay gelsin zaten Ekol Lojistikin kurdugu bir kargo sirketi.Turkiye de en iyisidir.Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nier

amazon teslimat bilgisinde ''cumartesi'' ibaresini ''yarın'' ile değiştirdi.. Çok iyi oldu bu.

Aynen ehehheeh

• Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler

🕺🏼🕺🏼🕺🏼

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt

yeni mi değişti durumu ? sipariş tarihi ?

Hocam saat 12yi geçti ya, sanırım o yarın derken cuma gününü kastediyor.

• Bu ne ya? Bunu yaşayan var mı? Ürün teslim falan edilmedi ama teslim edildi diyor.

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler
  • Arkadaşlar teknosa ürünleri dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama EAS yani East Asia. Bu bildiğin Çin demek. Bizdeki ürün kodu EUR yani avrupaydı.

• thehawk kullanıcısına yanıt

Malum siteden satanların çoğu buradaki arkadaşlar gibi yurtdışından ön sipariş verip orada kar ile satmaya çalışanlar. Bazıları hatta aramızdadır. Eğer konsol bozulursa kendi hesabınızdan sipariş etmediğiniz için bir daha aldığınız insan ile iletişime geçip onun üzerinden Amazon'a veya nereden aldıysa ulaştırmanız gerekecek. Tanıdıkları vasıtasıyla ülkeye getiriyorlarsa - ki bu daha kötü - teknik servis için elinizden hiçbir şey gelmeyecek.

Tavsiyem sabredin ve Amazon'dan stok denk getirdiğinizde yurtdışından kendiniz alın.

• arcanome A kullanıcısına yanıt

Hocam biraz araştırdım ve Ekol Lojistiğin kurucuları aynı kişiler olsa da ayrı bir dağıtım ağı var. Mesela A101 den aldığınız televizyonu bunlar getiriyor. KolayGelsin ile alakası olmayan bir dağıtım sistemleri var gibi. Zaten verilen kod KolayGelsin de işe yaramıyor. Hayırlısı Bakalım

• Aynı durum benim siparişimde de var. Büyük ihtimalle sistemsel bir durum diye düşünüyorum ama Vatan’dan sipariş eden diğer arkadaşlar da bilgi verebilirler ise iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Parhelion P kullanıcısına yanıt
    Ozelden biri daha yazdı. Demek ki yine sistemsel hata var. Biz alışkınız bunlara. Geçen de sipariş komple gözükmüyordu karışmıştı buralar. Neyse iyi o zaman.

Sırf o kısaltılmış yazıyı gördüğüm için hareket edemedim.Elim checkouta gitmedi, gitmiyor da.Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler 

• quote:

Orijinalden alıntı: FtpX

Hocam saat 12yi geçti ya, sanırım o yarın derken cuma gününü kastediyor.

Haydaaaaa 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: feanor007

yeni mi değişti durumu ? sipariş tarihi ?

Once Cuma diye geldi, sonra Cumartesi oldu hocam ama ben yarın ya da en geç Cuma gelir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 19 Kasım 2020; 1:20:10 >

Üstad şu saat itibari ile yarın ve cuma aynı şey :))

İkinci bir Marketplace vakası diyebilir miyiz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: FtpX

Hocam biraz araştırdım ve Ekol Lojistiğin kurucuları aynı kişiler olsa da ayrı bir dağıtım ağı var. Mesela A101 den aldığınız televizyonu bunlar getiriyor. KolayGelsin ile alakası olmayan bir dağıtım sistemleri var gibi. Zaten verilen kod KolayGelsin de işe yaramıyor. Hayırlısı Bakalım

E li kodu kg ye bildirdiğinde sistemde beni bukdu. Henüz yüklenmediği için kargolar göremiyoruz sistemde. Ekol olarak bende de mailde öyle söylüyor ancak takılmanıza gerek yok.

• Teknosa stoklar tükendi.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.