Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağol hocam cevapladiğin icin pusuya yatacagim anlaşılan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa' dan aldığım bilgiyi paylaşayım. Ön sipariş ile ilgili genel merkezden henüz bir bildirim yapılmamış. Bu maillerde hangi kanallardan satış yapılacağı ve/veya ortalama stok bilgisi olurmuş. Ekstra bir bilgi alırsam ve uygun olursa buradan paylaşırım.

Yorum: Mağaza yerine online sipariş olacak gibi duruyor. Döviz hareketliliği yüzünden çarşı karışacak gibi görünüyor. Sonraki partilerde fiyat artması %80. Yatırım tavsiyesi değildir. :)

• FtpX kullanıcısına yanıt

Teşekkürler detaylı bilgi için 

• quote:

Orijinalden alıntı: FtpX

Teknosa' dan aldığım bilgiyi paylaşayım. Ön sipariş ile ilgili genel merkezden henüz bir bildirim yapılmamış. Bu maillerde hangi kanallardan satış yapılacağı ve/veya ortalama stok bilgisi olurmuş. Ekstra bir bilgi alırsam ve uygun olursa buradan paylaşırım.

Yorum: Mağaza yerine online sipariş olacak gibi duruyor. Döviz hareketliliği yüzünden çarşı karışacak gibi görünüyor. Sonraki partilerde fiyat artması %80. Yatırım tavsiyesi değildir. :)

Teknosadan almak ta iyi olurdu aslında ama çok geriden geliyorlar üzücü

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaanowicz

Biz şimdi parayı önden cash verdik ya( yani ben direkt mağazaya peşin ödedim makbuz aldım ) ürünü 8300 den almış oluyoruz değil mi kur artıyor diye laf etmezler inşallah

ön siparişin amacı bu. birşey olmaz merak etme

bi keyif çayı iç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 26 Ekim 2020; 16:42:23 >
  • Ayın 22 sinde ben de medimarkt tan sipariş vermiştim . İnşallah sorunsuz ve sessiz bir cihaz olmuştur.

• Bu amazondan 1 ay önce sipariş verenler günleri nasıl geçirdi ya, 4 gün oldu ön siparişi vereli gün geçmiyor valla sabırsızlıktan :)

• Haha sağol 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Malumunuz döviz yükseliyor. Zam gelmeden ön siparişler açılsa ve bekleyen herkes alabilse.

Fiyat artışı demişken oyun fiyatları da ortada. Bu konuda bir fikrim var, ne kadar mantıklı sizlere danışmak istedim. Türkiye sipariş veren herkes diskli versiyon sahibi olacak.

Yaşadığımız ile göre (ben istanbul) 4-6 kişiden oluşan grup kuralım diyorum. Hepimizin oynamak isteyeceği, yıl boyu oynanmayacak (fifa v.b), mümkün mertebe standart edititon oyunlar belirleyelim.

Oyun sayısı kişi sayısına eşit olacak. 6 kişilik bir grup için örnek; Oyunlar 500-700 tl aralığında olduğunu varsayarsak ortalama kişi başı 600tl ödenir. (Toplam ödeme / kişi sayısı)

Kura ile hangi oyun kime verilecek belli edelim. Her iki haftada bir buluşup yine hangi cd kime verilecek belirleriz. Böylece 3 ayda 6 farklı oyun oynamış oluruz ve oyun başına 100tl (tahmini) ödeme yaparız.

-Tur tamamlandığında diskleri iade edip indirim alalarak devam edebiliriz.

-2 Haftalık değişim süresi 3 Hafta olabilir.

-Tur tamamlandığında piyasada yeterince oyun yoksa bekleyebiliriz.

Benden bu kadar görüş ve önerilerinizi rica ediyorum.

Türkiye şartlarına göre iyi bir öneri. Ama online oyunculukta o birleşen arkadaşlar oynayamıcak mesela fifa 21 aldın karşılıklı bir maç yapalım olmucak . Böyle bir negatif durumda var maalesef

• portrey P kullanıcısına yanıt
    O yüzden yazımda fifa vb hariç dedim

Oyna bitir tarzı oyunlar düşünülebilir.

• Overgame en öok siparişi açtı gibi gözüküyor

• Arkadaşlar vatan bilgisayar ön siparise acti hemen aldimalmak isteyenler acele etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: darkyamaha

Arkadaşlar vatan bilgisayar ön siparise acti hemen aldimalmak isteyenler acele etsin

Bi kaç saat önce konuştuk hayırlı olsun dostum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MontrealR

Bi kaç saat önce konuştuk hayırlı olsun dostum :)

Alıntıları Göster

Sağol hocam havale olarak aldım

yarin ödeme yapacağım umarım sorunla karşılaşmayız

• Ankara'da her Vatan'ı aradım tek bi yerde 1 kontenjan vardı. 10 dkda gidip aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Flames -- 26 Ekim 2020; 19:9:1 >
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Vatan bu ne yapsa yeridir :)

Mantıklı ama hamgi oyunlarda yapabiliriz bunu bi tartışalım

Hocam benzer bir şey benim de aklımda vardı. Ki zaten bu şartlarda hepimizin mecburen kullanacağı bir sistem olacak bu.

Herkes konsoluna kavuşur kavuşmaz detaylandırıp hayata geçirelim derim eğer gerekli kişi sayısına ulaşabilir ve altyapısını da kurabilirsek.

• Kaç gündür Teknosa'yı bekliyorum.
    Onlarda başka birşeyi bekliyor sanırım.
    ..
    Dayanamayıp Vatanbilgisayardan aldım.
    Alabilen herkese hayırlı olsun
    ..
    Alamayan arkadaşlarımızada nasip olur inşallah.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.