Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatandan aldım forumdaş ben de, hala onay bekliyor görünüyor sistemde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Overgame’den aldım ben de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

Bugün İstanbul Metropol AVM'deki Mediamarkt mağazasının oyun konsolları reyon sorumlusu ile yüz yüze görüşme fırsatım oldu ve hepimizin aklındaki soruları sordum kendisine;

• PS-5'in 19 Kasım'da mağazalarından fiziki satışı olmayacakmış ilk etapta. Internet siparişlerine öncelik verilecekmiş,
    • Mağazalardan fiziki satışın Kasım'ın son haftası veya en geç Aralık başında başlayacağını tahmin ettiğini söyledi,
    • Fiziki satış hemen hemen tüm Türkiye'de aynı gün başlayacakmış, bazı büyük ve konsept mağazalara 1-2 gün öncelik verilebilirmiş (Kendileri, Meydan AVM gibi),
    • Internet sitesinden alınan ön siparişler 19 Kasım'da kargolanmaya başlayacakmış, herhangi bir gecikme söz konusu değilmiş,
    • Kargo firması ile anlaşmalarına göre, "en fazla" 3 iş gününde teslim edilirmiş kargolar ama "O kadar uzun süreceğini sanmıyorum" dedi.
    • Internet sitesinden hala daha ön siparişlerin açık olması ile ilgili bir sıkıntı ve şüpheli durum söz konusu değilmiş. "Hemen Al" butonu aktif olduğu sürece gönül rahatlığı ile ön sipariş verebileceğimizi, 19 Kasım'da kargoya teslim edileceğini söyledi,
    • Kargonun neden ücretli olduğunu da sordum. Ona cevap olarak da, kargonun sigortalı olarak geldiğini, ürünün hasarlı vb. bir şekilde bize ulaşması durumunda tüm sorumluluğun kendilerinde olacağını belirtti,
    • 19 Kasım veya öncesinde her mağazaya 1'er adet teşhir için PS-5 geleceğini, ama yukarıda da söylediğim üzere mağaza satışının sonraki etapta başlayacağını söyledi,

Aklımda kaldığı kadarı ile son bilgiler bunlar...

Kargo ücretsiz görünüyor bende. Sizde ücretli mi ?

• Vatani beklerken bianda @Ardamax sayesinde overgameden aldim.Basta iyimi yaptim kotumu diye dusunceliydiim.Gerek burda yazilanlaar gerek kendi konusmalarim nedeniyle overgame e guvenim artti. Sagolsunlar insta DM de her soruma cevap verdiler gayet ilgililerdi. İcimi rahatlattilar.

Umarim gercekten amatur ruhuyla alan sabirsizlikla bekleyen hicbi artniyeti olmayan oyuncu kardeslerim sapa saglam zamaninda tesllim alir.

Bu arada overgame den alanlar siparis numarasinin son rakaamini paylasirmmi ona gore siramizii bilellim.

Benimki ; 10113

• Overgameweb’ten aldım. Sipariş numarasının sonu 30

• FtpX kullanıcısına yanıt
    Hocam beni de ekleyebilirsiniz overgame üzerinden verdim

• FtpX kullanıcısına yanıt
    Overgame ilk çıktığı akşam saat 21.02 de geçtim sipariş i büyük ihtimal Türkiye de ki ilk sipariş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 25 Ekim 2020; 5:33:52 >
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Cyber ocak şubat gibi updati atar bnce

• Aksi bir durum olmadığı sürece kesindir

• 106 benimki.

• sipariş numarası falan önemli değil hocam,stokta varsa istersen 18 kasımda sipariş ver 19'unda elinde olur ben o derece güveniyorum overgame'e 10 larca kez alışveriş yaptım koleksiyon sürümleri ön siparişli oyunlar vs daha hiç mağdur olmadım

• Helal krallar 8.300 iyi para

• Overgame

• açıkçası mediamarkt'ta reyon görevlisi veya müşteri hizmetlerinin pek bilebileceğini sanmyıorum, kötümserim bu konuda :D

bana stoktan fazla sipariş alıyorlar gibi geldi ama yeterli talep olmaması ihtimali de düşük olmadığı için emin olamıyorum

• Kayseri'de Vatan bilgisayarın müdürü ile görüştüm.

Stok sıkıntısı Türkiye genelinde kesinlikle olacak diyor.

Her mağazaya 2 şer ürün gönderilmiş ve onlarda 1 saat için parası öderek alınmış.

Stokların çok büyük bir kısmı internete ayrılmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: Neverwinter81

106 benimki.

100 benim de

• quote:

Orijinalden alıntı: Yeniada

Kayseri'de Vatan bilgisayarın müdürü ile görüştüm.

Stok sıkıntısı Türkiye genelinde kesinlikle olacak diyor.

Her mağazaya 2 şer ürün gönderilmiş ve onlarda 1 saat için parası öderek alınmış.

Stokların çok büyük bir kısmı internete ayrılmış...

Haklısınız hocam hele daha küçük şehirlerde vatan hala magazadan sipariş alıyor olabilir

• Overgame’den aldım bende.

• Overgame

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.