Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon Canada'dan aldim list edildigi an. Hem Disk hem de Digital, bir tane de ekstra kol on siparisi verdim. Ilk batchdeymisim, ilk alacaklardan biri olacak olmanin heyecani var.

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Benimki de gözükmüyor. Benim önceden verdiğim siparişler de gözükmüyor. Teknik bir hata var sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vatan'da ön siparişler kanadı sonunda. Ayrıca ürün detay sayfasına "SEVK TARİHİ 19 KASIM" yazmışlar. Daha önce yazmıyordu galiba bu uyarı.

• Vatan'dan alıp da mail almayan var mı? Ben dün aldım ama herhangi bir mail vs. gelmedi.

• Acık yer kalmadı herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa ve Hepsiburada takipteyim. Aynı fiyattan ve 6 taksit açarlarsa bir tane daha alacağım. Yatırımlık.

Dolar olmuş 8.25

• "Ürün satış tarihi 19.11.2020 evet ancak (sevk) kargo tarihi 18.11.2020 olarak işleme alınacaktır. Kargoya teslim edilen ürünler ortalama bir sonraki gün teslim edileceğinden dolayı 19.11.2020 en erken teslim tarihi olacaktır."

Bizim cihazlar 18'inde kargoya verilecek gibi duruyor. Vatan'dan alanların bilgisine...

• Kargoların hor olarak taşınması canımı sıkıyor atıp tutmasınlar havada makineyi sonra ben gidip kendim alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Kargoların hor olarak taşınması canımı sıkıyor atıp tutmasınlar havada makineyi sonra ben gidip kendim alıcam

Yurt dışından alanlar ne yapsın o zaman hocam? Onlarınki kaç km öteden geliyor. Playstationların kutu içinde koruyucu var. Ürünler zarar görmez öyle kolay kolay. Zaten ağır kargoları öyle atmıyorlar pek. Şubeden şubeye ve firmadan firmaya göre de değişiyor.

• Yurtdışı şuan beni ilgilendirmiyor hocam beni Aras kargo ilgilendiriyor 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Yurtdışı şuan beni ilgilendirmiyor hocam beni Aras kargo ilgilendiriyor 😂

Benim adresimde sorun yaşadığım tek kargo var o da Sürat Kargo ki onlarla sorun yaşamayan yoktur diye düşünüyorum. Onun dışında hiçbir firmayla sorun yaşamadım. Dediğim gibi bölgeden bölgeye değişiyor kargo memnuniyeti. Eğer sizin bölgenizdeki kargo hizmetleri kötüyse bütün firmalarda gidip mağazadan almanız mantıklı olur ama bana telefonda her mağazaya en fazla 2 adet stok verilecek dediler. Onları da ön siparişle almışlar zaten haberiniz olsun.

• Ardamax kullanıcısına yanıt
    Kargo takip numarası elde edersem bende gidip kendim alırım şubeden. Çünkü sabah 9 da şubede olur. Dağıtım aracı ile gezip durmasın.

Şubede dış kutudan açıp kontrol etmekte fayda var diye düşünüyorum.

• Ben overgameden ilk siparişi geçtim hocam :) gidip kanyondan alıcam

• FtpX kullanıcısına yanıt
    Ben Kanyona gidip alıcam hocam Overgameden zaten ön siparişim var. Bazı kargo firmaları sorumluluk almamak için kutuyu açtırmıyolar hocam böyle antin kuntin prosedürleri olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 28 Ekim 2020; 11:3:40 >
    Overgame sitesinde teslimat ile ilgili değişik uygulama olacağı belirtilmiş gördünüz mü?
    Ben de kanyondan alacağım, internet siparişim var.
    Temassız teslimat noktası oluşturulacakmış, arabadan inmeden teslim edeceklermiş.

Mağazaya girip teslim almak isteyen olursa da randevu sistemi uygulanacakmış. Randevusuz girilmeyecek yazıyor.

Muhtemelen ön sipariş geçen herkesi telefonla arayıp bilgilendireceklerdir öncesinde.

Beni de kendisi ilgilendiyor. Gözlerim ile şahit olduğum bir olayı anlatayım. Çıkış aracı yükleniyor kapalı kasa kamyon. Her şey darmadağın atılmış. Dağ yamacı gibi bir görüntü var. Görevlinin elinde bir kutu hemen hemen dualsense kutusu büyüklüğünde fikir vermesi açısından söylüyorum. En tepeye fırlattı. Kutu yuvarlanarak yamaçtan aşağı indi. Tekrar aynısını yaptı yine geri geldi. Bu sefer bildiğin degaj yaptı. Tekmeyi öyle bir vurdu ki, Kutu gitti en tepeye bir yere sıkıştı. İçinde kimin neyi vardı Allah bilir.

• Kasvagor K kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. 10 kasımdan evvel aranacağız ona göre randevu sistemi yapacaklarmış bende atlarım araba ile otoparktan kapar cihazımı uzarım 😂

• Kutsal çile :)

• FtpX kullanıcısına yanıt
    İşte bu yüzden sevmiyorum hocam Türkiye de ki kargo sistemini, geçen bir firmanın şubesine gittim ürünümü almaya. Yere muz düşürüp ezmişler yerler leş tüm kargo paketleride yerde bulaştı muza. O pakette eve geliyor. Nese daha fazla düşünmek istemiyorum. Elbetki her kargo firması aynı değildir ama hor kullandıkları aşikar ..

• Güzel bir haber. Sorunsuz ulaşır umarım elimize. Açılışı cyberpunkla yaparım diyordum ancak kısmet miles morales miş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.