Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yok hocam koşuyolundaki kişi de alamamış pm den konuştuk hala beklemedeyiz. Vatanla konuştum pek çok kez son seferde sert konuştum artık gerçekten sıkıldım çünkü. Kargonun dün yetişmediğini ancak bugün kesinlikle elimde olacağını söylediler. Bekliyorum. Ancak jetizz den uzak dururum bundan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aranızda overgame den dualsense alan var mı?Şimdi aklıma takıldı dualsense kutudan direkt çıktı koruma poşeti yoktu.Ne alaka anlamadım sizde durum nasıldı..

• Source kullanıcısına yanıt

Kutunun en can alıcı kısmına beyaz yazıyı yapıştırmışlar Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler Yazık olmuş güzelim kapak..

• Mericuls kullanıcısına yanıt

Evet, aynısını Last of Us Part 2'ye de yaptılar. Saçmalık resmen, mahvediyorlar kapağı

• quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Evet, aynısını Last of Us Part 2'ye de yaptılar. Saçmalık resmen, mahvediyorlar kapağı

Bilerek yapıyorlar bence.

• Arkadas bu nedir geldigi gibi satın yurtdışından 2 konsol siparisi verin :D

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • spartacus55 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı çıktı. Şaşırdım bende.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Mesaj attılar gün içinde teslim edilecek diye hocam

• Kolaygelsinin abv ya bi kargoyu getiremediler 2 gündür. şimdi de canlı takipten bakıyorum başka ilçede geziyor 2 saattir bugün de umudumu kestim. canlı desteğe bağlanıyorum bugün gelecektir diye işyeri 16.30 da kapanıyor diyorum etrafta kafede bekleyin gelmezse diyo şaka gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: FtpX

Bende de aynı çıktı. Şaşırdım bende.

Hocam araştırdım.Sony herhalde cimrilik yapmış ya da çevre kirliliği ile ilgili bir önlem.Son çıkan yabancı unboxing videolarinda da poşetsiz çıkıyor.Ama gariptir ki bazılarında poşetle çıkan videolar var.Overgame i aradım problem olmadığını sıfır olduğunu söylediler.Ben biraz titiz olduğum için acaba önceden kutusu açıldı mı diye kıllanmıştım.Normalmiş yani poşetsiz çıkması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartacus55 -- 20 Kasım 2020; 12:1:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Bir albüm koleksiyoncusu olarak bu durum yıllardır benim de muzdarip olduğum bir şeydi. Hatta bazen flyer etiketleri albüm kapağına değil dışındaki jelatine yapıştırırlardı. Jelatini çıkarınca etiket de çöpe giderdi. Neyse ki 2019 itibariyle yıllardır süregelen bu sorun, en azından müzik albümleri için bitti. Plak şirketleri albüm kapağının kendisinin üstüne bandrol yapıştırılmasını yasakladı. Darısı oyunların başına. Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler 

• spartacus55 kullanıcısına yanıt
    Güvenlik etiketi sökülmemişti. Sıfır olduğundan şüphem yoktu ama buna normal demiyorum ben. En dandik Çin malı alet bile kutudan poşetsiz çıkmıyor.

• Artık grubun adını Türkiye den Playstation 5 Alanlar grubu olarak değiştirirmisiniz 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Bir günde geldi bana. Samsundayım ben. Ara ara kontrol edin takip no'dan , dağıtıma verildi ibaresi çıktığı zaman aşağıda kuryenin numarasını veriyor. Oraya ararsınız. Getiremezlerse gün içinde gidip kendiniz şubeye alırsınız. Zira ben öyle yaptım.

Alıntıları Göster

Bende Samsundayım. Ayın 18inde gece yarısı Teknosadan aldım.teknosa ayın 19 unda kargoladı. Cumartesi Gelir mi sizce ? Siz nerden aldınız? Hangi kargo firmasıyla aldınız ki 1 günde geldi size ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc994 -- 20 Kasım 2020; 12:16:20 >

• Ya az önce UPS yi aradımda Cumartesi pazar dağıtım yapmıyorlarmış. Böyle saçmalık olur mu ? Diğer kargo şirketleri yapıyor ?? Benim iş Pazartesiye kaldı 😡 Niye cumartesi dağıtım yapmıyorlar ki 😡😡

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc994 -- 20 Kasım 2020; 12:22:48 >
  • Cihaza kavuştuk şükür, sırada dualsense ve 3d pulse siparişimin gelmesi kaldı :),

• mc994 M kullanıcısına yanıt
    Bende teknosadan aldım aynı tarihte alırken 9,90 ek ücret verip ertesi gün teslimat var onu seçerseniz ancak getiriyorlar benim ürün kuryede bugün gelicek inşallah jettzz aracılığı ile

• trm92 kullanıcısına yanıt

Hocam jetizz berbat bir firma benimki hala gelmedi. Müşteri hizmetlerine düzgün ulaşılamıyor valla çok yıprattılar. Umarım benim yaşadılarımı yaşamazsınız. Güya dün gelecekti hala şubede gözüküyor ve herhangi bir bilgi alamıyorsunuz kargonun durumuyla ilgili. Forumda başka eline ulaşmayan da var cihazo yine jetizzi bekliyor o da. Umarım bizim yaşadıklarımızı yaşamazsınız

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Hocam korkuttunuz valla evet dün okudum jettizz için pek iyi şeyler duymadım ama çok yakın arkadaşım vatan dan almıştı dün 17 sularında onun ürünü teslim ettiler , siz vatandan mi almıştınız inşallah sizinde ürün bugün teslim edilir güzel bir haftasonu olur

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.