Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt

hocam hepsiburada da 23’ü yazıyor, hepsijette 20’si yazıyor. Dün öğleden sonra kargoya verdiler. İstanbul’dan Ankara’ya gelecek ama 1.5 günde anca gebzeye gitmiş ordan da çıkmıyor kaç saattir.

• Yahu saat 10 oldu 11 e kadar teslim var dediler zerre inanmıyorum. Kartal ve koşuyolunda oturan konuştuğum iki kişiye de gelmemiş henüz. Jetizz ne yapmaya çalışıyor nasıl sorumsuz bir firma bu koca gün telefonlara bile çıkmadılar. Vallahi çıldırttılar. Bir daha ne vatandan ne de aras kuryeyle çalışan herhangi bir kurumdan alışveriş yaparım.

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

hocam senin mesajları görüyorum dünden beri, göztepe gibi o kadar merkezi bir yere nasıl gelmez anlamadım, içimde bir his bu gece kavuşacağını söylüyor, umarım olur

• çağrışş Ç kullanıcısına yanıt
    Seninde verilecek korkma bu gece bildirim gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • reptile22 R kullanıcısına yanıt

Kartalda oturan birine az önce gelmiş. Aynı yol üstündeysek bana da gelir herhalde. Kargo durumu da kurye üzerinde gözüküyor. Ancak gerçekten çok sinirlendirdi kargonun bu savsaklığı. Umarım bugün ulaşırım cihaza.

• Vatandan aldığım PS5 saat 18:00 da teslim oldu. Oğluma aldığım hediyeden haberi olmadığı için çok şaşırmış olarak teslim almış. Eve geldiğim de Demon's Souls ben verince tam şok.

Herkes e eğlenceli zamanlar dilerim ...

• campeone1907 kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı uğurlu olsun hocam bu gece rahat uyucam :)

• Konu açıldığından düne kadar 100 kişi ancak olabildik ön sipariş veren. Son 20 sayfadır yazan arkadaşların bir çoğunu konuda yeni görüyorum. Demek ki yeterince stok varmış  

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Bigby

hocam hepsiburada da 23’ü yazıyor, hepsijette 20’si yazıyor. Dün öğleden sonra kargoya verdiler. İstanbul’dan Ankara’ya gelecek ama 1.5 günde anca gebzeye gitmiş ordan da çıkmıyor kaç saattir.

Hocam şimdi bende baktım hepsijet sitesinde 20'de yazıyor   inşallah konsollar yarın gelir   

• Benim de oğlumla oynamaktı ilk gün planım. Gecen hafta ananesindeydi malum uzaktan eğitim. Dayısının testi pozitif çıktı 14 gün karantina aldılar. Haftaya gelebilecek kuzum.  

• quote:

Orijinalden alıntı: FtpX

Benim de oğlumla oynamaktı ilk gün planım. Gecen hafta ananesindeydi malum uzaktan eğitim. Dayısının testi pozitif çıktı 14 gün karantina aldılar. Haftaya gelebilecek kuzum.  

Sağlıklı sıhhatli atlatsınlar da geç olsun arkadaşım.

Ben 47 yıllık hayatım da şunu öğrendim Her gününü olabildiğince dolu dolu yaşa sevdiklerinle.

Çok geçmiş olsun diyorum ve Allahtan acil şifalar dilerim ...

• Dün gece geç saatlerde kargolanan var mı? 12’den sonra falan

• quote:

Orijinalden alıntı: çağrışş

Dün gece geç saatlerde kargolanan var mı? 12’den sonra falan

Benim akşam 22.00da kargolanmış.Şu an Diyarbakır'a gelmiş olması gerek.Yarına kaldı.

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt

Arkadaşlarında 10 civarı kargolandı bu akşam. Benim hala hazırlanıyor aşamasında. Dedim daha geç haber falan verirlerse ama yok. Kaldık yine :)

• quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Hocam nerde oturuyordunuz

Gaziosmampasa

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Bir arkadaşım gün içerisinde iş yerinde olacağı için bana yönlendirdi. Sözüm ona gündüz alamaycağı için ben alacaktım, o da iş çıkışı gelip benden alacaktı ama Jetiz akşam 8.40 gibi teslim edebildi. Kozyatağı'nda oturuyorum.

Benim kendi konsolum amazon'dan geliyor yarın teslim görünüyor ama bugün cidden Vatan'dan almış kadar sinirlendim. Arkadaşım da kaç kere aradı ne telefon açıyorlar ne de birşey. Websitesi, kargo sorgulama vs bi o kadar patlak. Şansa biraz teslim ettiler de geldi benden aldı ps5'ini. Umarım kısa zamanda teslim alırsınız

• kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt

Bana bugün gelmeyecek herhalde. Koşuyolunda oturan bir başka kişi daha bekliyor. Etmediğim küfür kalmadı adamlara. Sinir hastası ettiler bugün. Bir daha vatandan hiçbir ürün almam

• orctzl O kullanıcısına yanıt

Hocam benimki daha gelmez herhalde. Koşu yolunda oturan bir üyeyle mesajlaştık o da beklemekte. Gerçekten yazık. Bugünkü planlarımı kargo gelecek diye ertelemiştim birde. Çok ama çok rezil bir firma

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinki hangi kargo

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.