Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam nerde oturuyordunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esk-Onur26 E kullanıcısına yanıt

yok hocam bende de aynı. Ben artık ümidi kestim, bir an önce iptal etseler de paramı iade etsinler diye bekliyorum, o cihaz bize gelmeyecek amazon'dan belli oldu.

• Bu kargo bugün gelmeyecek belli oldu. Jetizz den kargosu ulaşanlar en azından nerde oturduklarını yazabilir mi

• Az önce MediaMarkt Hilltown şubesinden çıktım. Diğer mağazaların aksine ön sipariş alıyorlar ve en geç 15 Aralık’a teslim ederiz diyorlar. Sony’nin ikinci partiyi erken yollamasına bağlı olarak çok daha erken de teslim edilebilir dendi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim cihaz bugün 09.30'da eve ulaştı, akşam işten gelince kurdum. Şimdi Spiderman indiriyorum, birazdan oynayacağım. Ama PS5'in her detayı kalite kokuyor...

• Bayadır aleti kurcalıyorum. :D Bende saat 3 gibi vatan'ın aldığım şubesinden arandım gittim, aldım hemen. Herkese hayırlı olsun şimdiden, iyi oyunlar arkadaşlar.

• campeone1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam az önce mail geldi 24 Kasım Salı günü teslim edilecek diye Agt kargo ile siparişi vermişler sonunda :) Sende bir bak bakalım sende de gelişme olur bu gece daha uzun 😃

Hocam az önce mail geldi 24 Kasım Salı günü teslim edilecek diye Agt kargo ile siparişi vermişler sonunda :) Sende bir bak bakalım sende de gelişme olur bu gece daha uzun 😃

• Parhelion P kullanıcısına yanıt

Hocam var mı bir gelişme? Valla sinir küpüne döndüm. Bir daha ne vatandan ne de aras kuryenin içinde olduğu bir firmadan alışveriş yapacağım. Bunlar hep tecrübe işte

Ooo gözün aydın dostum çok sevindim :) Bakalım en son ben kaldım heralde ama cidden pek ümidim kalmadı

İkimiz kaldık hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: çağrışş

İkimiz kaldık hocam :)

şimdi tekrar sordum müşteri temsilcisine, ürün stokta yok diyor çok enteresan cidden :)

Teşekkür ederim hocam darısı senin ve diğer gelmeyen arkadaşların açıkçası bende ümidi kesmiştim bugünde müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar ile baya tartıştım en sonunda mail geldi seninde gelicek inanıyorum o güzel maili göreceksin haber vermeyi unutma bana :)

Bu arada kargoyu salıdan pazartesiye aldılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Bigby

Hepsijet kadar berbat bir firma yok gerçekten

Benim ki de hepsijet tahmini teslim tarihi Pazartesi görünüyor Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler 

Overgame sitesinden Demons Souls almıştım o bugün geldi.

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler
  • AGT kurye kargo nasıl arkadaşlar ilk defa duyuyorum benim playstationı bu firmaya vermişler

• Amazon sonunda kargoya verdi, yarın teslim olarak görünüyor. Darısı diğer bekleyen arkadaşlara

dostum şimdi benim ürünü de göndermiş amazon Kolaygelsin ile. Cumartesi teslim gözüküyor ama ters bir durum olmazsa yarın gelir diye düşünüyorum :)

Diğer bekleyen arkadaşların da kargosu teslim edilir bir an önce umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi campeone1907 -- 19 Kasım 2020; 21:56:38 >
  • Ben kaldım ya

• Benimde an itibariyle verilmis kargoya amazon tr.

• çağrışş Ç kullanıcısına yanıt

dostum seninki de verilecek bu akşam anlaşılan, birazdan güzel haberi alırsın sen de umarım

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.