Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wardstone

Ben hala İzmir Balçova 'da UPS bekliyorum :D Gelmeyecek %99

Alıntıları Göster
    Sana gelmediyse bana hiç gelmez. Muğla marmaristeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı mesaj geldi bana da. Hiç beğenmedim firmayı çok yalapşap iş yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi de sabahtan beri DAĞITIMDA - KURYE ÜZERİNDE görünen kargo birden bire önce YOLDA, sonra da TESLIMAT SUBESINDE olarak gözüküyor. 4. aşamadan tekrar 3. aşamaya indi. Dalga mı geçiyorlar bunlar anlamıyorum ki. Neyse biraz bekleyeceğim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Şimdi de sabahtan beri DAĞITIMDA - KURYE ÜZERİNDE görünen kargo birden bire önce YOLDA, sonra da TESLIMAT SUBESINDE olarak gözüküyor. 4. aşamadan tekrar 3. aşamaya indi. Dalga mı geçiyorlar bunlar anlamıyorum ki. Neyse biraz bekleyeceğim...

Mesajı yazdım ve tekrar DAĞITIMDA - KURYE ÜZERİNDE olarak güncellendi. İlk defa böyle bir şey görüyorum bir kargo şirketinde. Her saniye hareket güncelleniyor. İşlem yerleri de sürekli farklı.

• quote:

Mesajı yazdım ve tekrar DAĞITIMDA - KURYE ÜZERİNDE olarak güncellendi. İlk defa böyle bir şey görüyorum bir kargo şirketinde. Her saniye hareket güncelleniyor. İşlem yerleri de sürekli farklı.

Alıntıları Göster

Hangi kargo, nereden aldınız hocam?

• wardstone kullanıcısına yanıt

Aras Kurye (Jetizz) bizim hocam, Vatan'dan aldık. Vatan bu firmayla gönderiyor İstanbul içine aynı gün teslim diye ama nerdeyse mesai saati bitecek, hala gelen giden olmadı.

• quote:

Aras Kurye (Jetizz) bizim hocam, Vatan'dan aldık. Vatan bu firmayla gönderiyor İstanbul içine aynı gün teslim diye ama nerdeyse mesai saati bitecek, hala gelen giden olmadı.

Ben bu kargo firmalarını anlamadım bu dönem. UPS İzmir 'e sabah 6 da getiriyor, dağıtıma 8'de çıkıyor ama yetiştiremiyor, ertesi güne kalıyor.

Jetiz 'den çok karmaşık geri dönüşler alıyoruz.

KolayGelsin 'e de dibimden geçip gidiyor diye saydıranlar var, olmadı bu sefer Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler 

• Benim ekranda değişmiş. İşten dolayı bakamadım. Sürekli bir yerlere gidiyor.

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler

Hocam Kolay Gelsin iyi bir firma ya. En azından canlı şekilde takip edebiliyorsun kargonu ve bana bugüne kadar hiç mağduriyet yaşatmadılar. Jetizz tuhaf işler yapıyor ama inşallah bugün getirir.

• Ben işleri dün gece kasıp bitirdim :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet. Ben de Vatan'dan aldım. Jetizz'den biraz önce mesaj geldi; gece 23.00'a kadar teslim edilecektir şeklinde. Bekleyeceğiz ama böyle olacağını bilseydim sony bayisinden almak daha mantıklı olurdu. Vatan'dan alıp da İstanbul içi teslimatı yapılan kimse var mı?

• 4 Kasım'da Antalya Terracity MediaMarkt'tan ön sipariş verdiğim ürünü az önce teslim aldım. Mağaza sorumlusu arkadaşımın söylediğine göre 4 adetten fazla ön sipariş alınmaması yönünde talimat gelmiş. Sipariş verilen 4 ürün de bugün mağazaya gelmiş. Ürünü teslim aldığım sırada bir e-posta geldi kendisine. E-postada ikinci parti ürünler için 15 Aralık'a kadar ön sipariş alınmaması, 15 Aralık'tan itibaren alınacak ön siparişler için de müşterilere 15 Ocak'tan önce teslim edilmeyeceğine dair imza attırılacağı söyleniyor.

"Seni pamuklara sarmalar sararım..."

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler

Sağol hocam evet benim Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler  İstanbul

• Amuseyl A kullanıcısına yanıt
    Herkeste aynı şekilde görünüyor sanırım.Telefonlara da çıkmıyorlar.Resmen hizmet satın alanları esir almaktır bu yaptıkları.Bir tane muhatap bulunamaz mı, bu nasıl bir firmadır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben oyuna dalıp forumdaşlarımı unutmuşum. :) Var mı kargosu gelmeyen sıkıntısı olan.

Bu arada astro oyununa yarım saat dayanabildim. Elimde o kadar çok şekil şükül yapan alet ne bileyim tuhaf geldi :)

• Jetizzde tekrar 3.aşamaya düşmüş.4 teydi zaten. Çıldırcam valla ne rezil bir kargo firması bu

• Ps4 kenara atılmış üvey evlat gibi resmen😂

• Yıldırım Demirören kullanıcısına yanıt

Ben de 4.aşama 3'e düşmüş. Gerçekten rezil bir kargo firması

• FtpX kullanıcısına yanıt

Hocam o oyun zaten 2 saat falan sürüyor. Bitir bence. Dualsense'deki bütün özellikleri öğreniyorsun o kolla.

• sarme61 kullanıcısına yanıt

Amazondan aldım hocam, kolay gelsin kargo şirketi ile

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.