Şimdi Ara

PlayStation 5, tarihin en ucuz Sony konsolu oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
8.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşte enflasyona rağmen fiyatlar aynı kalınca alım gücü artıyor ve haberdeki gibi bir durum ortaya çıkıyor.

• Hadi cihazı borç harç aldık da oyunları nasıl alacağız. Yılda bir tane oyun alırız artık

• gun kullanıcısına yanıt
    Bir amerikalı 50 yıl önce cebinde 10 dolar unutmuş olsun, çıkartıp bugün harcayabiliyor.. (gerçi bir ara 100 dolarlık banknotlarını değiştirmişlerdi, diğer banknotlar ne alemde emin değilim) Enflasyonla birlikte değerinden yitirse de paraları "pul" olmuyor.

Babamın zamanında kalan 10 lira var bende (66-83 arası tedavülde olan), bugünkü değeri 0,001 kuruş sanırım.

• PS3 fat modeli sıfır bir oyun + bir kol ile 800 liraya almıştım zamanında, şimdi Ps5 8300 lira civarı. Yabancıların alması kolaylaşırken bizim almamız her gün zorlaşıyor.

• Mion kullanıcısına yanıt
    Bu forumda dalga geçilecek bir ana varsa oda senin anandır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 2. elden 99$'a mâlettim.PlayStation 5, tarihin en ucuz Sony konsolu oldu 

PlayStation 5, tarihin en ucuz Sony konsolu oldu
  • Daha ben PS4 alamadım.
    5 ise hayal oldu.
    Ülkemizde bu tarz oyun konsolları ve elektronik cihazları almak diğer ülkelere göre hep zor ve sıkıntılı olmuştur.
    Gümrükte tanıdığınız varsa anca ucuza öyle gelir o da eskisi gibi değil artık.

• Yurtdışındakilere bakiosun adamlarda her konsol var.. Niye onlar tek ayliginla Nintendo ps5 Xbox alabiliyor.. Yurtdışındakiler Sadece 1 aylık maaş ile.. Biz tek konsolu zar zor alıyoruz 3-4 aylık insanların maaşı birde hala Yıl 2020 Xbox ps savaşı veriyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilenthillDream -- 15 Kasım 2020; 22:18:57 >
  • RTE'nin yönettiği şahlanan Türkiye ekonomisinde ise tarihinin en pahalı konsolu oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Sendeki antika olacak bir anda değer kazanacak bence o yönden bak.

• Bu hızla gidersek atari dönemine ilerleriz. Ryu vs Ken dönemi yakındır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sawasson

Bu forumda dalga geçilecek bir ana varsa oda senin anandır.

1 adet cipralex iç iyi gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SilenthillDream kullanıcısına yanıt
    1 aylık maaişınla bir konsol bile alabiliyorsan iyi bence haline şükret :)

• qoqoCAN Q kullanıcısına yanıt
    Dostum yurtdışındakiler için söylemiştim :) Ev kirası ve giderler derken bizim için çok lüks konsol şuan

• PlayStation alamıyoruz diye ülkeyi satacak çok herif var

• quote:

Orijinalden alıntı: sadecedogan

Daha ben PS4 alamadım.
    5 ise hayal oldu.
    Ülkemizde bu tarz oyun konsolları ve elektronik cihazları almak diğer ülkelere göre hep zor ve sıkıntılı olmuştur.
    Gümrükte tanıdığınız varsa anca ucuza öyle gelir o da eskisi gibi değil artık.

benım kardeşim gmrükcu getırmıyor .d ama cok goturen var duyuyorum .) hemde 600 700 tl ps4

• ironmantr kullanıcısına yanıt

ülke ile partiyi aynı tutumamalısın bunu ilk okulda ogretıyorlar diye biliyorum

• encuni kullanıcısına yanıt
    Keşke 600₺ / 700₺ PS4’üm olsa ☺️
    Diğer donanımları kendim tamamlarım artık 🥳🥳🥳

• gun kullanıcısına yanıt

Şimdiki değeri 4 ila 10 lira arasında (koleksiyonerlerde) 40-45 yıllık para olmasından piyasa çokça bulunuyor sanırım.. Anlamlı bir değere ulaşmasına ne benim ömrüm yeter ne de çocuklarımın. En nadide Türk Liraları 8-10 bin liraymış.. (belki biraz daha fazlasıdır..)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.