Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
737
Favori
1.521.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarj istasyonu gelir diye bekledim ama gelmedi :(

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Öde seçeneğine geldim sepette, attı direk, nasıl oluyor böyle saçmalık anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolf0045

Digital gelmedi sadece cd versiyon açıldı

Geldi hocam ben aldım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Digital gelmedi sadece cd versiyon açıldı

O da geldi ama geldiği gibi bitti. Satıcı Amazon'du.

• ygtatli kullanıcısına yanıt

Hocam sayfayı yeniledim tam 15.00 da sadece disc li versiyon vardı ne ara girdi de aldınız :D

• Diskli için 9 adet stokta yazıyor ama sepete eklenemiyor.

• Kaç tlden satıldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle saçma sistem görmedim.

Bari sepete atan kişiye 1 dakikalığına ayır , öncelik onda olsun. Önceliği ödeme yapana verme bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

Kaç tlden satıldı?

7.499 TL ve 5.999 TL. İndirim yoktu.

• Botlara yedirmeyelim ihtiyacı olan alsın diye diskli için bir sipariş oluşturabildim. Ancak ödemeyi yapmadım. Çünkü kendime satın almayacağım :) Diskli isteyen birisi için cihazı nasıl kendisine yönlendireiblirim onu düşünüyorum ama sanırım çok karışık olur :) O yüzden galiba iptal edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hEro_ -- 21 Haziran 2021; 15:13:19 >
  • 150 tane geldi dediler her yerde duyurdular 2 dakika kalması bile mucize bence.

• quote:

Hocam sayfayı yeniledim tam 15.00 da sadece disc li versiyon vardı ne ara girdi de aldınız :D

Hocam 1-2 dk önce girdi stoğa, ilk denememde hasta verdi. İkincide tak diye aldı. Muhtemelen 1-tık özelliğinden faydalandım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ygtatli kullanıcısına yanıt

Amazonu çok bilmediğimden prime sayfasına bakıyorum saf gibi neyse yarın da girer belki öyle diyorlardı şansımızı yarına saklayalım :D Hayırlı olsun.

• alamadık yine

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Amazon tr diskli siparişini 1-2 dakika içinde iptal edeceğim. Ödemesini henüz yapmadığım için hızlıca tekrar satın alıma açılabilir. Bilginize.

Edit:

Siparişi iptal etitm.

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hEro_ -- 21 Haziran 2021; 15:23:40 >
  • Turkcell pasaj daki ürünler sony türkiye euroasia mı satılıyor yoksa yurtdışı cihazlar mı? Şuan sınırlı stok gözüküyor ama fiyatı 8300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 21 Haziran 2021; 16:12:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punisher_1907

Turkcell pasaj daki ürünler sony türkiye euroasia mı satılıyor yoksa yurtdışı cihazlar mı? Şuan sınırlı stok gözüküyor ama fiyatı 8300

euroasia garantili diye biliyorum, sınırlı göründüğüne bakma ay başından beri stok var orada.

• fiyatlar yeniden yükseldi.

böyle olmayacak mağazadan almak lazım.

• bu ukraynadan ps5 almak falan uygundu bir aralar. Hala varmı böyle bir durum oralarda bulunabilecek mağaza varmı yoksa bizdeki gibi stoksuz durumdalar mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.