Şimdi Ara

PlayStation 5 Stok Takip ve Bildirim (Yüksek Fiyat Stok Paylaşımı Yasaktır)

8 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 10 Misafir (5 Mobil) - 6 Masaüstü12 Mobil2 iOS3 Android
5 sn
2.314
Cevap
253
Favori
241.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 29 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 465
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 20
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 253
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 1Bilocan1 (56 mesaj) sungur67 (50 mesaj) Wolf0045 (40 mesaj) JewelzBlue (39 mesaj) beuchat (36 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1297 mesaj) Mobil (469 mesaj) Mini (30 mesaj) (242 mesaj) (275 mesaj)
  • @
63 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 Stok Takip ve Bildirim (Yüksek Fiyat Stok Paylaşımı Yasaktır)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    68 Mesaj

Beyler ben Discord'daki PS5 Stok Takip botuna bakarak aldım. Turkcell'dekine denk geldim 1 hafta içinde geldi. Şansınıza artık nereden düşerse.

PSTRDC

• Onbaşı
    21 Mesaj
    izmir hiltown avm de cd li versiyon stok vardı mağazada bilginize

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrlovalova23

Beyler ben Discord'daki PS5 Stok Takip botuna bakarak aldım. Turkcell'dekine denk geldim 1 hafta içinde geldi. Şansınıza artık nereden düşerse.

PSTRDC

Turkcell'de diskliyi çok pahalıya satıyor

• Çavuş
    68 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SergeantMajorT

Turkcell'de diskliyi çok pahalıya satıyor

Alıntıları Göster

Evet ama o ara başka yerde bulamadım, kıydım paraya aldım. Halada var Turkcell'de. İnşallah herkes uyguna alır.

• Yarbay
    2304 Mesaj

Boşu boşuna 800 TL vermişsiniz, mediamarkt 2 kez stok açtı Turkcell’den sonra hemde normal fiyatına. Hatta Hepsiburada da 7750 ve 7450 TL ye satışlar olmustu. 8300 TL ye her yerde stok var zaten haberiniz olsun, Turkcell’de satılan da Turkcell değil satıcı numarabir isimli bir satıcıydı. Yine de hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JewelzBlue -- 14 Haziran 2021; 5:16:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mrlovalova23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• hocam bu stoklari o kadar takip etmeme rağmen hala bulamadim ben. kac gundur sürekli bakiyorum. ama hala yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    JewelzBlue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    80 Mesaj

Ben şöyle yaptım, bir tanıdığım Vatan Bil. dan biri ile görüştürdü, önden para yatır gelince gönderelim dedi, parayı verdim bekliyorum, bu şekilde sorabilirsiniz.

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    5403 Mesaj

Arkadaşlar istisnasız haftada 1 2 kere Avm yada teknoloji mağazalarına gidiyorum, bakın illa birisinde fiziksel olarak mağazada stok bulunuyor. Mediamarkt, vatan, d&r bunlara arada uğrayın sorun, internette stok gözükmüyor fakat mağazada bulunabiliyor.

Pahalı alacağınıza 1 2 mağaza gezin, olması gereken fiyatlardan alın, ben Bursa'da yaşıyorum çokça mağazada denk geldim.

• Yarbay
    3967 Mesaj

Hocam yayın zamanda alabilirim. Nereleri gezdiniz acaba Bursa da. Dijital bakayım.

Yalova da gözüne çerpan varsa oda olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 14 Haziran 2021; 15:8:19 >
    |
    |
    oyuncu11790 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    5403 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Hocam yayın zamanda alabilirim. Nereleri gezdiniz acaba Bursa da. Dijital bakayım.

Yalova da gözüne çerpan varsa oda olur.

Hocam ofisime yakın olduğu için genelde Korupark'a gidiyorum, oranın içinde d&r, mediamarkt ve vatan var. Denk gelirsem bakıyorum, soruyorum. Son 1 ay içinde hepsinde denk geldim. Sadece Korupark olarak düşünmeyin, diğer mediamarkt, vatan mağazalarını da bakın illa sipariş iptali yada fazladan stok oluyor.

• Yarbay
    3967 Mesaj

Cuma günü bakayım bende. Suryapı ve koruya. O taraflarda olacağım. Eyw hocam.

|
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj

Alacağım vakit hiçbir yerde yoktu. 800 TL sorun değil, vakitten kazandım zaten. Sağ olasın teşekkür ederim, inşallah herkes alır bir an önce.

|
    |
    onur kürkklu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1599 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JewelzBlue

Boşu boşuna 800 TL vermişsiniz, mediamarkt 2 kez stok açtı Turkcell’den sonra hemde normal fiyatına. Hatta Hepsiburada da 7750 ve 7450 TL ye satışlar olmustu. 8300 TL ye her yerde stok var zaten haberiniz olsun, Turkcell’de satılan da Turkcell değil satıcı numarabir isimli bir satıcıydı. Yine de hayırlı olsun.

Merhaba Hocam,

Coil Wine sesi vermeyen yani bobin ve kondansatör vızlama sesi vermeyen hangi model bunu biliyormusunuz veya bunu çok iyi bilen birini tanıyormusunuz sizden rica etsem bana bu hatayı vermeyen PS5 hangi modeldir bir bilginiz varsa LÜTFEN paylaşınız.

Saygılarımla.

|
    |
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj
    Dijital olanı yarın gidip mediamarkt sorasım var böyle stok felan bulamam ben

|
    |
  • Yarbay
    3967 Mesaj

Suryapı d&r ile görüştüm telefon da ödeme verirseniz getiririz dedi.
    Korupark açmıyor telefonu 😁

Bugün uğrayacağım bakalım hepsine.

|
    |
  • Binbaşı
    1793 Mesaj
    Tekirdağ Tekira Avm deki Media Markt da bir adet rafta var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4747 Mesaj

Digital mi

|
    |
    KenanK89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.