Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah 11'e kadar 7489'dan satıldı, hatta 100 stok görünüyordu. 13 saat vardı indirimin bitmesine. 37 stok varken bitirdiler indirimi. 50 tl de worldpuan aldım, 7439'a almış oldum.

• Sakin ol şampiyon :D Ben onun cd olduğundan emindim :D hiç farkında değilim dijital olduğundan yoksa neden atayım :D

• Wolf0045 W kullanıcısına yanıt

Sana patladı :))

• chakal131 kullanıcısına yanıt

Arkadaşı anlıyorum "aaa ne güzel 7.300 disk'lı bulduk" diye bir heyecanla girmişti sonuç hüsran anlayabiliyorum onu :D

• Stok var hala Hepsiburada

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 100 adetten fazla stok var acele edin

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Bursa Nilpark Mediamarkt'tan CD'li versiyonu 7499'a aldım. 2 gün önce 7 tane stok vardı. Bugün açıkçası sormadım ama vardır diye düşünüyorum ayrıca yana yana stok arayan arkadaşlara internet yerine direkt mağazalara gitmelerinde fayda var.

• Arkadaşlar stoklar konusunda, sadece online mağazalara odaklanmayın. Daha 1 hafta önce kardeşime mediamarkt mağazasından aldım, alırken mağaza çalışanları şunu söyledi; elimize 20 30 adet konsol geliyorsa bunların en az 5 6 tanesi siparişini iptal edebiliyor, haliyle mağazada ürün olmasına rağmen internette stok gözükmeyebiliyor dediler. O sebeple yakınlarınızda bulunan mağazalara yolunuz düştükçe bakın, hiç azımsanmayacak sayıda konsol mağazalarda olabiliyor.

• Arkadaşlar yurtdışı alınan bir cihazın kolunu garantiye vermek istedim ama yetkili servis yurtiçinden alınan sony cihazlarında verilen bir garanti belgesi istedi. Öbür türlü kabul edemeyeceğini söyledi. Bu konu hakkında fikir sahibi olan birisi var mı?

• quanch Q kullanıcısına yanıt
    yurt içi sony eurasia garantili kollarda da kutu içerisinden garanti belgesi çıkmıyor.
    bu konu daha önce konuşulmuştu. sanırım fatura ve seri numarası ile gerekli işlemi yapıyorlar.

• fb33 F kullanıcısına yanıt

ben ingiltere amazon üzerinden aldım. amazondan faturamı çıkarttım fakat kutu içinden çıkan garanti belgesini götürmedim. oradaki adam da garanti belgesi lazım dedi ve bir garanti belgesi örneği gösterdi. gösterdiği belge yurtiçinden alınan cihazlar için verilen bir sony garanti belgesi fakat bizim kutudan o tarz bir belge çıkmıyor. garanti belgesi var ama adamın gösterdiği gibi değil.

stok takibi için bir discord grubuna girmiştim. orada bir arkadaş l2 veya r2 yayı için garantiye vermiş ama nasıl verdi bilmiyorum. yazdım kendisine henüz dönüş yapmadı. ben trden de bir dualsense almıştım. şimdi onla idare edip cihazla beraber geleni garantiye vermeye çalışıyorum başarabilirsem buraya yazarım

• quote:

Orijinalden alıntı: quanch

ben ingiltere amazon üzerinden aldım. amazondan faturamı çıkarttım fakat kutu içinden çıkan garanti belgesini götürmedim. oradaki adam da garanti belgesi lazım dedi ve bir garanti belgesi örneği gösterdi. gösterdiği belge yurtiçinden alınan cihazlar için verilen bir sony garanti belgesi fakat bizim kutudan o tarz bir belge çıkmıyor. garanti belgesi var ama adamın gösterdiği gibi değil.

stok takibi için bir discord grubuna girmiştim. orada bir arkadaş l2 veya r2 yayı için garantiye vermiş ama nasıl verdi bilmiyorum. yazdım kendisine henüz dönüş yapmadı. ben trden de bir dualsense almıştım. şimdi onla idare edip cihazla beraber geleni garantiye vermeye çalışıyorum başarabilirsem buraya yazarım

lütfen bu tip kisisel soru ve sorunları stok takip konusuna yazmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 10 Haziran 2021; 17:25:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quanch Q kullanıcısına yanıt
    ben yurt içinden sony eurasia garantili bir kol daha satın almıştım. kutudan garanti belgesi çıkmayınca satıcı ile iletişime geçtim fatura yeterli demişti. teyit amaçlı sony yetkili merkezini aradım telefonda ki yetkilide aynı şeyleri söylemişti bende bidaha üzerine düşmedim.
    umarım sorununuzu çözersiniz.

• fb33 F kullanıcısına yanıt

Burada kimse senin sorunu çözemez çünkü buradaki kişiler konsol alamamış kişiler sen playstation 5 ana konusuna git orada sor burada cevap bulamasın.

• Wolf0045 W kullanıcısına yanıt

tamam teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba, Bursa Korupark D&R’da 1 adet cd’li versiyon var, fiyat 7,500 tl haberiniz olsun, daha yeni mağazadan çıktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.