Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.968
Cevap
736
Favori
1.521.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GhostofTsushima

Ben de ikisi arasında gidip geliyorum. Neden gereksiz belki bana da yardımcı olursunuz?

Hocam ps4 zamanında cd kullanmadım bile şimdide teknoloji ilerledi internet iyi kardeşlik var boş yere 1500 TL fark vermek anlamsız. Ha kardeşlik yapmayan cd li takas yapan için mantıklı.

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum kardeşim ama bir de acaba neden almadım der miyim diye düşünüyorum bazen cd'li oyun fiyatları çok uygun bir rakama iniyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teknosa ne zaman stok açar istihbaratı olan varmı?

• Amazon 3 stok daha var şuan.
  • digital alıcam dıye amazondan almadım umarım pişman olmam digital bulabılırız 1 2 ay içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: GhostofTsushima

Ben de öyle düşünüyorum kardeşim ama bir de acaba neden almadım der miyim diye düşünüyorum bazen cd'li oyun fiyatları çok uygun bir rakama iniyor.

Şuan bende öyle dşünüyorum ya zam gelırse ya 1-2 ay daha stok gelmezse diye dusunuyorum :)

• GhostofTsushima kullanıcısına yanıt
    Yani hocam doğru tabi ki ben de Xbox cdli almıştım geçen sefer ancak kullanmadım. Yine cdli aldım ama bu sefer içinde CD koleksiyonu yapmak var o yüzden biraz yine meyillendim aldım.
  • tüh yine kaçırdık

• BurnCooLz kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan kardeşim. Ben şunu da hesap ediyorum. Birinci parti cihaza ne kadar az verirsek zarar o derece az olacak. Bunun slimi, prosu vs çıkacak yine değiştireceğiz.

• ben de ondan dolayı almadım digital beklıyorum fakat 2 3 aya bulabılır mıyım yada euro artıyor zam gelır mı dertlerı var amozondan almadığıma pişman olmam umarım

• GhostofTsushima kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam alan herkese hayırlı olsun şimdiden. Evet orası doğru tabi ki ama ülkenin kur endekslerini gördükçe insan yinede biran önce hangisi olursa olsun demiyor değil.
  • Mediamarkt diskli stokta

• Media markt'ta diskli var şu anda.

• digital neden gelmiyor acaba

• armorking2621 A kullanıcısına yanıt
    Al satçılarda en karlısı o. Herkes el altından götürüyor mağazalarda digitalleri

• sırf bugun amazondan almadım digital alcam dıye 1 ay daha beklerım bulamazsam dıkslı bakarım acaba yazın stok artar mı nerde cıksa 1 dakıkada bıtıyor

Azalabilir bile stok belli olmaz hocam Sony açıklaması içler acısı stok durumu

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must33_35 -- 4 Mayıs 2021; 16:58:42 >
  • arkadaşlar bu konunun bildirimini açabılıyor muyuz bırılerı stok paylaştıgı zaman görmek için telden

Ben DH uygulamasindan konunun bildirimini actim geliyor bildirim
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.