Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
736
Favori
1.521.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BurnCooLz

Farkettim hocam üzüldüm hatta görünce mesajları, umarım yakalarım. Tekrar ne sıklıkla giriyor bi fikriniz var mı?

Hocam bu haftaya kadar çok uzun süre stok yoktu. Pazartesiden dun aksama kadar baya bir stok girişi oldu. Bundan sonra ne zaman olacağını kestirmek guc.

Siz konuyu ve siteleri takipte kalın stok olursa illaki dusurursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MA11 kullanıcısına yanıt
    Deme öyle hocam üzülürüm :/
  • BurnCooLz kullanıcısına yanıt
    Ben de ekran kartımı dün sattım ps5 için sizin gibi ,🥶

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Valla ben de komple sistemi sattım. Pcde sandalyeye oturup oynamak zor geliyor artık.
  • Beyler Amazon fiyatları ile türkiye fiyatları arasındaki fark ne kadar oluyor dijital ve diskli versiyon için

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Hocam bu haftaya kadar çok uzun süre stok yoktu. Pazartesiden dun aksama kadar baya bir stok girişi oldu. Bundan sonra ne zaman olacağını kestirmek guc.

Siz konuyu ve siteleri takipte kalın stok olursa illaki dusurursunuz.

Alıntıları Göster

Mağzalara hiç gelmedi birde açılan stoklar çok azdı bence .

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt

Bence az değildi. Ps5 çıktığından beri belki en fazla forum üyesinin aldığı stok girişi olabilir. Twitter,eksi,telegram ve buradan baktığımda çoğu kişi bu hafta temin etmiş.

Özellikle Media Markt ve Teknosa baya bi satış yaptı. Sonra Vatan ve D&R onları izledi.

• Amazon gaming store diye sekme açmış. Açılışa özel indirimler diyor. Bu parti Ps5 te hiç stok açmadı takip ettiğim kadarıyla. hazır gaming store diye bir şey tanıtıyorlar acaba Ps5 leri stoklara sokar mı bu vesileyle ne dersiniz? Bir ümit böyle şeyler düşünüyor insan:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serter33 -- 30 Nisan 2021; 12:27:56 >
  • Ozitech kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim o kadar uzak kaldım ki neredeyse 3 sene kadar primary secondry kardeşlik nasıl yapılıyordu onu bile unuttum 🙂

Plus Collection dediğiniz şey plus üyeliği alırsam otomatik mi yükleniyor o kısmı anlayamadım?

Bu arada digital bulursam bu Cd'li versiyonunu aldığım fiyata bir arkadaşa verebilirim. Amazonu takipteyim.

• rainbow.VK R kullanıcısına yanıt

Evet hocam aynen öyle. Plus abonesi olduğunuz zaman aşağıdaki adreste yer alan oyunları ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz;

https://blog.playstation.com/2020/10/28/playstation-plus-collection-details-revealed-your-november-playstation-plus-games/

Kardeşlik ve paylaşım için bilgi de şurada mevcut PS-5 için;

https://www.playstation.com/en-us/support/account/ps5-console-sharing-offline-play//

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt

5.999 tl hocam

• Teknosa'dan aldığım ürün UPS kargo ile bulunduğum şehre gelmiş. Dağıtıma çıkmadı henüz, arıyorum UPS'i açan yok. Çalışıyorlar mı bugün sahada dağıtım için ?

• Dün idefix'den aldığım diskli sürüm dağıtımda. Herhalde akşama gelir.

İdefix fırsatını paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.

Edit:Geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shupusbu -- 30 Nisan 2021; 14:22:48 >
  • Media Markt kargoya vermiş cihazı pazartesi elimde olacak şekilde. Bir mağduriyet yaşamadan işlemi tamamladık. Daha sonra alacaklar için referans olsun.

• fasakasa kullanıcısına yanıt

UPS kargo iyidir. Bana iphone 12 yi pazar günü dağıtıma çıkarıp teslim etmişti. Ulaşıım konusunda biraz sıkıntılılar ama çalışıyolar. Bugün kargonuz elinize ulaşır. Hayırlı olsun şimdiden

• UPS Kargo bölgeye göre dağıtım yapıyor diye biliyorum. X bölgesine her gün girmiyor da; X'e Pazartesi, Y'ye Salı gibi bir dağıtım şekilleri olduklarını söylemişlerdi bana. O yüzden bugün ulaşmayabilir arkadaşın kargosu. Haftasonu ulaşsın istiyordur eminim ama stok bu kadar sıkıntıyken almış olması bile güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

UPS Kargo bölgeye göre dağıtım yapıyor diye biliyorum. X bölgesine her gün girmiyor da; X'e Pazartesi, Y'ye Salı gibi bir dağıtım şekilleri olduklarını söylemişlerdi bana. O yüzden bugün ulaşmayabilir arkadaşın kargosu. Haftasonu ulaşsın istiyordur eminim ama stok bu kadar sıkıntıyken almış olması bile güzel.

Yarın gelirdi muhtemelen ama yarın da sanırım tatil .

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Kargocular çalışıyor hocam, bugün gelmezse de yarın gelir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Kargocular çalışıyor hocam, bugün gelmezse de yarın gelir bence.

Şubeye ulaştım sonunda, pazartesi çıkar dağıtıma diyor. Ne saçma

• Vatan Bilgisayar'dan almış olup siparişi kargolanan oldu mu? Tahmini kargo tarihine dair bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.