Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Link atarmısın sitede bulamıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturkti

Teşekkürler, ben mediamarkta bakıp stok göremezken mesaj attınız, denk geldi aldım sağolun.

• Napstr kullanıcısına yanıt

Rica ederim ne demek  

şimdi müşteri hizmetlerinden de sipariş numası üzerinden teyit aldım. stoklarında göründüğünü ve gönderinin en kısa sürede (yarın?) yapılacağını belirtti. Artık bekleyip göreceğiz.

Bu arada şu an hala stoklar tükenmemiş diye ekleyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturkti

Rica ederim ne demek  

şimdi müşteri hizmetlerinden de sipariş numası üzerinden teyit aldım. stoklarında göründüğünü ve gönderinin en kısa sürede (yarın?) yapılacağını belirtti. Artık bekleyip göreceğiz.

Bu arada şu an hala stoklar tükenmemiş diye ekleyeyim.

Ben sabahtan beri ara ara siteleri yeniliyorum siz yazdığınızda da yeniliyordum ama konsol kategorisinde çıkmıyordu.

• ozturkti kullanıcısına yanıt

Kardeşim çok sağol, sayende girip bende siparişimi verdim dijital versiyon 

• Geçen nesil hiç disk kullanmadım, diskli versiyon stok çok denk geldi ama almadım bu yüzden, çok iyi oldu dijital versiyon fazladan 1500 vermemiş olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napstr -- 29 Nisan 2021; 16:23:59 >
  • hem telefonun şarjı bitti hemde kredili alışveriş opsiyonu çıkmadı sadece kart ile mi oluyor normalde var diye biliyorum

• Teknosa'dan aldığım Dijital PS5 kargoya verildi, 3 mayıs diyor tahmini teslim tarihi.

• Arkadaşlar siparişimi verdim parayı çekti ama ürün 'siparişlerim' kısmında gözükmüyor. Ne kadar sürer buraya düşmesi? İptal edilebilir mi? (mediamarkt)

• Resmen stok yağdı bu sefer, bir dahaki sevkiyat itibari ile zam falan olmazsa herkes elini kolunu sallaya sallaya alacak muhtemelen. Kara borsaya alan vatandaşlar da sarılıp uyurlar artık cihazlarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala stok kalan bir yer yok sanırım değil mi?

• mediamarkt'ta diskli versiyon aldım bir tane. belki kalmış olabilir.

• Mediamarktta stok var mail geldi, ben ps4 ile bir süre daha devam etmeye karar verdiğim için almıyorum.

• Yoğunluktan hep stok kaçırdık Media markette kaçtı 😀

Stok gelirse arayın ya da mesaj atın lütfen sevaptır

05304942250

• rainbow.VK R kullanıcısına yanıt
    Telefonuna sitenin app ini indir. Grubu takip et. Biri yazınca bildirim geliyor. Ben sabah Idéfixten bu şekilde aldim

• kneestronk kullanıcısına yanıt

Tam anlayamadım dediğin işlemi kulağıma çok yabancı geldi biraz açar mısın lütfen konuyu

• rainbow.VK R kullanıcısına yanıt

Alay mı ediyorsun hocam yoksa gerçekten mi soruyorsun ? Mobilden atılmıştır mesaj diyor iletilerinin altında biliyormuşsun işte

• Bugün sipariş verenler disksiz versiyonu ne kadara sipariş etti? Stok tükendiği için fiyatı görünmüyor.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.