Şimdi Ara

PlayStation 5 Stok Takip ve Bildirim (Yüksek Fiyat Stok Paylaşımı Yasaktır)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Jokě , Canka1 , Alkarsilverblade , kozkir Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
2.566
Cevap
266
Favori
261.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 494
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 22
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 266
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 1Bilocan1 (58 mesaj) JewelzBlue (55 mesaj) sungur67 (50 mesaj) Wolf0045 (40 mesaj) tilki1234 (38 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1408 mesaj) Mobil (517 mesaj) Mini (39 mesaj) (283 mesaj) (319 mesaj)
  • @
67 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 Stok Takip ve Bildirim (Yüksek Fiyat Stok Paylaşımı Yasaktır)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    229 Mesaj
    Mersin forum d&r a sordum geçen gün 5 tane sipariş verdik geleceği zaman belli değil dediler isim alıyorlar ilgilenen varsa. Vatan da aynı şeyi demişti gerçi nisanın ilk haftası demişlerdi ama şimdi belli değil diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1877 Mesaj
    Vatanin 3-4 şubesine isim yazdırdım ama ne arayan ne soran var. Kimse ne zaman geleceğini bilmiyor. Gerçi gelse de sıra gelir mi o da muamma.

|
    |
  • Yüzbaşı
    983 Mesaj

Ben internetten takip ediyordum,bıraktım artık bakmayı.Geldiği zaman alırız.Zaten pahalıya satılıyor daha da pahallanır diye paniğe kapıldım malum kur zıplamaları yüzünden.Nereye varırsa varsın ya.7500 de uygun değil zaten.Hadi bunu uyguna alsan geri kalan her ihtiyacına bir yerden zam geliyor zaten.Rahat rahat bekleyip alırım alırsam.Demon soulsu da almıştım.Onu da aldığıma bin pişman oldum.Bahar indirimine girmiş.

|
    |
  • Yüzbaşı
    463 Mesaj

NE cihaz mış be tam bir karın ağrısı

|
    |
  • Yarbay
    2357 Mesaj
    Stok takibi discord grubu için davet atabilecek var mı?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj
    ne tihirti var ne sihirti

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1303 Mesaj

şu ps5ler için yurtiçi veya yurtdışı stok sorununu ne zaman çözerler artık

|
    |
  • Binbaşı
    1877 Mesaj
    Benim nazarımda bu stoksuzlugun tek sorumlusu Sony'dir. Böyle bir on gorememezlik olamaz.

Konsol sağlam bir stokla çıkış yapsaydı eger ne karaborsa olurdu ne de böyle aylarca stok kovalamak zorunda kalirdik. Ulan Aralıkta cikma subat-martta cik milyonlarca stokla cik. Nasil adamlar yönetiyor boyle firmaları aklim almıyor.

• Binbaşı
    1303 Mesaj

mayısa giricez hala stok yok

|
    |
    MA11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj

Kısmen katılmakla beraber malesef öngörüsüzlük dışında sonyi suçlayabileceğimiz çok bişey yok. Mayısta bile çıksalar aynısı olacaktı. Lanet olası çip üretimi tekel olduğu ve sırada oyun konsolundan arabalara basit java arayüzüyle çalışan ev aletlerine kadar çip için baya bildiğiniz kuyruk var. Şu stok sorununundan en büyük darbeyi yiyen sony nin ta kendisi. Konsolun kendisinden komik karları var, satan yada ithal edenler çok daha fazla kar ediyor. Sony mümkün olduğunca cihazı kullanıcı ile buluşturup yazılım satmak ister ki ellerinde playstation markası dışında başka elle tutulur bir gelir kapısı da kalmadı. Malesef şu virüs ve insanların her durumdan fırsat doğurma çabaları herşeyin nedeni.

|
    |
    MA11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    55 Mesaj

Mediamarkt ön sipariş almış ve 25-30 Nisan'da satın alanlara teslimat yapacak.

Stokları sürekli takip ettiğim halde ön sipariş ne ara açıldı da insanlar aldı anlayamadım...

• Yarbay
    2357 Mesaj

Artık almıyorlar mı?
    |
    |
    ozturkti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1877 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozturkti

Mediamarkt ön sipariş almış ve 25-30 Nisan'da satın alanlara teslimat yapacak.

Stokları sürekli takip ettiğim halde ön sipariş ne ara açıldı da insanlar aldı anlayamadım...

10-15 gun evvel media markt ön sipariş açmıştı. Sanırım o zaman alanlara teslimat yapılacak. Onun harıcınde baya bi süredir hiçbir yerde stok yok.

|
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj

Ellerine gelen stoğun siparişini aldıkları için kapanmış. Artık bir daha ki parti ürün ne zaman gelirse...

|
    |
    Teemo Erdoğan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    983 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Benim nazarımda bu stoksuzlugun tek sorumlusu Sony'dir. Böyle bir on gorememezlik olamaz.

Konsol sağlam bir stokla çıkış yapsaydı eger ne karaborsa olurdu ne de böyle aylarca stok kovalamak zorunda kalirdik. Ulan Aralıkta cikma subat-martta cik milyonlarca stokla cik. Nasil adamlar yönetiyor boyle firmaları aklim almıyor.

2021 sonu gibi çıkmaları gerekirdi yeni nesil konsolların.Pandemi devam ederken gelmemeliydi.Hem donanım olarak bi tık daha iyi donanımla gelinirdi,hem de şu korona belası hafiflerdi.Ama insanlar hazır evlere kapanmış,oyunlara sarmışken piyasaya çıkarılım dediler,oyun olmasa bile o korkunun verdiği tüketim dürtüsü ile satarız diye hesapladılar tahminim.

Resmen koca yıl boşa gitti.Konsolu alsak oyun sıkıntısı var.Daha bir çok oyun ertelenecek gibi.Kaç senelik oyuncuyum,hiç böyle birşey görmedim,yaşamadım.

Beklemesi benim için dert değil de bizim ülkede fırsatçılar kur 1 kuruş döviz artsa herşeye zam yapar inse düşürmez.Elalemdeki gibi çıkan ürün sabit fiyatta kalsa,zırt pırt zam yemese beklerim dert değil tonla oyun var oynamadığım,ama gecenin sabahında ne olacağı belli değil.İnşallah isteyen herkes rahat rahat alabilir.

• Çavuş
    55 Mesaj

Kesinlikle yorumunuza katılıyorum.

PS4'üm var ve dualshocklar dahil 7 senedir problemsiz olarak kullanıyorum, ancak bu konsolla ilgili ortada çokça tartışma var. Dualsense controllerlarla ilgili sayısız kullanıcı şikayeti ve konsolla ilgili coil whine ses şikayetleri ortada. Bunların yanı sıra, cihazı satın almanın mevcut oyunları bir yüksek çözünürlükle oynamak dışında bir olayı yok.

Yeni nesil konsol alırım mantığıyla yeni sony bravia tv aldım ve eski tv'me kıyasla gördüğüm görüntü farklılığına istinaden base ps4'ümle halen mutluyum açıkçası.

Belki de bu stok problemi henüz bizim gibi cihazı alamamış olanlar için bir avantaja dönüşür ve küçük çaplı iyileştirmeler yapılmış bir sonraki parti ürünler alınır.

Bunun için belki bir yıl beklemek gerekebilir diye de notumu ekleyeyim.

|
    |
    -Dark Poison- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    983 Mesaj

Öncelikli olarak tv yi upgrade etmekle en doğrusunu yapmışsınız.Tv ye (imkan dahilinde) verilen paraya acınmamalı.Bende 2017de eski tvmi güncelleyerek 4k tv almıştım gerçekten o kadar fark beklemiyordum sistem güncellemiş kadar görsel sıçrama hissetim.Gerçekten kendi içinde sistem upgradei kadar önemli fark verebiliyor tv yi yenilemek.

Yeni stoklarda illaki denk gelir alırız.Bu aralar yeni stoklar gelecekmiş.Şu twitter hesabı genelde stokları doğru tahmin ediyor.

https://twitter.com/ps5_turkiye

|
    |
  • Yüzbaşı
    983 Mesaj

Amazon stok açmış arkadaşlar bir bakın çabuk,satıcı amazon seçin diskli stoğu vardı.Ben sipariş geçebildim.

@ozturkti @MA11 @beuchat @Teemo Erdoğan @DreDre

• Teğmen
    100 Mesaj

Amazon tr mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2357 Mesaj

Hemen baktım ama göremedim
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.