Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MrChame Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
736
Favori
1.521.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler hocam...2 Mart ta sözleşme yaptılar parasını aldilar 14-15 gibi gelir dediler ama 9 Mart'ta cihaz geldi istedigin zaman gelebilirsin dediler dün aldim bende sabahtan
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

teşekkürler hocam...2 Mart ta sözleşme yaptılar parasını aldilar 14-15 gibi gelir dediler ama 9 Mart'ta cihaz geldi istedigin zaman gelebilirsin dediler dün aldim bende sabahtan

yokmu gene ön sipariş yapmıyolarmı medai market te

• Valla hocam bilmiyorum gidip sormak lazim yapilan sözleşme ile gidip aldim o derece ki beni beklettiler bana kendi cihazimi verdiler rafa bile koymuyorlar
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Hangi mediamarkt hocam
  • rickgrimes34 R kullanıcısına yanıt
    İzmir Hiltown Mediamarkt hocam
  • Ankara'da stok olan bir magaza var mi? Bilgisi olan arkadaslar var mi? Ya da mediamarkt'a gidip önden siparis vererek siraya falan mi giriyoruz arkadaslar?
  • hunace kullanıcısına yanıt
    Mediamarkt aradım, almıyoruz ön sipariş dedi. Teknosa vs sıradan arıyorum ama ters ters konuşuyorlar. Bıkmış onlar da sanırım :)
  • rickgrimes34 R kullanıcısına yanıt
    Ben de gecen hafta teknosaya sordum hakkaten bezmis gibi cevap verdiler hocam :) Herkes siparislerini gecince millet nasil aliyor merak ettim valla :)
  • ne karın ağrısı cihazmışın sen ya para yoktu bulduk para var digital edition yok

• almıyorum    

• Vodafone da diskli stok mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pahali satiyor 1. 000 lira koymus dijitale, diskli de 9000e yaklasiyor hocam. Umarim yanlis bakmiyorumdur. Ama taksitli olmasi avantaj. İlgilenenler baksin. Tesekkur ederim yazdiginiz icin, surekli burayi anlik takip ediyorum sizlerin sayesinde:)

Vodafone yanımdaya giriş yapıp bakin.Ben online mağazadan 2400 on ödeme kalani 12 ay taksit toplamda 6588e aldım digital editionu.Digital edition toplam 7000 degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AD674E5D1 -- 14 Mart 2021; 9:59:45 >
  • Hocam cok guzel almissiniz. Benim vodafone hat yeni, yanimda uygulamasindan girdim. En az 6 aylik aboneler cihazlari goruntuleyip satin alabilir diyor. Neyse saglik olsun

İnşallah sizde en kısa zamanda kavuşursunuz konsolunuza.1 ay önce vodafoneda puanım yetmediği için satın alamamistim digital editionu.Sonra Vodafone digitali puani yetmeyenlerede açtı.Sartlar değişiyor.Mediamarkt,Vatan gibi yerlerden stok denk getiremezseniz Vodafone'u arada kontrol edin bence.

• Sagolun hocam cok tesekkur ederim.
  • Beyler, vatan bilgisayarda dijital versiyon icin cok yakinda diyor, sizce ne zaman gelecek stok, bilgisi tahmini olan var mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Nisanda

• coda kullanıcısına yanıt
    Gun veya hafta tahmininiz var mi hocam ?

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.