Şimdi Ara

PlayStation 5 Stok Takip ve Bildirim (Yüksek Fiyat Stok Paylaşımı Yasaktır)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Wolf0045 , Jokě Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
233
Favori
185.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 38 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 354
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 233
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sungur67 (50 mesaj) beuchat (36 mesaj) MA11 (34 mesaj) armorking2621 (33 mesaj) FameHooker (33 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1092 mesaj) Mobil (341 mesaj) Mini (13 mesaj) (150 mesaj) (175 mesaj)
  • @
58 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 Stok Takip ve Bildirim (Yüksek Fiyat Stok Paylaşımı Yasaktır)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6404 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Naughty Dog

Konu Sahibine Özel

Bu konu, PlayStation 5 ANA KONUSU'nun haricinde burada farklı hiç bir muhabbet olmadan stok takibi ve stok bildirimi yapabilmek için açılmıştır.

Konunun amacı satın alamayan üyeler için, daha temiz takip edebilecekleri bir konu oluşturmaktır. PS5 Ana Konusu sadece stok konuşulan bir grup değil, Oyunların, Soru ve Sorunların sorulduğu, Haberlerin paylaşıldığı ANA KONU dur. Burada ise sadece takip ve bildirim amacı ile ilerleyeceğimiz için aradaki stok ile alakasız mesajları görmeden sonuç odaklı olması içindir.

LÜTFEN KONUDA SADECE:

-Tahmini(Söylenti) veya bilinen stok saati veya gününü

-Açılan sitelerdeki anlık stok bildirimini

-Mağazalarda bulunan stokların bildirimini

-Normal satıcı olup fahiş fiyattan satan, Trendyol, Gittigidiyor, N11, Hepsiburada gibi sitelerin DEĞİL Sadece Kurumsal Mağazalarda olan Stokların bildirimlerini yapalım. (MediaMarkt, Vatan Bilgisayar, Teknosa, Overgame, Amazon, D&R, Turkcell vb...)

Dijital Satın Alma Linkleri:

https://www.teknosa.com/sony-ps5-playstation-5-dijital-surum-oyun-konsolu-p-125087520

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-playstation-5-digital-surum-oyun-konsolu.html

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-playstation-5-dijital-s%C3%BCr%C3%BCm-konsol-1213866.html

https://www.overgameweb.com/urun/playstation-5-konsol-dijital-surum-4077

https://www.turkcell.com.tr/pasaj/hobi-oyun/oyun-konsolu/ps5/playstation-5-dijital-surum

https://www.beko.com.tr/oyun-konsolu/sony-playstation-5-dijital-surum-hobi-oyun

https://www.arcelik.com.tr/oyun-konsolu/sony-playstation-5-dijital-surum-hobi-oyun

https://www.amazon.com.tr/Sony-Eurasia-Video-Playstation-Dijital/dp/B08SMWFP7K/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=3C90MC69CE55E&dchild=1&keywords=playstation+5+digital&qid=1621164575&s=videogames&sprefix=PLaystation+5+%2Cvideogames%2C207&sr=1-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old-Snake -- 1 Haziran 2021; 21:51:15 >

• Şu kadar insanın stok beklediği bir cihazı saniye farkıyla alıp tekrardan karaborsada satacak kansızlar hariç herkese hayırlı olsun

Kurumsal ve güvenilir tanınmış satıcı haricinde,

Dijital 5999

Diskli 7499 ₺

fiyat etiketi haricinde bu konuda yazılan herhangi bir stok durumu gerçekten takip edenler için hiçbir anlam ifade etmiyor.

Bende bu konudan müzdariptim. Gösterilen sayfaları ciddi alıcılar yarım saat içinde ulaşabiliyor zaten.

arkadaşlar yanlış anlamaz iseniz bu kargo durumlarını vb tebrik mesajlarını başka bir başlıkta paylaşsanız. heyecan ve mutluluğunuzu anlıyorum fakat benim gibi alamamış arkadaşlar her uyarı geldiğinde acaba bir yerde stok mu açıldı diye heyecanla giriyordur başlığa.

Şuan ben yazdığım için bildirim alacak kişilerden özür diliyorum ancak konu sahibi olarak tekrar yazma gereği duydum. Tekrar belirtmek istiyorum kimseyi hedef göstermeden. Konunun ilk mesajında belirttiğim gibi

LÜTFEN KONUDA SADECE:

-Tahmini(Söylenti) veya bilinen stok saati veya gününü

-Açılan sitelerdeki anlık stok bildirimini

-Mağazalarda bulunan stokların bildirimini yapalım.

Karaborsacılık asla asla kabul edilemez ve hoşgörülemez. Size yaptılar diye 1000 lira fazla satıcam ne demek allahaskına. Umarım kimseye satamazsınız

Almayın arkadaşlar.. hiçbir şeye ederinden fazla para vermeyin.. sağa sola bakınca 7499 fiyatına bulunan bişeyi 300tl fazlaya almak için sebebimiz nedir?

"para benim kime ne?"

olay bu değil bunu anlayın lütfen.. burada 7500tl konsola veren adam 8000 de verir 8500 de.. ama bugün n11 yapar bu uyanıklığı yarın vatan teknosa... n11 300 tl cebe atarken teknosa vatan enayi mi? onlar da kar amaçlı şirket.. yarın diyecekler ki ben enayi miyim? veya konsola indirim gelecek 6999 olacak ama 7499a satacaklar..

neyse uzatmayayım ama bu şekilde bilinçlenmeliyiz.. geçen sene dolar olarak söylüyorum dikkat edin 30000 dolar olan arabaya bu sene 49000 dolar veriyorlar hatta sıraya giriyorlar.. neymiş çip yokmuş neymiş fiyatlar daha da artacakmış.. biz böyle yaptığımız için artıyor fiyatlar, ilk çeyrek rakamları açıklandı geçen sene satışına göre %70 fazla satış olmuş.. devlet neden üretimi teşvik etsin, ithalden ötv almasın ki? ben olsam ötv'yi daha arttırırım..

hiç unutmuyorum 2004 yılında 21000'e babamın aldığı vw polo aracı 2006'te 27000'e satmıştık "sıfır alıp da iyi zarar etmedik valla" cümlesi çıkmıştı ağzımdan.. aradan 20 sene geçti şu an 250.000'e o araba ayarında araba alamıyorum.. eğer o gün 5000 zarar etseydik bugün 1 yıllık maaşıma sıfır araba alabilecek durumda olurduk..

(önemli not: 300 bine kadar istediğim arabayı alabilecek durumdayım.. yani demeyin parası yok ağlıyor.. bugün bu saçma şartlarda 300bine sıfır araba alırsam 20 sene sonra oğlum 7 yıllık maaşıyla 3.el arabaya biner.. ) bilinçli olalım artık..

herkes kendi gemisini yürüttüğü sağa sola bakmadığı için günden düne kötüye gidiyoruz ve daha da kötü olacağız..

Rahatsız ettim, kusura bakmayın,

1 kişiyi "hakkat doğru diyor" dedirtsem milletim halkım ülke geleceği için kardır, bunun mahsulünü oğlum toplar..

saygılar, sevgiler..

Hocam millet burada karaborsadan dert yanarken herkesin gözüne batırırcasına yapmanız pek etik değil.verirsiniz ilana alan alır.buraya yazınca tepki almanız normal.
    Arkadaşlar konuyu amacından saptırmayalım, bu konuda sadece stok girişleri ve muhtemel stok haberleri dısında lütfen yazmayalım. Diğer her türlü stok ile ilgili şikayet, muhabbet vb için.

https://mobile.donanimhaber.com/playstation-5-stok-genel-muhabbet--149211640#149211640

26 Nisan'da Vatan'ın web sitesinden dijital sürüm satın aldım.

Çağrı merkezinden 3-7 Mayıs haftası göndereceklerini söylediler.

Bir kaç arkadaşıma gönderdiler fakat benim ürün gelmedi.

Sonra tekrar aradığımda 17-20 Mayıs tarihlerinde göndereceklerini söylediler.

Göndermediler.

Sonra aradığımda 25-27 Mayıs tarihlerinde göndereceklerini söylediler.

Göndermediler.

Bugün aradığımda 31 Mayıs haftası göndereceklerini söylediler.

Yüksek ihtimalle göndermeyecekler.

Vatan paraları toplayıp değerlendiriyor, aslında ellerinde çok çok az sayıda cihaz var.

Sürekli para topluyorlar ama ürün yok.

EDİT:

An itibari UPS kargo ile gönderimi yaptılar.

34 gün bekledim ama ürün sonunda kargoda ve geliyor.

• Teğmen
    244 Mesaj
    Hadi bismillah :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1868 Mesaj

Bu konu iyi olmuş takipteyiz

|
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj

Turkcell de stok girişi mi olacak yoksa fake haber mi ?

|
    |
  • Yarbay
    6404 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Naughty Dog

Konu Sahibine Özel

Tekrar belirtiyorum kimse yanlış anlamasın, muhabbet etmemeye dikkat edelim ki her bir bildirimde ya stok bildirimi yada takip olduğunu düşünerek üyeler konuya gelsin.

@Gkn89 isimli arkadaşımızın "Yarın Turkcell'de Satış açacağına dair tahmini bulunmakta."

• Çavuş
    55 Mesaj

Hadi inşallah. bu sefer yetişsek bari. Hem mediamarkttan hem d&rdan alıp hışımla iptal ettim yolda kaldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Togg999 -- 12 Şubat 2021; 20:49:12 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1437 Mesaj

Ben cihazı almış olsamda. Bende konuyu takip edeyim. Denk gelirsem bilgi geçerim

|
    |
  • Binbaşı
    1994 Mesaj

Evet . Turkcell plaza da çalışan satış ekibinden sorumlu bir kişinin söylemidir. Hatta 50 adet dijital stok olduğunuda söylemiş kendisi. Alamayanlar takipçisi olsunlar.

|
    |
    Naughty Dog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    534 Mesaj

hocam kaç itibari ile bilgi var mı daha net?

|
    |
    Gkn89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2143 Mesaj

güzel oldu konu cidden, aşırı boş muhabbetler dönüyordu ana konuda stok bilgisi arayan arkadaşlar için sıkıntı oluyordu. Normalde ana konuda olması gerekiyordu stok ile ilgili muhabbetler ama bazı arkadaslar cidden bokunu çıkardı, oyun muhabbetine evirdiler ve özelden yazması gereken şahsi samimi mesajları birbirlerine alıntılayıp cevap veriyorlardı konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JewelzBlue -- 12 Şubat 2021; 21:5:29 >
    |
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj

Aslında bu başlık keşke daha evvel açılsaydı. Nasıl aklımıza gelmedi. Çok teşekkürler.

Bilgi kirliliği arasında sürekli sayfa yenileyip aradan stok bilgisi seçmeye çalışmak tam bir işkenceydi.

İnşallah yarın Turkcell'den alabiliriz. Diğer bir temennim stok yapan ve fahiş fiyata satan rezil esnafın ellerinde o ürünlerin patlamasıdır.

|
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a5/1b/77/a51b77abeb349de874b83fc639b781f4.png&t=0&width=480&text=1

Vodafonede 8868 tl ye satıyor taksit yüzünde pahalı satıyor galiba isteyen varsa https://www.vodafone.com.tr/telefonlar/p/Sony-Playstation-5

• Yarbay
    2637 Mesaj
    Media markt’im Digital siparişimi iptal etmesinden sonra hiç bir yerden yakalayamadım. Bugün de tüm gün amazon.tr’yi bekledim 5 dakika telefona bakmadım stok gelmiş ve bitmiş. Şansıma Turkcell’den umarım yakalayabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    79 Mesaj

cd li version zaten

|
    |
  • Yarbay
    6404 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Naughty Dog

Konu Sahibine Özel

2 gündür takip ettim 5dk de bir yeniledim. işte şans yani bende yakalayamadım zaten 1 dakika sürmeden tükendi stok.

|
    |
    ysn61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    7 Mesaj

Fiyatları ne olacak acaba? Geçen hafta piyasa fiyatının üzerindeydi. Bu arada mail olarak Teknosadan bildirim geldi, stoklara girdi diye ama girip baktım yoktu. Bir gelişme olabilir.
    |
    |
    Gkn89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    13 Mesaj

sepete ekle diyince, sepet sayfasına atıyor ama sepetinizde ürün bulunmuyor diyor. alınamıyor yani... alacaktım, sevinmiştim halbuki 

|
    |
    Bakaaaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    79 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kuxuu

sepete ekle diyince, sepet sayfasına atıyor ama sepetinizde ürün bulunmuyor diyor. alınamıyor yani... alacaktım, sevinmiştim halbuki 

telefon no ile giriş yaptınmı

• Yarbay
    2143 Mesaj

8868 tl yemi alacaksınız ?

|
    |
    kuxuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    79 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JewelzBlue

8868 tl yemi alacaksınız ?

sanırım giriş yaptıktan sonra kredi kartı ile peşin de alabiliyorsun normal fiyata ben cd li olduğu için bakmadım

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.