Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
736
Favori
1.521.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünün Seni Bekliyor! (mediamarkt.com.tr)

şu an alınabilir görünüyor, sıkıntı varsa üyelik açıp öyle bakın ben sepete ekleyebiliyorum.

• Almanya adresi olan varsa. AMazon warehouse'dan bugün 3500 civarına alınabiliyor. takip edin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 29 Nisan 2021; 23:28:29 >
  • Napstr kullanıcısına yanıt

Yok hocam sepete atmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 dk önce media marketten aldım CD li versiyonunu bilginiz olsun. Sırada amazon.com.tr var diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbow.VK

5 dk önce media marketten aldım CD li versiyonunu bilginiz olsun. Sırada amazon.com.tr var diye düşünüyorum

Hayırlı olsun hocam sonunda alabildiniz 

• MA11 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim🙂. Media market teslim süresi ne kadar bilginiz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbow.VK

Teşekkür ederim🙂. Media market teslim süresi ne kadar bilginiz var mı

Hocam bilmiyorum fakat bu hafta alanlar çok beklemeyecek gibi. Media Markt,D&R,Vatan ve Teknosa'dan alanlardan bazılarının konsolları kargolanmış.

Kapanmada zaten kargolama işlemi devam ediyor. En geç gelecek hafta içi çoğu kişi teslim almış olur.

O zaman önümüzde ki hafta kargolar elimizde olacak şu karantina günlerini oyun oynayarak geciricez inşallah.

3 senedir PS4 üm yoktu ve hicbir ex oyunlarını oynayamadım baya bir oyuna doyarim diye düşünüyorum.

• Bu media market internet siparişleri için pek olumlu konuşmuyor insanlar umarım sorunsuz şekilde parayı çektikleri gibi ürünleride gün içinde kargoya verirler. Forumda okugum birkac bilgiye göre son internet satisinda bir problem olmadığı yönünde. Ürün kargoya verilmeden rahat yok bize 😀

• rainbow.VK R kullanıcısına yanıt

benim dün verdiğim sipariş bugün kargoya verilmiş, tahmini teslim tarihi 3 mayıs pazartesi.

• rainbow.VK R kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun öncelikle.

Sırf Plus Collection'dan gelen oyunlar bile aylarca yeter sana 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozitech -- 30 Nisan 2021; 10:40:37 >
  • Bugün Rx5700 XTli sistemimi sattım. Ps5 kovalıyorum umarım tez vakitte stok yakalarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurnCooLz

Bugün Rx5700 XTli sistemimi sattım. Ps5 kovalıyorum umarım tez vakitte stok yakalarım.

Bu hafta Vatan,D&R,Media Markt,Teknosa stok açtı ve bitti hocam.

Sen yine de hepsini kovala ve konuyu takip et belki arada acarlar.

Farkettim hocam üzüldüm hatta görünce mesajları, umarım yakalarım. Tekrar ne sıklıkla giriyor bi fikriniz var mı?
  • Dün verdiğim sipariş hazırlanmış sabah 10 gibi mesaj geldi kargoya verildiğinde tekrar bilgi mesajı atacaklarmiş. Burda bilgilendirme mesajı atan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. PlayStation bizim için çocukluktan gelen bir tutku.
    PlayStation 1 i babam getirmişti tahta kaleden PlayStation 2 yi annemle almıştık PS3 nasıl aldım hatırlamıyorum PS4 ü evliyken aldım Şimdi ps5 hala aynı heyecan var çok garip. Şu hayatta bizleri hala mutlu eden şeyler arasında.

• Ne kadara aldınız hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 19 nisanda mediamarkttan ödemesini yaparak ps5 dijital sürüm aldım teslimat tarihi 30 nisan deniyor ama mağaza kapandı ürünler de gümrükte takılmış!!!

• dijital aldığım için d&r dan aldığım diskli versiyonu aldığım fiyattan verecem isteyen olursa kapalı kutu olarak. il mersin.

• BurnCooLz kullanıcısına yanıt
    Mayıs içerisinde tekrar stoklara girecek deniyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hadi inşallah. Teşekkür ederim hocam.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.