Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Hahaha aynen oyle baktim bir tane vardi sepete atiliyor mu diye baktim biraktim ) kismet sonra sen almissin belki sepete koymasan baska biri alacakti:))

Alıntıları Göster

kanka sayende ps5'im oldu :D

• emreyyyyy kullanıcısına yanıt

Sayfadan değil telefon satış hattını arayarak sipariş verdim. Aradım cihaz stokta var mı diye sordum. Kontrol edelim dediler bekledim. Depoda son 3 tane var dediler isterseniz sipariş oluşturalım eft veya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz dediler. Tamam dedim kredi kartıyla ödeme yaptım. Maile sözleşme geldi onaylıyorum dedim. Sipariş gerçekleşti UPS’ye teslim edeceklermiş. Bu şekilde oldu her şey. Diğer 2 tane cihaz da muhtemelen satılmıştır. Ben alacağımda da o şekilde söylediler. Sipariş verin hemen bitiyor dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zerkara kullanıcısına yanıt

telefonda kredi kartı bilgilerinizimi verdiniz hocam? ps5 geldiğinde bilgilendirirseniz sevinirim :)

• emreyyyyy kullanıcısına yanıt

Evet telefonda telesekretere otomatik sisteme bağlandı tuşladım. Tuşlandıktan sonra operatöre aktardı sistem. UPS ile geliyor Afyon'da görünüyor şuanda. Haber veririm.

• Arkadaşlar teknosa da hangi mağzada var diye tıklayın sitesinden o mağzayı arayıp en yakın teknosadan ödeme yapıp alabilirsiniz ben o şekilde aldım bursa mağzasından ama ödemeyi yakınıma yaptırdım
  • Şuanda iki mağzada var
  • Vatan'da yine çok yakında yazıyor bi tele satış hattını arayıp sorun isterseniz. Depoda varsa gönderirler ama dün 3 tane vardı, satıldı. Birkaç güne sormakta fayda var.

• zerkara kullanıcısına yanıt

aradım şimdi hocam, Hüseyin bey diye bi yetkili çıktı, Nisan'da bekliyolarmış yeni stoğu...

• Az önce italyadan diskli versiyonu yakaladim aldim 675 euro herşey dahil insallaj gelir 18 mart teslimat görünüyor

• Teknosa diskli versiyon 7500 liradan stokta

• Elimde bugün mediamarkttan alınmış faturalı 0 dijital PS5 bulunuyor. Paketi açılmamış. İlgilenenler pm den temasa geçebilir, Kocaeli çevresinden gelenlere elden teslim edebilirim

• Sonunda geldi bee
    PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM
  • Şu anda esenkent istanbul mağazada dıgıtal ps 5 gozukuyor var diye aradım mağzayı yok dedıler

• quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

eklemıyor sepete :(

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.