Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telegram grubunun linkini bana özelden iletme şansınız var mıdır? Cidden aradım ama forumda link paylaşılmıyor galiba hiçbir yerde denk gelemedim :(

Şimdiden teşekkür ederim.

• Linki ben de alabilir miyim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selam bana da link yollar mısınız özelden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, bana da link gönderir misiniz rica etsem

• Hayırsever bir arkadaş özelden link yollayabilirse çok makbule geçecek😊

• Telegram grubunun linkini özelden gönderme şansınız mi var mı? Teşekkürler şimdiden

• Şu meşhur linki bana da özelden atabilir misiniz?

• Şu linki ilk mesaja koysanızda girsek bizde. Mesaj aralarında link aradım onuda bulamadım.

• igneli kullanıcısına yanıt

İgneli hocam sizde ariyorsunuz galiba ps5 bende eklisiniz bi ara fifa 22 de mac yapalim

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt

Evet hocam. Aslında yurt dışından bakıyorum ama bulamayacağız bu gidişle. Burada bulursak bari onu alalım. Kullanıcı adınız nedir?

• şu link yerine telegram grup adınıda verebilirsiniz mesela. Hoş ben akakçeye bildirim açtım ordan haber geliyorama fazla takipten zarar gelmez :)

• Telegram linkini özelden atabilirseniz bana da sevinirim

• Telegram linkiniz batmasın arkadaşlar, sizin yüzünüzden hasta olduk bildirime koşmaktan. Favorilerden de kaldırıyorum bildirimi de kapatıyorum bulursam alırım valla ne laftan anlamaz adamlarsınız adamlar 10 defa yazdı sadece stok bildirimi yapılsın diye.

Gerçekten stok için bildirime gelenlerden özür diliyorum.

• thunderk kullanıcısına yanıt

Hocam bunu daha konu açıldığında da söyledik, sonrasında burada yüzlerce kez söyledik hala aynı tas aynı hamam. Klasik yurdum insanı huyu maalesef bir şey anlatmak mümkün değil. Telegram linki yasak, bildirim dışı yazmak yasak diyoruz bir de üzerine devam edip bir de laf yiyip trip yiyip üzerine de engel yiyoruz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 6 Ekim 2021; 19:26:22 >
  • igneli kullanıcısına yanıt

GoKBoRu88

• Radres2001 R kullanıcısına yanıt

Black Friday olayını tamamen unutmuştum. Sanırım yılbaşından önce düzgün stok göremeyeceğiz.

• Merhaba herkese,

Son 4 gündür Vatan'ın sitesinde "Çok Yakında" yazısını görünce F5 delisi gibi çok yakın takip ettim. Her gün neredeyse bana yakın bayileri aradım bilgi alamadım. D&R - Teknosa - Overgame şubeleri içinde aynısı geçerli - net bilgi alamadım hiç.

Bugün İstanbul/Kadıköy Arçelik rıhtım şubesinden CD'li versiyonunu aldım. (Epey şansa)

Anadolu yakasında sadece Kadıköy mağazasında elden satış varmış (yoksa internet sitesinde stok yok yazıyordu) - ellerindeki son ürünü aldım. Soranlar hep dijital soruyormuş(Zaten hemen bitiyor gelir gelmez dediler). Kaydettirip almaktan vazgeçen biri olmuş, ben de ona denk geldim.

Uzun lafın kısası - nereyi arıyorsanız ilgilendiğiniz versiyonu kesin belirtin ve Arçelik - Beko mağazalarından bilgi alın derim.

Darısı hepinizin başına.

• Tekrar merhaba,

Daha önce isim yazdırdığım istanbul - suadiye D&R şubesi az önce beni aradı ve ellerine bir kaç dijital versiyon ulaştığını söyledi. (adet söylemedi tabii)

ilgilenen arkadaşlar için duyurulur. Oraya geldiyse Akasya AVM'deki büyük D&R'da da stok oluşmuş olabilir.

Bilginize

Not: Bir iki arkadaşımız bana e-mail göndermiş yanlış anlaşılma olmasın , ben çalışan ya da görevli değilim arkadaşlar - isim yazdırmıştım aradılar - ben dün aldığım için belki sizlere yarar diye paylaştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laedy -- 9 Ekim 2021; 14:8:23 >
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.