Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Phil spencer 2022 dede stok sıkıntısı olacak demiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teknosa diskli sürüm stokta mevcut

www.teknosa.com
    Sony PS5 / Playstation 5 Oyun Konsolu Fiyatı ve Özellikleri
    https://www.teknosa.com/sony-ps5-playstation-5-oyun-konsolu-p-125088447
  • Drxl kullanıcısına yanıt

Millet psn arkadaşı buluyor stok görünmüyor orda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar Telegram linki atabilir misiniz?

• Radres2001 R kullanıcısına yanıt

Telegram linki forumda yasak.

• Özelden de kimse atmadı hocam XD

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • O zaman biri atabilir mi özel mesaj? (Kusura bakmayın stok ile alakasız oldu)

• Dijital sürüme zam mı geldi? Sarı sitede 6500e falan satılıyordu sözleşmiş gibi ilanlar 7 küsüre çıkmış.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zam yok, düşük fiyatlı ilanlar satılınca geriye satılmayanlar kalıyor. Doğal olarak fırsatçılar dışında yeni ilan giren vatandaş orada gördüğü fiyatlara göre ilan giriyor ve fiyatlar şiştikçe şişiyor enflasyon ve yapılan zamlar dışında.

• Merhaba arkadaslar. Yurtdısından ps5 alayım dıyorum ama stoklarda yok malesef. Onlanlarda paket olarak satıyor bu seferde fiyat yükseliyor. Demon souls, spiderman, returnal. 3 oyunla birlikte 7500 liraya geliyor. Tr den mi alsam yoksa yurtdısından mı alsam bilemedim. Sizce ne yapmak lazım

• zeyyan Z kullanıcısına yanıt

Bu gibi soruları lütfen PlayStation 5 ANA KONU'sun da yazalım.

PS5 Ana Konusu sadece stok konuşulan bir grup değil, Oyunların, Soru ve Sorunların sorulduğu, Haberlerin paylaşıldığı ANA KONU dur. Burada ise sadece takip ve bildirim amacı ile ilerleyeceğimiz için aradaki stok ile alakasız mesajları görmeden sonuç odaklı olması içindir.

LÜTFEN KONUDA SADECE:

-Tahmini(Söylenti) veya bilinen stok saati veya gününü

-Açılan sitelerdeki anlık stok bildirimini

-Mağazalarda bulunan stokların bildirimini

-Normal satıcı olup fahiş fiyattan satan, Trendyol, Gittigidiyor, N11, Hepsiburada gibi sitelerin DEĞİL Sadece Kurumsal Mağazalarda olan Stokların bildirimlerini yapalım. (MediaMarkt, Vatan Bilgisayar, Teknosa, Overgame, Amazon, D&R, Turkcell vb...)

• Uzun süredir bu başlık aracılığı ile stokları takip etmeye çalışıyorum. Henüz konsola sahip olamadım ancak üşenmeyip buraya gelip bilgi veren arkadaşlara teşekkür etmek istedim. Bununla birlikte bana öyle geliyor ki stok takibi ve internet üzerinden satış ile PS5 edinmek biraz zor.

Benle aynı durumda olan arkadaşlara önerim burayı takip ederken bir yandan da çevredeki teknoloji mağazalarına gidip isim yazdırmak. Ciddi ciddi böyle bir şey varmış evet.

Her neyse son olarak Turkcell ve neden kurumsal bir sitede konsol satış fiyatının o kadar yüksek olduğu ile ilgili bir soru vardı aklımda ancak işin ekstra bir boyutu daha varmış ki o da ayrı üzücüymüş, böyle hareketlerin olmaması gerek.

https://www.sikayetvar.com/turkcell/turkcell-pasaj-ps5-fiyat-skandali

• Desqpio D kullanıcısına yanıt

Serbest piyasa olduğu İçin birşey yapılamıyor. Turkceldeki üründe başka satıcı. Turkcell Bazen stok fiyattan yada 2 kollu paket olarak normal fiyattan veriyor. Önerim telegram gurubu orda daha hızlı ve anında bildirim ile burdan alanlar oldu bende arkadaşlarımda aldık.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.