Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
736
Favori
1.521.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vatandan alabildim sonunda darısı alamayanlara

• Mükemmel iş başarmışlar. Eski seriler zor satılır artık fark inanılmaz olmuş PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM 

• Bu sabah Ankara Batıkent Vatan Bilgisayar'a 2 adet dijital stok gelmişti. Birini kendime aldım, biri hala duruyor olabilir. Bir sorun isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

Aldık sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Mükemmel iş başarmışlar. Eski seriler zor satılır artık fark inanılmaz olmuş  

Cpu sıcaklığı hariç hepsi yeni versiyonda daha sıcak. Nasıl eskiler satılmaz diyosunuz ya :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Realsatoshi

Cpu sıcaklığı hariç hepsi yeni versiyonda daha sıcak. Nasıl eskiler satılmaz diyosunuz ya :)))

Alıntıları Göster

Bence de neyse artık bir önceki sayfada verilen bilgiye göre söylemişler ama bana mantıklı gelmedi o söylenenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durulovic -- 9 Eylül 2021; 16:44:42 >
  • Realsatoshi R kullanıcısına yanıt

flash memory hariç diğerlerinde 1-2 derece önemsiz. flash memory de zamanla ısınan bi ürün değil 48 ise öyle kalır ama işlemci oyun sırasında ısınır burada en önemli parametre işlemci ve fark inanılmaz boyutlarda, eski ps5'in işlemcisinin daha çok ısınması fanın hızının ileride artmasına da yol açacak ve sesli çalışacak. bekleyen her zamanki gibi kazandı. ayrıca satılmaz yazmadım zor satılır yazdım Türkçe çalışın bence biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 9 Eylül 2021; 16:48:52 >
  • quote:

flash memory hariç diğerlerinde 1-2 derece önemsiz. flash memory de zamanla ısınan bi ürün değil 48 ise öyle kalır ama işlemci oyun sırasında ısınır burada en önemli parametre işlemci ve fark inanılmaz boyutlarda, eski ps5'in işlemcisinin daha çok ısınması fanın hızının ileride artmasına da yol açacak ve sesli çalışacak. bekleyen her zamanki gibi kazandı. ayrıca satılmaz yazmadım zor satılır yazdım Türkçe çalışın bence biraz.

Heatsinki yoketmiş sony resmen ben hala aynı görüşteyim pratikte o haliyle hem de 10dereceye varan farkla serin çalıştırması imkansız

• quote:

Ya az önce biraz daha detaylı araştırdım aynı testi yapıp eskilerin daha az ısındığını görenlerde var. Toksik cevap veriyorsun türkçe falan. Aynı şekilde mi cevap vereyim. Çoluk çocuk ya

• 15 yıllık üyeye de çoluk çocuk demek PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM hadi okuluna kızmasın öğretmenlerin.

• Gencler, cok ilgiliyseniz konu ile iki cihazida alip testini yapin sizin konunuza girip oradan faydanalim bilgilerinizden.

Takip konusu burasi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende bugün vatandan aldım. Darısı alamayan arkadaşlara inşallah.

• Aldım şükür sonunda vatandan biraz reklam gibi olacak ama telegram gurubunu atandan Allah razı olsun

• tartarak ve cihazın arkasına termometre tutarak yaptıkları testle; yılların teknoloji şirketinin açığını yakalamışlardı lafta.

böyle de rezil olunuyor sonunda.

yeni alıp da revizyonlu versiyon çıkmasından ötürü üzülen arkadaşlar vardı ; gözünüz aydın!!PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM 

• durulovic D kullanıcısına yanıt

6300 kol ile 599 kola sayıyor 6900 iyi fiyat beklemek yerine

• Son mesajlara baktım ama göremedim.
    Revize edilmiş dijital sürümü nasıl anlıyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsnblt

MediaMarkt
    6300 2. Kol 599

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-playstation-5-dijital-s%C3%BCr%C3%BCm-oyun-konsolu-1213866.html?ga_query=sony+playstation+5+dijital&utm_source=app&utm_medium=share&rbtc=now%7Coow%7Cappshare%7C%7Cp%7Cappshare%7C

Neredeyse bütün şehirlerde stok var gözüküyordu ama 15 dakikada temizlemişler. Alanlara hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.