Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün vatanı takip etsin digital isteyenler satışa açabilir

• sungur67 S kullanıcısına yanıt

Kaynak nedir? çünkü zaten her gün açılma ihtimali var onu biliyoruz da özellikle bugün olmasının kaynağı. Bir tanıdığınız mı var?

• Dogukan3 D kullanıcısına yanıt

sadece tahmin bide sabahtan butonlarda değişiklik yaptılar bayilere digital ve cd liyi eşit verdiler muhtemelen digital de satacaklar

• sungur67 S kullanıcısına yanıt

Umarım dediğiniz gibi olur gerçekten ama pek umudum yok vatandan şuan. 1 aydır çok yakında yapıp tükendi yaptılar dijital için. İnşallah bu sefer gerçekten çok yakında olur :)

• Sayfa yenilemekten elim yoruldu
  • Şu an açarsa vatan açar bence diğerleri stok gelince açıp stoktan yollarlar önümüzdeki hafta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mert84 M kullanıcısına yanıt

Telefonla sipariş hattından Nisan gibi stoklar online gelebilir bilgisi paylaşıldı benimle ama tabi belirsiz.

• PaladinRudjack kullanıcısına yanıt
    Dün vatandan Diskli alanlara 10 Mart sevkiyat demişler. Nisan ne alaka anlamadım 🤔. Hâlâ dijitali açmadı vatan 😔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FameHooker -- 3 Mart 2021; 15:18:58 >
  • Diskli şuan Vatan'da satışta
  • FameHooker kullanıcısına yanıt

Denk getirdik ama dijital arıyorum yaramadı bize.. Zaten stok anında tükendi sanırım.

• scripti yazdik, dijital versiyonu bekliyoruz

• juckle kullanıcısına yanıt
    Android Chrome için Vatan'dan ps5 dijital sürüm bildirimi nasıl alabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FameHooker -- 3 Mart 2021; 16:43:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FameHooker

Android Chrome için Vatan'dan ps5 dijital sürüm bildirimi nasıl alabilirim?

Kisayol bilemedim hocam, onun icin ayri bisey yapmak lazim. Ben windows masaustunden takip ediyorum

Biz nasıl takip edebiliriz hocam Windows üzerinden.

• Vatanda dijital versiyon çok yakında yazmaya başlamış arayanlar takibi bırakmasın her an gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: PaladinRudjack

Biz nasıl takip edebiliriz hocam Windows üzerinden.

Asagidaki python kodunu calistirirsan surekli siteyi kontrol ediyor, "cok yakinda" yazisi kalkinca bilgisayar otmeye basliyor

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_lindemann -- 3 Mart 2021; 18:13:7 >
  • murat_lindemann kullanıcısına yanıt

zaten boşa amazon.com dan almayın ürünleri hasar gördü diye iptal ediyorlar. kel jeff bezos PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM 

Hocam bu konuda biraz ayrıntı vermeniz mümkün mü? Bu olay nasıl yapılır acaba?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.