Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
736
Favori
1.521.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dijital stok beklemekten sıkıldım siparişi verdim bende.

• NKTRDOADBH N kullanıcısına yanıt

DR dan indirimli alabilirsin DR75TL kodu da geçerli 734 TL ye denk geliyor.

• |Perseus| kullanıcısına yanıt

Bitti herhalde.

Edit: 2. Koldan bahsediliyormuş. Konsol sanmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaladinRudjack -- 11 Mayıs 2021; 18:12:40 >
  • |Perseus| kullanıcısına yanıt
    tşkler
  • d&r 2.kol fiyatı gayet uygun geldi bana. 734 TL ye geliyor. Ancak bozulabileceğini düşünerek Amazon.tr den aldım. 808 TL ye .

• perfectstranger09 P kullanıcısına yanıt
    Bozulsa ne oluyor hocam zaten sony euroasia garantili :)
  • bende hem pc hem ps4 pro olduğu için 2022'de çıkacak yeni nesil amd işlemcili ps5 leri bekliycem. bir de ssd arttırırlarsa süper olur biraz zor ama 2022 için bilemedim

almak zorunda olan mutlaka 2. kolu da alsın. bi ara şarj çabuk bitiyo diye bi muhabbet vardı bilmiyorum herkese denk geldimi ama 2. kol şart

• Arkadaşlar 2 saat önce dr den aldığım ps5 şuan fatura kesildi yazıyor ürünü artık kesin gönderirler değil mi aynı siteden 2. Kolu da alacağım 734 e geliyor indirim koduyla
  • ben 2. kol siparişini verdim d&r dan 17 sinde ikiside gelecek.herkese iyi oyunlar ps5 ile 😎
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

Evet kardeşim yarın yada sonraki gün yola çıkar almana sevindim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekirin kullanıcısına yanıt

Amazon global Sitesi bozulan herhangi bir ürün olunca resmî garanti süresince ürünü geri alıp para iadesi yapıyor. Nitekim burada Amazon.de den ürün alanlarda aynı şekilde geri gönderim istemişler. Resmî garanti evet var ama 1 ay ürün serviste kalabilir. Tabi fiyat dediğim gibi gayet uygun d&r hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Evet kardeşim yarın yada sonraki gün yola çıkar almana sevindim

teşekkürler dostum darısı alamayanlara

• düşünen varsa trendyolda eurasia garantili + 2. kol ile 8640 TL şu an kartlara 9 taksitte yapıyor vade farksız

https://www.trendyol.com/sony/playstation-5-825-gb-turkce-menu-2-ps5-dualsense-eurasia-garantili-p-62353621

• Alan arkadaşlara hayırlı olsun . Bugün hem d&r da hem de mediamarkt ta uzunca bir süre durdu. Darısı dijital bekleyenlere.

Ben sürekli sınırsız internet erişimim olmadığı için diskli aldım nitekim Xbox one s all digitalde güncelleme ,hesap bilgisi eşleştirme vb internet bazlı sorun yaşadım . Ancak diskliye göre fiyatı gayet makul.

• Dualsense şarj istasyonu media markt stok var. Dün Amazon.de almıştım ama iptal edip mediamarkt aldım. 299 TL fiyat.
  • BurnCooLz kullanıcısına yanıt

Yetişemedim ya günlerdir bekliyorum.

• perfectstranger09 P kullanıcısına yanıt
    Az önce tekrar stok açıldı hocam bi bak istersen
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

Hocam çok sağol denedim ama sistem aldırtmadı. Bilgi için sağol kısmet değilmiş. Sepete eklememe rağmen ödeme adres sorun çıkartıp durdu. Teşekkür ediyorum

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.