Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
736
Favori
1.521.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hhahha Aynen hocam tam ben dicektim ne boş insanlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alexku

Sabahki stoktan mı aldınız?

Alıntıları Göster

Akşam saatlerinde tekrar stok açtılar ben de buradan gördüm direk aradım sıra yoktu telefonda alım işlemini hallettim.

• Bugün açarlar mı acaba? Ben yarın bi Vatan müşteri hizmetlerini arayayım. Artık ne yapacağımızı şaşırdık ve süreç çok baydı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • almanya ve ukranya stok nereden takıp edebiliriz aradaslar

• 11.05.2021 Sabah saat 10:15'te Vatan müşteri hizmetlerini (0850 222 56 56) aradım. Ellerinde CD'li sürüm varmış, dijital yokmuş. Bayramdan sonraki Pazartesi itibari ile gönderim yapabilirlermiş. Telefonda kredi kartı bilgilerini verip alınıyor. 4 taksit imkanı var. Dijital sürüm alma niyetim vardı ama şuan da ellerinde olmadığı için kararsız kaldım. Yıllarca PS4 Proyu sadece dijital kullandım. Şimdi de almışken CD'li PS5 alsam mı diye düşünüyorum PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM 

• KpttpK kullanıcısına yanıt
    stok sorunu varken bence kaçırma.ben dün aldım.bu stok sorunu 2022 yılında da devam edecek.
  • Benide bugun yine aradılar.bayramdan sonra digital versiyonu göndereceklermiş satın aldığım.ay sonuda digital stok tekrar gelecekmiş
  • KpttpK kullanıcısına yanıt

Aynen ben aldım arayım 5 dk hallettiler. Bayramdan sonra teslim dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dijital konusunda Vatan’ın lafına güvenmeyin arkadaşlar. Ellerindeki stoktan fazlasını ön siparişle satıp milletin iadesini yapmadılar hala, şimdi de ay sonu tekrar stok gelecek diye milleti eyliyorlar bence. Ay sonu gelince stoklar pandemiden dolayı 2 hafta daha ertelendi derlerse şaşırmayın. Stok geleceği gerçekten kesin bir haber olsa diğer firmalar da fazladan ön sipariş açarlardı. Sony Türkiye bile bilmiyor stokların ne zaman geleceğini, Batan kompüter nasıl bilsin?
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Burada bir yanlışınız var.beni arayıp siparişi iptal etmek istiyor musunuz diye sordular.yani iadesini yapabilirdim.beklemeyi seçtim.stok gelip gelmeme konusunda ise vatan sanırım sizden daha iyi biliyordur diye düşünüyorum
  • vatan bilgisayarı aradım. ellerinde ne dijital nede diskli versiyonu yokmuş. ön siparişte kabul etmiyorlar.

• Bende yarım saat kadar önce aradım ve siparişi verdim. 3-4 adet kalmış ellerinde 30 adetten. 17 Mayıs haftası stoklarına varacakmış cihazlar, sonra kargolama ve ulaşması da 1 hafta desek 24 Mayıs haftasında ulaşır size dediler. Telefonda sizi sesli yanıta aktarıyorlar, orada Kredi kartı bilgilerini tuşluyorsunuz sonra tekrar yetkiliye bağlanıyorsunuz. En son Vatan'dan işlem özetinin maili geliyor, Bilgileri kontrol ettikten sonra "Onaylıyorum" yazarak geri yanıt veriyorsunuz ve işlem tamamlanıyor. Ara ara geliyor demekki böyle stoklara.

• Aynı yerin aranıp farklı bilgilerin alınmasıda garip değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben sabah bilgi almak için aradığımda, almayı düşünüyorum ama biraz daha bakayım, duruma göre tekrar ararım demiştim. Bunun üzerine adımı not aldı ve kendi ismini verdi, tekrar aradığımda kendisini isteyebileceğimi söyledi ve öyle kapattık. Öğle saatlerinde tekrar aradığımda başkası çıktı ve o kişiyi rica ettim, tekrar ona bağlandım ve kendisiyle devam ettik. Stok durumları hakkında konuşurken 17-18-19 Mayıs'ta 30 adet gelecek zaten şuan da kalan 3-4 adet görünüyor demişti. Muhtemelen bende son anlara yetiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KpttpK -- 11 Mayıs 2021; 13:13:32 >
  • arayan var mı en son stok durumu neymiş kalmış mı o 3 4 taneden yoksa bitmiş mi

• Amazon Almanya'dan PS5 şarj istasyonu sipariş verdim. Önce bu SMS ve hemen ardından bu mail geldi. Bu tam olarak ne demek?

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rogzoidre -- 11 Mayıs 2021; 13:49:25 >

• merhaba sony olanımı aldın kaça aldın turkiyede baya pahalı şuanda
  • NKTRDOADBH N kullanıcısına yanıt
    Evet satıcı Amazon Orjinal sony ürünü. 480 TL’ye geldi toplamda
  • ürünün linkini atabilir misin bende sipariş vereyim tşkler
  • NKTRDOADBH N kullanıcısına yanıt
    Şu an stok var sipariş verebilirsin.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B08H97WTBL/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.