Şimdi Ara

PlayStation 5 Stok Takip ve Bildirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.006
Cevap
294
Favori
319.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 575
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 25
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 14
  • Favoriye Eklediklerim 295
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JewelzBlue (66 mesaj) 1Bilocan1 (58 mesaj) sungur67 (50 mesaj) tilki1234 (41 mesaj) Wolf0045 (40 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1589 mesaj) Mobil (644 mesaj) Mini (44 mesaj) (340 mesaj) (389 mesaj)
  • @
71 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 Stok Takip ve Bildirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2513 Mesaj

Senin benim kaçırdığım stokları bunlar kapıyor hocam işte. Böyle karaborsacı fırsatcılara sakın prim vermeyin, ellerinde patlasın ürünler. Bekleyin neredeyse her gün bir yerlerde stok giriyor, ana konu ve bu konuyu iyi takip edin.

|
    |
    demir_bilek09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8161 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JustNaggy

Bulamadım gibte hocam biraz daha detaylı tarif etmeniz mümkün mü nereden sorgulayacağımızı

Selamlar ;

Aşağıdaki link'e tıklayarak , gerekli bilgileri yazdığızında , faturanın gerçek olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

https://ebelge.gib.gov.tr/earsivsorgula.html

SATAN ŞAHIŞ / FIRMA TC VEYA VERGI NUMARASI

FATURA NUMARASI

FATURA TUTARI

Bunları yazdığınızda , fatura '' GİB Sisteminde kayıtlıdır '' ibaresi gördüğünüzde , fatura gerçektir.

Aynı zamanda , genelde Fatura üzerinde Seri Numarası işli oluyor - D&R vs satışlarında Seri no olmuyor - ancak kutuda çıkan garanti belgesini cihaz ile kontrol ederseniz , garantisi mevcuttur anlamına da gelmektedir.

Sağlıklı günler.

|
    |

• Binbaşı
    1044 Mesaj

Dünyanın hiçbir yerinde amazon böyle yönetilmiyordur merkeze şikayet etmek belki bir şeyleri düzeltir ya da amazon komple gider Türkiyeden, karaborsaya göre fiyat belirliyor şaka gibi arayınca merkez belirliyor fiyatları diyorlar merkezin Türkiyedeki fiyatlardan haberi mi var ayrıca Fiyatı merkez belirliyorsa siz ne yapıyorsunuz....dün sabah 8.840 Tl idi şimdi 8.895 Tl olmuş diyecek bir şey yok neye dayanarak 55 tl zaman yaptınız

|
    |

• Yüzbaşı
    292 Mesaj

ben de şikayette bulundum hakem heyetine de şikayet edicem sonucta resmi çıkış fiyatı var başka ulkede karaborsa yapıyor mu amazon resmen koskoca amazon karaborsacılık yapıyor

• Yarbay
    7917 Mesaj

O aslında tavsiye edilen satış fiyatı değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    armorking2621 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj

sonuçta türkiyedeki bütün teknoloji marketler o fiyata satıyor sen üstüne 1500 koyarsan bu karaborsa olur
    |
    |
    bozcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2676 Mesaj

Arkadaşlar erasmus için polonyadayım. Kendime satmak için değilde oynamak için almak istiyorum 2.el temiz çift kollu digital versiyonu türk lirası olarak 4800 liraya geliyor almaya değer mi sizce.

• Teğmen
    225 Mesaj

Bedava
    |
    |
    Metin* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj

İlk cihaz serisi oldugu icin saglam
    Olduguna emin olman lazim fiyat cok makul.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj

Sıfır fiyatı ne kadar orada ?
    |
    |
  • Yarbay
    2676 Mesaj

Sıfır fiyatı çift kolla 7700Lira civarı şuanda burda. Ama ben kullanmak için almak istiyorm boşuna jelatini açmak için extra 2k vermek istemiyorm o paraya oyun ve plus alırım diye düşünüyorum. Şuanda polonyada ki öğrenci bi arkadaştan buldum Sony PlayStation 5 Blu-ray 825 GB versiyonu 4200 liraya geliyor. Eğer versiyon vs skıntısı yoksa yada nasıl kontrol edebileceğimi söylerseniz hemen alacağım

• Teğmen
    225 Mesaj

UP
    |
    |
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj

Versiyon sıkıntısı falan yok cihaz yeni ve kollarda sorun yoksa (kronik problemler anlamında) alınabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    3115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Sıfır fiyatı çift kolla 7700Lira civarı şuanda burda. Ama ben kullanmak için almak istiyorm boşuna jelatini açmak için extra 2k vermek istemiyorm o paraya oyun ve plus alırım diye düşünüyorum. Şuanda polonyada ki öğrenci bi arkadaştan buldum Sony PlayStation 5 Blu-ray 825 GB versiyonu 4200 liraya geliyor. Eğer versiyon vs skıntısı yoksa yada nasıl kontrol edebileceğimi söylerseniz hemen alacağım

Hocam rakam güzel ama kronik sorun kolda drift sorunu var bıde faturası varmı avrupa cıhazı burada 1 yıl gecerli. Eger zamanınız varsa buyuk ıhtımalle orada stok yok dıye 7700 tl cıvarı stok geldıgınde 4200-4500 lere sıfır bulabılırsınız. Cunku ukraynadada aynı durum karaborsada 6-7 bin tl lere kadar satılıyor ama resmi elektronik magzalarda dijital 4k diskli 5200 e satılıyor tabi stok yok.

|
    |

• Binbaşı
    1533 Mesaj

Fiyat?

|
    |
    erdiozgor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj

Çift kollu olan mı ?
    |
    |
    erdiozgor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    233 Mesaj
    arkadaşlar özelden konuşurmusunhz bakın bildirim geliyor stok sanıyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    184 Mesaj
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.