Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
737
Favori
1.521.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anında girdim stok yoktu, Amazon Türkiye'den mi bahsediyordunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ozturkti kullanıcısına yanıt
    Bir yıldan fazla olur.ps5 pro gibi bir cihaz illaki çıkar ama 3-4 sene sonra.mevcut cihazda ise sorunlar düzeltilmez garanti kapsamında değişimi sağlanır
  • -Dark Poison- kullanıcısına yanıt

Haber verdiğiniz için çok teşekkürler. İlk basta yurt dışından almaya sıcaktım fakat şartlar Türkiye den almaya itti. Mecburen yurt içinden bakıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Haber verdiğiniz için teşekkürler ama mesajınızı şimdi gördüm ve fırsatı kaçırmış oldum :)
  • ozturkti kullanıcısına yanıt
    Yoktu zaten stok endişe etmenize gerek yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Drazen016 kullanıcısına yanıt
    Valla hayatımda böyle stok takip ettiğim bir durum daha olmadı...
  • 8.500 tl olarak ankarada satılıyor (cd li sürum bakiyorum sadece)türkiye garantili.stoklar geldigi zaman kaçtan alabilecegiz

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Sony Türkiye fiyatı
    Disc: 7500₺
    Digital: 6000₺

Hiç bir emek harcamandan satış yapmaya çalışan komisyonculara para kazandırmayalım.
  • Dun anlik acildi sanirim, ben siparis verebildim.Buraya gelip yazana kadar bitti dakikasinda.Sanirim bir kac tane girdiler anlik stok.

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

Ps5 stok takibi twetlerinde bu aralar stok gelevilir diyordu.Sık sık yoklayin amazin,vatan,teknosa,d&r,turkcell sitelerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dark Poison- -- 21 Nisan 2021; 16:46:0 >
  • alabilmenize sevindim, güle güle kullanırsınız umarım.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Anlık olmus dediğiniz gibi başka alan olmadı sanırım.

Dediğiniz twitter hesabini takip ediyorum ama 1 hafta oldu daha tam anlamıyla stoklara giriş olmadı. Umarim en kısa zamanda gelir de alabiliriz.

• Cok sagolun .Insallah en kisa surede sizlerde alabilirsiniz dilediginiz gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dark Poison- -- 21 Nisan 2021; 20:34:51 >
  • Selamlar, Antalya içinde bir playstation mağazasından dijital sürümünü (tr garantili) 8000 tlye almak mı yoksa dubai'den bir arkadaşa 6000 tlye getirtmek mi? Oyunlarda 2. bölge vs. problem yaşar mıyım? Teşekkürler :)

• Cartmanez kullanıcısına yanıt

İkisini de tercih etmezdim. Neden 6000 TL bile etmeyecek bir ürüne 8000 TL vermeye razı oluyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

İkisini de tercih etmezdim. Neden 6000 TL bile etmeyecek bir ürüne 8000 TL vermeye razı oluyorsunuz?

Haklısınız hocam. 8000 tl olayından kesinlikle vazgeçtim, 6000 tl'yi de askıya aldım.

• Takip

• Şuan en uygun dualsense nereden alınıyor ? Amazon’dan alınınca vergi iadesi oluyor mu ?
  • Türk telekomdan Sony tr garantili bulup aldım aranıza katıldım , 7700 e geliyor ara ara arayanlar büyük mağazalarına bir göz atmasını tavsiye ederim , piyasada ki ithalat garantili ürünler filan genelde 8500 9000 civarına geziyordu , ayrıca kur farklı zam da gelebilir bilginize
  • Hayırlı olsun hocam, dijital sürüm mü ?
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Saolun yok hocam cdli:)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.