Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevcutta olan cihazini fırsatçılık yapıp 2 katına satıp sonra gelip mağazadan tanıdıkları sayesinden tekrar alanlar olduktan sonra bize ne sıra gelir nede cihazı 10 bin TL altına alabiliriz nasipte yokmuş diceksin boş vereceksin

• Şimdi zam kesin olacak deniyor diyelim ki bı kıyak geçti Sony bize 10-11k yaptı ki bu bile yüksek bu karaborsaci kansizlar ne yapacak ozaman ben onu düşünüyorum 10-13k yazmışlar Allahsizlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende bulamadım ps5 kardeşime. 6 ay önce Vatan internet sitesinden kendime almıştım. Şimdi kardeşimde işe başlayınca o da kendisine almak istedi ama bulamıyoruz hiçbir yerde. Xbox gibi 12k olur fiyatı yakında sonra satışa çıkar her yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt

Devletimiz bu artışa dur demedikçe devam eder benim şahsi fikrim marketlere ceza kestiği gibi bu teknoloji ürünlerini serbes piyasayada el atmadığı sürece devam eder bu durum.

Şöyle bir durumda şahit oldum bizzat kendim yaşadım stok gelicek diye isim aldılar. İsmim olduğu halde aranmadım ve cihaz geldimi kontrol edermisin diye ısrarçı şekilde tartışmaya başladık mağaza müdürü geldi cihazın geldiğinde rafa koymak zorunda olduğu bahanesini söyledi eleman ve sattıklarını müdürde bildiğin elemanı yerden yere vurdu yani danışıklı dövüş yaptılar tiyatro izler gibi izledim yani çoğu firma kendi tanıdıklarını veriyor cihazları veya aldırıyor karaborsacılara satıyor aralarında vicdanlı adama rast geldiysen seni ararlar cihazı gidip alırsın bu kadar basti durum.

• Ltfyerhn kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu yaşadım. Aynısı. Aramadıkları yetmedi, ondan sonra da aramamaya devam ettiler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Malesef öyle ya eşe dosta ayiriyorlar ya komisyon karşılığı başkalarına bildiğin onlarda karaborsaci gibi müdürlerin haberi oluyor olmuyor bilemiyorum tabi. Bu isim yazdırma olayı %90 malesef boş iş gibi ha yapan dürüst yerler yok mu var kesinlikle ama en temizi ön sipariş parasını verip beklemek onuda herkes yanaşmıyor malesef. Konsolun K sinden anlamayan adamlar alıp satarsa bizim bulma şansımız imkansız olur.

• Amazon.com.tr den aldığım CD li cihaz az önce teslim edildi. Darısı alamayanların başına.

• Mağazalarda dönen olaylardan şube müdürlerinin haberinin olmaması imkansız. Bu işten nemalandıkları açık ve net ortada. Hatta Teknosa şube müdürü bir tanıdık varken bile alamadık. Mağazaya gelen 2 cihazı da daha üst birilerinin gelip aldığını söyledi. MM için zaten daha önce yazdım, isim listesi palavra. Ön satışa lafım yok, ödemesi alınmış zaten. Şikayet ettim hem fiyat politikasını hem de isim listesindeki dalavereyi. Benden araştırma için isim vermemi istiyorlar. Kurunun yanında yaş da yanacak durduk yere. Yahu teknoloji firmasısınız, bakın o listeye hangi tarihte kimler yazılmış, gelen cihazlar kimlere fatura kesilerek satılmış diye herşey ortaya çıkar. Sanki 3 bilinmeyenli denklem çözüyorlar. Sarı sitede ilanlarda MM, Vatan'dan alınma diye yazmışlar işte bu kadar mı zor? MM fiyatı benim şikayetim sonrasında ikinci kol ile 7500 yapmış da olabilir tabi bilemiyorum PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM Adil satış yapacaksanız bütün firmalar Türkiye'deki bütün stokları sadece internetten satarsınız olur biter. Web sitesine içeriden erişim olmaz çünkü.

PS4 ü aldığım gibi PS5'i de iki gözümün çiçeği amazon.tr den almak kısmet oldu. Hemen de gönderdiler herzamanki gibi. Samimiyetle söylüyorum alamayan kişiler gördükçe üzülüyorum, birkaç güne kadar ben de aynı durumdaydım. Benim için bu defter kapandı ama fırsat görürsem haberdar ederim.

MM web sitesindeki yeni fiyatlandırmayı takip edin arkadaşlar. Eğer yakalarsanız gerçekten en iyi fiyatla almış olursunuz.

Edit: Amazon aralık sonunda 1 hafta boyunca yıl sonu indirimi yapacak. Tekrar stok girebilir belli de olmaz bu işler.

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanist -- 8 Aralık 2021; 11:25:13 >

• erkanist kullanıcısına yanıt

Hocam zam gelmeden ne kadar stok açarlar dersiniz? Önümüzdeki yaz digital almayı düşünüyodum şuan ne bulursam alıp kenara atmayı planlıyorum.

Cihazınız hayırlı olsun hocam, ben de çift kol diskli vatandan geçen gün 8398 tl ye almıştım. Keşke bekleseymişim bu fiyatı görünce. Hafif bir pişmanlık hissi oluştu.

• Mramelex kullanıcısına yanıt

Keşke bu kadar bilgiye sahip olsaydım. Vatan şubelerinin büyük çoğunluğu isim listesi almıyor. Alan birkaç şubenin de arayacağını sanmıyorum. MM ön satış yok, yeni ürünler Ocak ayında yeni fiyattan gelecek dedi ama daha dün web sitesine stok açtılar. Özetle bir dedikleri diğerini tutmuyor. Vatan, MM, Amazon u sıkı takip etmekten başka çare yok. Saatlerce sayfa takip edip F5 yapmakla yakaladım.

• Hocam teşekkür ederim. Siz de güle güle kullanın.

Pişman olacak bir durum yok. Zaten piyasa fiyatına 2.kol ile almışsınız. Ben tek kol ile 7500 e aldım, fiyat avantajı olmadı aslında. Amazon'da açılan stoğa yetişemeyip keşke Vatan'dan alsaydım da diyebilirdiniz :) Sizin yerinizde olmak isteyen de çok fazla kişi var.

• PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM
    PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİMwww.teknosa.com
    Sony PS5 / Playstation 5 Oyun Konsolu Fiyatı ve Özellikleri
    https://www.teknosa.com/sony-ps5-playstation-5-oyun-konsolu-p-125088447

SADECE MAĞZADA YAKIN OLAN ALSIN ARAYIP

İSTANBUL ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA

TELEFON2123801727

ADRES

Büyükdere Caddesi No:22 Cevahir Avm Mğz.No :331 19 MAYIS MAH ŞİŞLİ İstanbul TR

Alan almış stok yok

• MM'daki ikinci kol ile satılan CD li versiyon 7500 görünüyordu ama tekrar 8500 TL olmuş. Hiç şaşırmadım.

linkini paylaşabilir misiniz? ek kolla olan linki bir türlü bulamadım.

• salamandertr kullanıcısına yanıt

MM mobil uygulamasında Stok sorgulama yerinden ps5 sorgulayıp webdeki stoklara bakınca çıkıyo. Tek orada gördüm ben

Edit: Artık webde de controller hediye diyor ancak fiyat kısmını göstermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mramelex -- 8 Aralık 2021; 14:5:49 >
  • salamandertr kullanıcısına yanıt

Telefonun tarayıcısından girince gösteriyor. Pc de görünmüyor.

Edit: PC den açınca sayfanın üst kısmında kırmızı renk ile Birlikte Al yazıyor ama stok olmadığından tepki vermiyor herhalde. Mobil tarayıcıda seçenek sunuyor ama stok yok diyor haliyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanist -- 8 Aralık 2021; 14:17:9 >
  • Medimark stok ekranı sorunlu ama bilginiz olsun yok yani orda stokta var gösteriyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Mağazalarda dönen olaylardan şube müdürlerinin haberinin olmaması imkansız. Bu işten nemalandıkları açık ve net ortada. Hatta Teknosa şube müdürü bir tanıdık varken bile alamadık. Mağazaya gelen 2 cihazı da daha üst birilerinin gelip aldığını söyledi. MM için zaten daha önce yazdım, isim listesi palavra. Ön satışa lafım yok, ödemesi alınmış zaten. Şikayet ettim hem fiyat politikasını hem de isim listesindeki dalavereyi. Benden araştırma için isim vermemi istiyorlar. Kurunun yanında yaş da yanacak durduk yere. Yahu teknoloji firmasısınız, bakın o listeye hangi tarihte kimler yazılmış, gelen cihazlar kimlere fatura kesilerek satılmış diye herşey ortaya çıkar. Sanki 3 bilinmeyenli denklem çözüyorlar. Sarı sitede ilanlarda MM, Vatan'dan alınma diye yazmışlar işte bu kadar mı zor? MM fiyatı benim şikayetim sonrasında ikinci kol ile 7500 yapmış da olabilir tabi bilemiyorum  Adil satış yapacaksanız bütün firmalar Türkiye'deki bütün stokları sadece internetten satarsınız olur biter. Web sitesine içeriden erişim olmaz çünkü.

PS4 ü aldığım gibi PS5'i de iki gözümün çiçeği amazon.tr den almak kısmet oldu. Hemen de gönderdiler herzamanki gibi. Samimiyetle söylüyorum alamayan kişiler gördükçe üzülüyorum, birkaç güne kadar ben de aynı durumdaydım. Benim için bu defter kapandı ama fırsat görürsem haberdar ederim.

MM web sitesindeki yeni fiyatlandırmayı takip edin arkadaşlar. Eğer yakalarsanız gerçekten en iyi fiyatla almış olursunuz.

Edit: Amazon aralık sonunda 1 hafta boyunca yıl sonu indirimi yapacak. Tekrar stok girebilir belli de olmaz bu işler.

Hocam bunu yeni mi aldiniz pazartesi mi ona göre devamlı yenile yapalım gerekirse sayfayı.

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.