Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.056
Cevap
364
Favori
476.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 769
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 28
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 16
  • Favoriye Eklediklerim 367
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • thsnblt (129 mesaj) JewelzBlue (76 mesaj) 1Bilocan1 (58 mesaj) the3536 (52 mesaj) sungur67 (50 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2005 mesaj) Mobil (878 mesaj) Mini (52 mesaj) (572 mesaj) (549 mesaj)
  • @
92 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1058 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Hahaha aynen oyle baktim bir tane vardi sepete atiliyor mu diye baktim biraktim ) kismet sonra sen almissin belki sepete koymasan baska biri alacakti:))

Alıntıları Göster

kanka sayende ps5'im oldu :D

|
    |
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj

Sayfadan değil telefon satış hattını arayarak sipariş verdim. Aradım cihaz stokta var mı diye sordum. Kontrol edelim dediler bekledim. Depoda son 3 tane var dediler isterseniz sipariş oluşturalım eft veya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz dediler. Tamam dedim kredi kartıyla ödeme yaptım. Maile sözleşme geldi onaylıyorum dedim. Sipariş gerçekleşti UPS’ye teslim edeceklermiş. Bu şekilde oldu her şey. Diğer 2 tane cihaz da muhtemelen satılmıştır. Ben alacağımda da o şekilde söylediler. Sipariş verin hemen bitiyor dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    emreyyyyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj

telefonda kredi kartı bilgilerinizimi verdiniz hocam? ps5 geldiğinde bilgilendirirseniz sevinirim :)

|
    |
    zerkara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj

Evet telefonda telesekretere otomatik sisteme bağlandı tuşladım. Tuşlandıktan sonra operatöre aktardı sistem. UPS ile geliyor Afyon'da görünüyor şuanda. Haber veririm.

|
    |
    emreyyyyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    Arkadaşlar teknosa da hangi mağzada var diye tıklayın sitesinden o mağzayı arayıp en yakın teknosadan ödeme yapıp alabilirsiniz ben o şekilde aldım bursa mağzasından ama ödemeyi yakınıma yaptırdım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    Şuanda iki mağzada var
    |
    |
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj

Vatan'da yine çok yakında yazıyor bi tele satış hattını arayıp sorun isterseniz. Depoda varsa gönderirler ama dün 3 tane vardı, satıldı. Birkaç güne sormakta fayda var.

• Yüzbaşı
    274 Mesaj

aradım şimdi hocam, Hüseyin bey diye bi yetkili çıktı, Nisan'da bekliyolarmış yeni stoğu...

|
    |
    zerkara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1972 Mesaj
    Az önce italyadan diskli versiyonu yakaladim aldim 675 euro herşey dahil insallaj gelir 18 mart teslimat görünüyor

|
    |
  • Binbaşı
    1121 Mesaj

Teknosa diskli versiyon 7500 liradan stokta

|
    |
  • Binbaşı
    1479 Mesaj
    Elimde bugün mediamarkttan alınmış faturalı 0 dijital PS5 bulunuyor. Paketi açılmamış. İlgilenenler pm den temasa geçebilir, Kocaeli çevresinden gelenlere elden teslim edebilirim

|
    |
  • Binbaşı
    1058 Mesaj
    Sonunda geldi bee
  • Yarbay
    7327 Mesaj
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj

Şu anda esenkent istanbul mağazada dıgıtal ps 5 gozukuyor var diye aradım mağzayı yok dedıler

|
    |
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

eklemıyor sepete :(

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,006
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.