Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anadolu yakasında dijital versiyon stoğu bulunan mağaza biliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karaborsacı terbiyesizlere para kaptırmayın. yıllarca forumda yöneticilik yapmış emekli forum adminleri bile digitali forumun 2. el kısmında 6750 den satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 18 Eylül 2021; 22:19:8 >
  • Arkadaşlar istanbulda diskli sürümü satan mağaza var mı bilen var mı?

• Vodofone de digital var bakin istrsenz

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

Hocam kusura bakma da 6300 de karaborsa. 300 tl ye çerez parası muamelesi yaparsan böyle olur. Ben olsam iade eder vatandan alırım, 300 az para değil.

Malesef öyle ama bir daha stok bulmak zor olur diye düşündüm. 27 eylülde fut 22 sezonu başlıyor o tarihe kadar almış olmam gerekiyordu. Denk gelmişken aldım işte. 1 saat sonra vatanın araması üzdü :)

• Bugün Ankara'da 4 büyük teknoloji mağazasını gezdim. Hepsi de dün itibariyle 2-3 adet digital geldiğini ve hep aynı firmaların elemanlarının aldığını belirttiler. Öyle ki mağaza çalışanının söylediğine göre stokcular sevkiyat günlerini öğrendikleri için sevkiyat olacağı günlerde mağazaya nöbetçi müşteri bile koyuyorlarmis.yuh artık!!!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dahakaaa

Bugün Ankara'da 4 büyük teknoloji mağazasını gezdim. Hepsi de dün itibariyle 2-3 adet digital geldiğini ve hep aynı firmaların elemanlarının aldığını belirttiler. Öyle ki mağaza çalışanının söylediğine göre stokcular sevkiyat günlerini öğrendikleri için sevkiyat olacağı günlerde mağazaya nöbetçi müşteri bile koyuyorlarmis.yuh artık!!!

Türk ün düşmanı türktür diye boşuna söylemiyormuş millet onu anladım..

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

Bunun ırkla alakası yok hocam, açgözlülükle alakası var.

• MediaMarkt'tan perşembe akşamı 6299 TL'ye mağazadan teslim al seçeneği ile satın aldım. Bu sabah, ürünün mağazaya tedarik edilmesindeki aksaklıklar nedeniyle siparişimin gecikeceği mesajı geldi. Stokta olmayan ürünü mü satıyorlar anlamış değilim.

• turkcell stok var dijital sürüm ama 7399 lira birde fırsat yazmış ahlaksızlar

• Bu stok takibini nasıl yapıyorsunuz acaba ? Bende almak istiyorum fakat maşallah tükenmiş heryerde.

Kendinizi sıraya mı koyuyorsunuz mağazalarda?

• Teknosa uygulamayı indiririm ordan mağazada stoğu görünüyor ve hangi şehirdeyseniz şeçip bakın ürün linki burda

https://www.teknosa.com/sony-ps5-playstation-5-dijital-surum-oyun-konsolu-p-125087520

• PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

• Arkadaşlar, akakçe telefon uygulaması ile anlık stok takibi yapabilirsiniz. Ps5 digital versionu takip listesine ekleyin. Belirli bir fiyat bandının altına düştüğünde telefona bildirim gelir. Mesela ben buraya dediğim şekilde gelen bildirim vasıtasıyla beko linkini attım geçenlerde.. ve alan oldu yorumlardan okuduğum kadarıyla. Şimdiden alacak olanlara hayırlı olsun. Telegram dışında başka bir yöntem bilen varsa yine bizimle paylaşabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • d&r'dan aldığım ps5 bugün geldi. Sonunda stok bulmaz mevzusunu kapattım. Darısı başınıza, umarım çabuk bulursunuz. Telegram konusunu takip edin yeter.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.