Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 7 Mart 2021; 21:17:48 >
  • D&R digital stok geldi. Acele edin
  • Allah razı olsun bi saat sürdü almam. üyelik al adres yaz falan ama aldım hemde 3 taksit bebek gibi oldu vallahi.

• dr den aldım çok şükür inş bir sıkıntı çıkmaz onay bekliyor..

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt

Hocam çok çok sağolun aldım valla bu defa inş bir sıkıntı olmaz hayırlısı artık  

• ben de aldım d&r den haber veren arkadaşa teşekkürler

• d&r ne stok açtı arkadaş bitmek bilmedi. İnşallah başımıza iş gelmez amazondan sonra bide bunu kaldıramaz minnoş kalbim  

• Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Amazon ne yaptı? Bi de Amazon Türkiye mi?
  • FameHooker kullanıcısına yanıt

Amazon TR'de stok yok, geçen seferki partide de açmadı.

• FameHooker kullanıcısına yanıt

Yok US. İptal etti siparişleri hasar gördü mördü diye. Ama bence ayak yapıyorlar gibi geldi bana. Bi kaç arkadaşın daha siparişleri iptal oldu.

• D&R'da Diskli stok henüz bitmedi.

DR100TL koduyla 100 TL indirimli alabiliyorsunuz.

https://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Sony-PlayStation5-Oyun-Konsolu/Oyun-Konsollari/Tasinabilir-Oyun-Konsollari/urunno=0001892524001

EDİT: Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 4 Mart 2021; 15:44:20 >
  • yine alamadım digitali mm siparişi iptal etmişti, vatandan kaçtı d&r dan diskli almak istemedim, bu kadar da mı murphy :((((((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quesary -- 4 Mart 2021; 15:47:36 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Amazon tr geçen partide eline geçtiğinde açtı stoğu. Teknosa gibi. Stoğuna girince açar.
  • Arkadaslar ne olur stok girince özel mesaj atin ne olur lutfen :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

ulaaannnn 100₺‘yi hiç ettik iyi mi 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100tl işlemedi bende sonrasında gördüm denedim ps5 diskli ekledim sepete olmadı şuanda da deniyorum series s falan ekleyin sepete kabul etmiyor.   Belki uyandılar kapattılar konsollara en başta deneyene oldu bilemiyorum..

• Ben D&R dijitalde 100 TL’yi denedim oluyordu, fakat Vatan’dan aldığım için almadım. Pişman oldum ama yalan yok :D
  • savcı963 kullanıcısına yanıt

Bu konuyu favorilerinize ekleyip bildirimleri açarsanız faydalı olur. Ben o şekilde haberdar olup aldım.

• savcı963 kullanıcısına yanıt
    Telegram grubundan stok bildirimlerini takip edebilirsin. Ama bugün herkes aldığı için stok takibi yapan olur mu bilmiyorum
    Türkiye'deki PlayStation 5 Stokları
    https://t.me/ps5_turkiye
  • Yine kaçırdık, amazon.tr açarsa çok güzel olur bekliyoruz bakalım. Gerçi onlar haber verip açıyorlar henüz dijital satmadılar sanırım.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.