Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O zaman bu da gol değil:( Ay başından umutluyum ama belki yeni seri gelir daha iyi olur, kısmet.

• Ben Ağustos başında geleceklerden umutluyum. Bikaç yere isim yazdirdik bakalım ne olacak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Playstation 5 çıktığında ilk aylar internetten satılan stoklar dışında stok yoktu. Son 2 3 aydır yavaş yavaş mağazalarda fiziksel olarak gözükmeye başladı, yani en azından bazı mağazalarda 1 2 adet kalıyordu. Şimdi stokçular mağazalara da dadanmaya başladı sanırım.

Her şeye rağmen artık dayanamıyorsunuz ve almak istiyorsanız, son kez çevrenizdeki teknoloji mağazalarını bi gezin arkadaşlar bulamazsanız veya adınızı yazdıramıyorsanız son çare artık karaborsa alın diyeceğim ama bu elemanlara para kazandırmayın istiyorum.

Dediğim gibi bazı mağazaların internet sitesinde stok göstermiyor lakin cihaz mağazalarında oluyor, o ihtimalleri gözden kaçırmayın, özellikle genç arkadaşlarım bin tl üstüne fazla verip cihaz almayın, malum kurdan dolayı cihazlar zaten pahalı birde bu elemanlara para kaptırmayın...

• Maalesef epeydir o şekilde. Bayram öncesi aldığım diskli PS5 bugün elime ulaştı. Kapalı hiç açılmamış olarak. Malum sitelere bakın derim. Puan kampanya falan kovalayın. Diskli fiyatı 7.499 TL zaten. Ben 7.650 TL ye almış oldum. Sony Eurasia garantili.

Marka vermeyeyim bir tekno markette bana yok dendikten 20 dk sonra poşetiyle adam önümden geçti. Muhtelemen onlarda karaborsacılara çalışıyor. Bir başka tekno markette internetten takip edin diyor. Biz çalışan insanlarız her dakika bakamıyoruz. Ama al satçılar sürekli kontrol edip alıyor ve yüksek fiyattan satıyor diyorum. Yüzüme bakıyor gülümseyerek yapacak birşey yok diyor.

Yine gelen ürünlerde fiyatının da yüksek olabileceği düşüncesiyle bence 250 - 300 TL farkla alınabilir. Tabi 1 sene bekleyemem diyenler için. Yoksa hayatımızı sürdürebilmemiz için gereken bir ürün değil. Olsa da olmasa da pek birşey değişmiyor. Ben 3 gün gezdim baktım stok yok 7.750 TL ye kadar bulursam alırım dedim. Denk geldi aldım. Şu an 7.849,99 TL var en uygun. World kampanyası ile 150 TL düşse 7.700 TL ye gelir. Bence yine makul 200 TL için koşturmaya gerek yok. Mağaza mağaza gez toz desek 50 TL de ordan gitti. Kaldı arada 150 TL :)

Bildiğmiz e-ticaret siteleri olunca para da güvende oluyor. Kutu açılmış olsa direk iade ederiz. Açıp bakarız hasarlı ise yine iade ederiz. Onaylayana kadar para yine bizim.

• Bugün vatana gittim. Elimizde yok tahmini 20 gün sonra gelebilir dedi. İsim yazdırdım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İKM59 kullanıcısına yanıt

D&R ın Temmuz sonu stok gelecek sözüne bir umut güveniyorum hala.

En son umutlar ölür arkadaşlar dayanın!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben forumdan sıfır açılmamış kutu dijital versiyon 6500tl ye aldım. Eurasia garantili Mediamarkt'tan alınma.

Stok muhabbeti dijitalde daha da sıkıntıya düşecek 500tl gözüme batmadı. Bir oyun olmuş 400-600tl, kardeşlik ile zaten oyunları gayet ucuza oynuyoruz. 500tl her türlü çıkardım, Sağolsun arkadaşlarım hemen hesapları yolladı Ps5 odaklı Spiderman, Ratchet and clank, Demon Souls, Returnal oynama şansım oldu 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcelde dijital stokta yanlız 7.150 tl artık turkcel uygun fiyata almak zor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: YALCİNKAYA040

Turkcelde dijital stokta yanlız 7.150 tl artık turkcel uygun fiyata almak zor sanırım

Turkcell'de satılan PS5'ler Sony Eurasia Türkiye garantili mi acaba biliyor musunuz?

• Manciaa kullanıcısına yanıt
    Hic bir fikrim yok arkadaşlara yardımcı olmak adına stok gördükce paylaşıyorum okadar

• YALCİNKAYA040 kullanıcısına yanıt
    Neden böyle pahalı? 6000 tl olması gerekmez mi?

• Overgame de diskli sürüm stok var şu an. Diskli alacakların dikkatine.

www.overgameweb.com
    PlayStation 5 Konsol
    https://www.overgameweb.com/urun/playstation-5-konsol-3615
  • Overgame stok var. Diskli 7.499 TL.

• www.overgameweb.com
    PlayStation 5 Konsol
    https://www.overgameweb.com/urun/playstation-5-konsol-3615
  • 1 adet aldık bakalım hayırlısı bilgi veren arkadaşlara teşekkürler.

SİPARİŞLERİNİZ 2-6 AĞUSTOS 2021 TARİHİNDE KARGOYA VERİLECEKTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 28 Temmuz 2021; 12:31:49 >
  • saat 13.20, overgame'de stok hala var arkadaşlar. :)

• kingjeeremy K kullanıcısına yanıt
    Sanırım tükenmiş.

• gamer-x kullanıcısına yanıt
    Konu dışı olacak bunun icin üzgünüm siparis verdim ve hesabımdan baktığımda beklemede yazıyor acaba siparış veren arkadaslarda durum nedir, aynimi acaba umarım sorun cikmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: YALCİNKAYA040

Konu dışı olacak bunun icin üzgünüm siparis verdim ve hesabımdan baktığımda beklemede yazıyor acaba siparış veren arkadaslarda durum nedir, aynimi acaba umarım sorun cikmaz.

aynı şekilde beklemede gözüküyor ancak mailiniz kontrol edin overgame den onay maili gelmiş olması gerekli tekrar hayır olsun

• OverGame'de stok yoka düşmüştü sayfayı yeniledim stok var yazdı ödeme yaptım ama şu anda beklemede yazıyor umarım iptal etmezler ayrıca ne üye olurken ne de siparişle ilgili mail atmadılar site biraz random çalışıyor gibi umarım uğraştırmazlar.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.