Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Laazzz , laplasyen , gsdodogs47 , tamehliyetsiz Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
3.049
Cevap
296
Favori
329.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 589
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 25
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 14
  • Favoriye Eklediklerim 298
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JewelzBlue (66 mesaj) 1Bilocan1 (58 mesaj) sungur67 (50 mesaj) tilki1234 (41 mesaj) Wolf0045 (40 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1601 mesaj) Mobil (663 mesaj) Mini (44 mesaj) (351 mesaj) (390 mesaj)
  • @
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
32. Sırada  bugün en iyi #5
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM
Giriş
    4743 Mesaj

Mall of d&r a sordum isim falan almıyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Oyashigen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    77 Mesaj

Hocam anladiğim kadariyla mağazadan mağazaya değisiyor ben cepa d&r a sordugumda birakin isim almayi bizim magazaya planlanmis ps5 stogu yok gelmiycek demislerdi daha sonra anatolium avmye gittigimde sormuycaktim bile sirf laf olsun diye sordum 100 adet ps5 stogumuza giricek isterseniz isminizi alabilirim dedi.

|
    |
    ultrAslan-BH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4743 Mesaj

Anladım hocam bir kaç yere daha sorayım

|
    |
    Oyashigen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1374 Mesaj
    Hepsiburadada cdli 7750 liraya satılıyor. Beklemek istemeyenler için çözüm bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 24 Temmuz 2021; 21:41:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    Arkadaşlar Ps 5 CD Li bugün 6700 e aldım. 1 aylık fiyat iyi mi sizce

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1250 Mesaj

Düzeltme : Benim aklımda 8300 olarak kalmış fiyat ama 7500müş. Bu şekilde bile iyi fiyat 6700

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonafide -- 25 Temmuz 2021; 10:27:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tefo 52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Düzeltme : Benim aklımda 8300 olarak kalmış fiyat ama 7500müş. Bu şekilde bile iyi fiyat 6700

Hocam cdli sürümün resmi fiyatı 7500, dijitalin 6000 TL. Yanlış bilgilendirme olmasın.

|
    |
  • Er
    7 Mesaj

7500 sıfır fiyatı ya ondan sordum.

|
    |
    Bonafide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3468 Mesaj
    Ankara da elden teslim alabileceğim CD versiyonlu ps5 7500’den Avm veya mağaza stok haberi alırsanız yazın lütfen,teşekkürler 🙋🏻‍🙋

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Hepsiburada'da 10000 TL alışverişe 1000 TL indirim var. 2. kol ve oynamak istediğiniz birkaç oyunu ekleyerek önerilen satış fiyatından da ucuza getirebilmek mümkün diskli ve Türkiye garantili versiyonunu.

Ben PS5 yanında 2. dualsense ve Demon's Souls paketine ek olarak Spider-Man Miles Morales Ultimate Edition, Ratchet & Clank Rift Apart kutulu oyunları sepete ekledim. 10400'den 9400'e tüm almak istediklerimi almış oldum. Hesabıma göre oyunların ve 2. dualsense'in tutarlarını toplam tutardan düşünce sadece diskli konsol 7100 lira civarına gelmiş gibi oluyor. Kendi mantığıma göre hesaplı bir alışveriş oldu. ytd.

Not: Hepsiburada'da birçok satıcı var ben tüm ürünleri Doha Elektronik satıcısından aldım. Farklı satıcılardan daha da farklı tercihlerle 100-200 lira daha uyguna getirmek mümkün olabilir. Biraz kurcalamak lazım.

|
    |
  • Binbaşı
    1159 Mesaj

6000TL lik konsolu hepsiburada üzerinde 7000 e aldım hayatım yaptığım en büyük enayilik olarak geçsin cihazı karaborsaya düşürenler utansın

He bu arada ben aldım ya konsolu gelir bir iki güne stok  

|
    |
  • Binbaşı
    1958 Mesaj

Hepsiburada'da 7500'e dijital var satıcı Hepsiburada Sony Eurasia garantili. Normalde 6500 müydü fiyatı? Pahalı dimi fiyat?

• Yarbay
    3565 Mesaj

Fiyat çok pahalı, normalde dijital sürümün satış fiyatı 6000 TL.

|
    |
    Manciaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    9784 Mesaj
    Teknosada calisan arkadasim var. Bu sabah 5 dijital 5 cdli stok gelmis. 10 da acilan magazada 10:30 da hepsi satilmis.

Artik al satcilar yuzunden gercekten konsolu oynamak icin alan kitle ulasamaz oldu. 30 dakikada 10 adet urunu bitirebilecek iyi bir ekonomiye sahip ulke oldugumuzu dusunmuyorum.

Sony ne kadar stok uretirse uretsin karaborsacilar urunleri toplayacak. Muhtemelen bu is 2022 yilina kadar boyle gider ne zaman baktilar PS5 satilmiyor artik alan aldi o zaman stoklari bol goruruz. TR olsun avrupa olsun karaborsa cihaz ile dolu.

• Yüzbaşı
    351 Mesaj

Ne yazıkki durum dediginiz gibi. Stokçulara karşı en iyi cevabı onlardan almayarak yapabiliriz. Zaten ps5 oyunu henüz dogru dürüst yok. Biraz daha sabretmek gerekiyor bence.

|
    |
    ScRyedd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj

Nereden aldın?

|
    |
    Tefo 52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    611 Mesaj

Az para da değil en az 1000 tl kâr koyarak satıyor adamlar.Bu fiyatlara alan arkadaşlar bir ay sabredemiyor mu gerçekten,içler acısı bir durumdayız.

|
    |
    tilki1234 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1159 Mesaj

Hocam bende 1000 tl pahalıya hepsiburadadan sipariş ettim 1000 tl az fark değil farkındayım sırf bunun yüzünden 5 ay daha fazla kredi ödeyeceğim ama ülkede hiçbirşey güven vermiyor ucuza alacağız diye bekleriz stoğa bir girer 6000tl lik konsol olur 7500 bunda korkuyordum

|
    |
    WALDER FREY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3565 Mesaj

Vatan'da Dijital için 'çok yakında' ibaresi var. Sanırım yakında stok girişi olacak gibi.

• Yüzbaşı
    351 Mesaj

Bayadır öyle diye biliyorum

|
    |
    alpert86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.