Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP VE BİLDİRİM (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.968
Cevap
734
Favori
1.521.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ordu Vatan bilgisayarda da 1 adet CD Li versiyon var şuanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sessizlik var bu aralar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tilki1234 T kullanıcısına yanıt
    Evet burası sohbet yeri olmadığı için stok olmadığı sürece konuşmuyor kimse.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben de e stokları kastettim zaten.stok yok yani

• D&R İzmir bölge sorumlusuyla konuştum, bu ay sonuna doğru stok gelcekmiş.İsim yazıyorlar bilginize.

• Ankarada’da mağazalara yakın zamanda stok soran var mı?

• Pazar akşamı bir Media Markt'ta Digital stok olduğunu öğrendim. Hemen aradım telefonla var mı diye sordum var dediler. Tamam yarım saate geliyorum ayırır mısınız dedim. Ayırma yapamıyoruz falan dedi ama yaparsın sen falan dedim çocuk da güldü falan kapadı telefonu. Dedim oldu bu iş. Yarım saat sonra gittim mağazaya ps5 ortada duruyor kapalı kutu önünde bir ailesiyle bir adam gittim hemen yanına cihazın adam ben alıcam dedi benden 5dk önce gelmiş tv bakmaya şans eseri aldı cihazı gitti biz de boş döndük. Mağaza müdürü çok mahcup oldu. Keşke benle konuşsaydınız ayırırdık depoya kaldırırdık falan dedi. Nasip değilmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sakinİnsan -- 6 Temmuz 2021; 16:1:48 >
  • Sakinİnsan kullanıcısına yanıt
    Nedese mediamakt ayırma işine girmiyor ama bence puan kaybediyor. Vatanda sıraya girdik mediamakt a gittim, abi yaziyoruz ama sonra vazgeciyorlar biz ugraşıyoruz dedi yazmak istemedi zor bela yazdirdik ama numarayı kaydettimi numaramı çekti anlayamadım.

• tilki1234 T kullanıcısına yanıt

Alıcak müşteriyi anlıyorlar da uğraşmak istemiyorlar bence. Nasıl olsa satıyor mal ben almazsam sen alıcaksın neden uğraşsın ki?

• Vatan internet sitesinde "TÜKENDİ" açıklamasını "ÇOK YAKINDA" diye güncellemiş.

• WALDER FREY kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 haftadır o şekilde.

• ttchopper kullanıcısına yanıt
    Oraya 5 tane ürün koyup 30 saniye açıp kapatırlar artık

• Pulse 3D 999 TL hepsiburadada... Over game satıyor

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Dostum bu resmi karaborsacıları paylaşmana gerek bile yok yani fiyatlar çok mu uygun sence neden paylaştın anlamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Dostum bu resmi karaborsacıları paylaşmana gerek bile yok yani fiyatlar çok mu uygun sence neden paylaştın anlamadım?

Haklısınız fiyatlar uygun değil, diğer mağazalardan da pahalı. Merdiven altı firma değiller sonuçta. Kur yükseldiği için yeni ithal edilen ürünler, stoğa girdiği her mağazada benzer fiyatlara satılacak. Arada uçurum olmaz. Kampanya yada özel indirim günü olmadıkça bu fiyatlara mecbur bırakılacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 8 Temmuz 2021; 11:45:36 >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt

Bu sabah D&R ile konuştum,adıma sipariş oluşturuyorlardı, gelecek stoğun aynı fiyattan(digital 6000tl) satılacağını söylediler.

Vatan da hala ön siparişi aynı fiyattan alıyor.

Vatan'a ön sipariş nasıl veriyoruz acaba bir bilginiz var mı ? Web sitesinde çok yakında diyor sadece.

Ön siparişmi oldu yani gelmeden paramı ödediniz. Telefonumizu aldılar ama arayan soran yok

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.