Şimdi Ara

Playstation 5 özellikleri aklınızı kaçırtacak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
5.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla güzel oyunlar olsun ps4 te ki gibi ps5 te de bana yeter. yok 60 fps miş yok bilmem kaç gpu gücüymüş çokta önemli şeyler değil benim için. fiyatıda 500 doları geçmesin ohh mis gibi. gerçi ben hala standart ps4 ten uncharted 4 gibi güzel görünümlü oyun nasıl çıkmış anlamadım.
  • elbiskuha kullanıcısına yanıt
    Uncharted gibi oyunlar ps sistemi içinde özel oyunlar olduğu için başka oyunlarla aynı koşullarda yapılmıyor fark çok ve mevzu uzun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben pek anlamam ps'den daha geçen hafta benim yiğene ps4 aldim. Ps3 ile ps4 arasında benim gözümde çok büyük fark fark sadece pes oynadım ona bakarak konuşuyorum:) Şimdi ps5 çıkınca ps4 ile arasında bu kadar uçurum olur mu yani daha ne kadar olabilir ki diyorum ?

• PasaDarius kullanıcısına yanıt
    Ps5 in içindeki işlemci ram ekran kartı netleşmedi sadece tahminler var gerçek 4k/60 fps olur diye umut ediyoruz 30fps de olabilir. Bu şekilde olursa ciddi fark olur

• Yeni bir konsolun olası özellikleri tartışılacakken pc sahibi dingiller konuyu farklı yerlere çekmişler yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps5'in çıkış fiyatı 400-500 USD seviyesinden olacak bu kesin. Çünkü Sony'nin satış politikası konsolu ucuz tutup yaygınlaştırmak ve böylece daha çok oyun satmak.

Sony zaten her yeni çıkardığı konsolda yeni kasa çıkarana kadar zarar ettiğini açıklıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merak ediyorum niye bu 60 fps takıntısı? 60 fps size gerçekten ne avantaj sağlıyor? Ne tür oyunlarda gerekli?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.