Şimdi Ara

PlayStation 5 kontrolcüsü 1099 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
10.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Euro olmuş 10 yılbaşına doğru 11-12 yi görür adamlar belki 14-15 den hesaplayıp getiriyo garanti olsun diye. Artan vergiler de ortada. Bu vergi ve dengesiz kur devam ettikçe fiyatlar da böyle olmaya devam eder.

• Ps4'ü ilk gün 1399 TL ye almıştım. 1 nesil sonra aynı paraya yalnızca controller alınabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 3 Kasım 2020; 19:6:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu dualsense ile nasıl demons souls oynayım.

• fakirlere gidin ölün demek gibi bir şey olmuş bu ! :(

• ekonomiye bakan adam ! ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 3 Kasım 2020; 19:18:58 >
  • Fiyatı belli olmuşken 2 tane de kol aldırmayım yurtdışından 1 tanede yedek olsun :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat şuan icin gayet uygun. Seneye daha yüksek bir fiyattan satılacaktır.
    Ekonomimiz ve hükümetimiz harika olduğu için bunlar gayet normal.
    PlayStation 4 pro yu 1800 liraya almıştım. Onun bile fiyatlari uçtu gitti. Hersey daha pahali hale geliyor. Şundan iki uc sene once bile avrupaya gore pahali dedigimiz ürünlerin fiyatlari simdiye kiyasla ne halde. 1800 lira ps4 pro icin cok alinmaz demiştim ilk basta. Elin gavuru 500 birime alirken 1800 liraya konsol almak sacma diyordum nereden nereye geldik.

• Devam ... Durmak yok ... Devam ...

PlayStation 5 kontrolcüsü 1099 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 3 Kasım 2020; 19:44:20 >
  • Dualsense 2 9000TL olacak

• Aksesuar ücreti 2 haneli ama bizde 3 ü atlamış direk 4 e çıkmış helal olsun.

• “seçimde verin bu kardeşinize yetkiyi, görün bakalım faizle dolarla nasıl uğraşılıyormuş.”

- alkışlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation cafeler:Ananızın nikahı

• Memlekette cep, yürek yakmayan malzeme mi kaldı!

• quote:

Orijinalden alıntı: aca-n

Euro 10TL olduğuna göre yurtdışında 700TL vergileri ekleyince 1.100TL çokta mantıksız gelmiyor. İnsan istiyor 70TL olsun herkes alsın ama maalesef doğduğun yer kaderinmiş. Umarım Güzel ülkemin makus ekonomi tarihi en kısa zamanda toparlanır.

2 sene sonra sadece kol 8299 lira olmazsa öpüp da başınıza koyun. PlayStation 5 kontrolcüsü 1099 TL 

• Allah ediyo Allah.

• Bu ülkede fiyat düşmesini bekleyen rüya görüyordur. Daha bu fiyatlar katlanacak da katlanacak.
    Böyle istediniz böyle oldu

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Birim bazında kıyas yapılmaz. Bu şekilde kıyas yanlış sonuca varır. Satın alma gücüne göre kıyas edeceğiz ki doğru veriye en yakın sonuca ulaşalım.

Türkiye'de ortalama gelir aylık 500 avro. Dünya ortalaması 180 avro. Ne diyeceğiz Dünya'dan 2.5 kat daha mı yüksek gelire sahibiz? Elbette değil. Satın alma gücü paritesi ve kişi başına düşen gelir ile birlikte ele alınarak sonuca ulaşırız.

100 Dolar İsviçre'de hiçbir şeydir, Bangladeş'te 6 aylık ev kiranı karşılar. 100 dolar her yerde aynı şey değildir. Mesele 100 dolara ne aldığın, 100 doları ne kadar sürede kazandığın.

500 birim dediğiniz dünyanın % 5'ine tekabül eden ülkeler sanırım. Zaten onlar üreten olduğu için sıkıntı yok. Birgün belki biz de üretmeden refah kazanamayacağımızı anların, üretime geçeriz ve 500 birime alırız. Gerçi mevcut iktidara göre herkesin alması gereken şeyler değil bunlar. Ekmek ve çay dışında her şey gereken şeyler dışında.

• xbox alın, kolda ucuza gelsin

• 2014 yılında sıfır PS4’ü aynı paraya almıştım.

• dünyada insan kalmayacak bu korona yüzünden bırakın insanlar oynasın demiş sony

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.