Şimdi Ara

Playstation 5'in ilk detayları konuşulmaya başlandı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
0
Favori
4.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aslında doğru söylüyorsunuz ama bu karşıdakine sadece bilgi verme ve düşüncelerini bildirme öyle makale vs değil
  • Grafik hastası ve beleş oyun indirenleri pc bölümüne alalım bu taraf kasıyo sonra konuya dönersek bunu konuşmak için çok erken daha çıkmamış birçok oyun var zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 4-5 yıl götürür bizi ps4.. Sıkıntı yok.. Oyun var..

• konsol var 2 oyun var öylece duruyor rahatlığına rahat yazın memlekete götürüyorum acıyorum oyunu oynuyorum bunu laptop ılede yapabılırsın tabı ama masaustu oyuncu bılgısayarı sıkınttılı.
  • 2019
  • Konsolları satıp pc ye tekrar geri geçiş yapacağım 4k monitörü sırf pc için almıştım ..ps4 çıktı ona yöneldim.Artık bugünlerde konsolu tamamen bırakıp üst dizey gtx 980 li sistem yapıcam 1 aya kadar
    Bf4 te 4k çözünürlükte ultra 64 player map.45 75 arası fps alıyordum eski 980 li bilgisayarımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 10 Şubat 2016; 18:10:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha ps2 yi satamadım, ps3 ü almak için para biriktiriyorum, ps4 tam hayal zaten şuan adamlar Ps5 diyor..

• 7 yil arayla ciktilar hep en erken 2019 kasimda cikar daha da erken cikmasi imkansiz bence
  • SCWS S kullanıcısına yanıt
    Amd nin yeni gpu ve cpu atilimlari ile 2k 60fps oynatacak max 500 dolara konsol mümkün bence

Sonuçta amd prestij için sürümünden kazanicak şekilde çok düşük maliyete konsollara apu üretimi yaptı aynısını yine yapar. Ve ayrıca gelecek oyunların dx 12 olacağını ve yeni nesil apu cpu gpu larin tam dx 12 uyumlu olacağını ve yüzde 40 lik performans artışı beklendiğini göre hertürlü 1 yıl içinde çıkacak yeni bir konsol rahat 2k 60fps oynatır ki bence yeterli çözünürlük

Avrupa'da artık 4k tv ler standart oldu full hd satışı nadir görüyorum artık

• Bu nesilin şampiyonu PS4 oldu. Konsol tarihindeki en hızlı satan konsol, pc oyunculuğu F2P'ye kaydığı için daha da uzun ömürlü olacak. Öyle hl bekleyerek Sony'i durduramazsınız. PS5'de 2020'de gelir yine piyasaya damga vurur

• PS4 müthiş bir başarı yakaladı. Sony altın yumurtlayan tavuğu kesmez. Ayrıca hemen hemen kimsede 4k TV yok, her eve girip yaygınlaşması daha uzun sürecek. The Last of Us 2, Gow gibi oyunların çıkışı da zaman alacak. Sony herzaman uzun ömürlü düşünmüştür ve yine öyle oluyor.

• AMD konsolları elinde tutmak istiyorsa özel bir APU geliştiriyordur diye umuyorum, HBM teknolojisiyle iyi bir performans verebilir inşallah yanılmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Adamlar pc'de 32k çözünürlükte, 2000 fps'de oyun oynuyor. Ps4 ile pc arasında acayip bir fark var. 1000 pc, 10 bin ps4'ü fps'si ile döver. Exc demeyin , modlu gta5 var. Arabalarda trilyon poligon kullanılmıştır. Modlu gta5'te last of us modu kurup, etrafta mal gibi dolaşmak paha biçilemez.

Ooo, Uğur reis. PC bu nesilde çok daha güçlü, doğru fakat bunları senden böyle bir şekilde duyduğuma şaşırdım. Aylar sonra DH'ye yorum attım.

• Iyice konsol pc tartismasi olmus yine... yillar once ps3 ile ayni zamanda aldigim bilgisayar iki kat daha pahali olmasina ragmen gta v bu pc ile oynanabilir degil, su an pc nin ikinci el ederi ps3 un ikinci el ederinin yarisi degil. Ps3 le oynadik, online party ler yaptik gulduk eglendik neredeyse iki yil oldu, hepsini gectim guzel bir paraya da sattim ps3 cihazimi. Kimse deginmemis ama hangi 7 yillik bilgisayari sadece kasa olarak dusunun aldiginiz paranin ortalama yarisina satabilirsiniz?

• Tartışma nereye gitmiş. Cidden

• Ps5 bence 2020 yılından önce gelmez. Daha gow4,last of us 2 gibi birçok dorudüzgün exclusive oyun sayısı az ve daha ps4 tam gücü kullanan oyun yok.

• PS4de X1da çok fazla gitmez. 2 seneye kalmaz 9. jenarasyon Next-Gen konsolların özellikleri sızıntı haberler ile yayınlanır...

Nerdeyse hergün İmzadaki sistemle GTA5 online oynuyorum, gtx 660la tüm grafikleri ayarları high sadece grass normal 60fps'den aşağı düşmüyor....
    660ti ile PCde high'da oynayamıyorsan 660tiye alıyordur 660tili sistemin cpu_z ve gpu_z raporlarını paylaşta sorun nerde çözüm bulak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 10 Şubat 2016; 23:12:55 >

• daha iki konsolun da gizli gizemli güçleri açığa çıkmamış diyorlar

• neye göre ps4 ün sistemi yetersiz çok merak ediyorum..?

Ben bir Order 1886 diye bir oyun oynadım gördüğüm ve göreceğim en muhteşem grafiklerdi... çok açıkca söylüyorum ki Order grafiklerde 100/100 dür.

ps4 yetersizse Order gibi muazzam üstü grafikler hangi makineden çıktı çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otto1234

neye göre ps4 ün sistemi yetersiz çok merak ediyorum..?

Ben bir Order 1886 diye bir oyun oynadım gördüğüm ve göreceğim en muhteşem grafiklerdi... çok açıkca söylüyorum ki Order grafiklerde 100/100 dür.

ps4 yetersizse Order gibi muazzam üstü grafikler hangi makineden çıktı çok merak ediyorum.

Her oyun saglam grafik veremiyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.