Şimdi Ara

PLAYSTATİON 5 İÇİN TV TAVSİYESİ. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.727
Cevap
76
Favori
172.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam Teknosa, medimarket, vatan buralardan sorgulama yapabilirsiniz. Stok nerede olduğu nezaman geleceği hakkında bilgi alabilirsiniz.
    Sanırım lg biraz amatör bu konuda. Çok basit bir veri bilgisi halbuki şu sorduğum. Sanırım başka tv düşüneceğim artık, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksungur_

Sanırım lg biraz amatör bu konuda. Çok basit bir veri bilgisi halbuki şu sorduğum. Sanırım başka tv düşüneceğim artık, teşekkürler

Alıntıları Göster
    Hocam amatörlük ile bir alakası yok baktığınız ürün yok satıyor talep çok fazla tercih sizin hocam istediğiniz markayı alabilirsiniz.
    İyi forumlar.
  • quote:

Hocam amatörlük ile bir alakası yok baktığınız ürün yok satıyor talep çok fazla tercih sizin hocam istediğiniz markayı alabilirsiniz.
    İyi forumlar.

Alıntıları Göster
    Çok sattığı için zaten hızlı veri sunup daha da iyi satabiliyor olmaları lazımdı. Bana göre amatörlük, firmayı aradım ne zaman gelir bilemem diyor no bıraktım dönen bile olmadı. Sağ olun.
  • quote:

Çok sattığı için zaten hızlı veri sunup daha da iyi satabiliyor olmaları lazımdı. Bana göre amatörlük, firmayı aradım ne zaman gelir bilemem diyor no bıraktım dönen bile olmadı. Sağ olun.

Alıntıları Göster
    Hocam buradan alabilirsiniz burası LG bayisi bilginiz olsun,
    https://www.hepsiburada.com/lg-49nano866na-49-124-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000WCPHV?magaza=Teknod%C3%BCnya&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=0.48.1

• quote:

Hocam buradan alabilirsiniz burası LG bayisi bilginiz olsun,
    https://www.hepsiburada.com/lg-49nano866na-49-124-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000WCPHV?magaza=Teknod%C3%BCnya&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=0.48.1

Alıntıları Göster
    Teknodünya diyor hocam ama lg değil, daha önce görmüştüm. Ben elden gidip almak istiyorum dediğim gibi. Teşekkür ederim yine de.

• quote:

Teknodünya diyor hocam ama lg değil, daha önce görmüştüm. Ben elden gidip almak istiyorum dediğim gibi. Teşekkür ederim yine de.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam.
    İyi forumlar.
  • Merhaba arkadaşlar, bende 43UJ630V 4k lg modeli var, malum 100hzlik tv de bakıyorum ama elimdeki ile devam etsem nasıl olur acaba? Ps proda çok memnunum 2018'de almıştım. Ps5 100 hz denince araştırayım demiştim
  • aksungur_ kullanıcısına yanıt

Call of Duty gibi rekabetçi FPS oyunları oynamıyorsanız TV'niz idare eder sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Call of Duty gibi rekabetçi FPS oyunları oynamıyorsanız TV'niz idare eder sizi.

Arada bir çerezlik atıyorum hocam, Cod Modern Warfare 60 fps güzelce oynamıştım proda. O zaman yenilemek için acele etmeyeyim, teşekkürler hocam
  • Philips 50pus8505 ps5 için yeterli midir? Bu fiyat bantlarında ne öneriniz olurdu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PleasantSinger0 kullanıcısına yanıt

aynı model tv bende var açıkcası fps li oyunlarda çokta performans alacağımı düşünmüyorum. Hoş youtube da ps5 gameplayleri izlerken sorun yaşamadım ama oynamak aynı olmaz sanırım. Birde beklenti ile alakalı oynadıktan sonra tüplü tv dede oynanır.

• jagatai J kullanıcısına yanıt

Hdmi 2.1 girişi bulunuyor değil mi tvde? Çağrı merkezini aradığımda tam net cevap vermediler 1portu destekliyor falan denildi. Hayırlı olsun bu arada

Büyük ihtimalle 2.1 giriş yok.

2.1 giriş olan TV'ler:

https://www.epey.com/televizyon/hdmi-ozellikleri/hdmi-2-1/

Kaba olacak ama çağrı merkezinin bi b*k bildiği yok öğrenme niyetide yok. Açıkcası philips bende hep kalite algısı oluşturmuştur ama çağrı merkezi ve internet sitesi bu durumdan çok uzak.

2.1 yok tv de ama tüm hdmi girişleri 2.0 olması lazım. 1 i arc destekli diğerleri normal. Forumda sayfası var göz atabilirsiniz. Ben üründen memnunum benim beklentilerimi karşılıyor ama Philips marka değeri beklentimi karşılamadı mesela PVR inatla var demelerine rağmen yok dün 70" lerde pvr var dedi bir arkadaş ilgili sayfada. Bu soruna net bir yanıt alamadık philipsten müşteri hizmeti olarak beklentimin altında kaldı o yüzden.

Tv olarak ise memnunum 180 kadranı olan arabadan 200-220 görmesini beklememek lazım sonuçta. Konuya ait asıl fikre geri dönersek ps5 te sorun yaratmaz bu tv ama tüm ps5 performansını gösterir mi emin değilim. Öncelikle ps5 in bile bir kendi performansının ne olduğunu görmek lazım, Ps4 çıktıktan 2 sene sonra oyun yapımcıları %80 performanslı oyunları anca ürettiler 1080p oyun son 2 yıldır falan standart oldu ps4te dolayısı ile ps5 i bugün alsanız 2 yıl pus8505 idare eder bence.

• Evet bilgileri yok tam, verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim pvr olayını gördüm bende çok saçma bir olay olmaması garip.

@sinmeister evet listede yokmuş müşteri hizmetlerinin bilgisi olmaması kötü bir durum. Teşekkürler size de bilgilendirme için.

• "brknil06" bu adama kulak verin elinizdeki bütçeyle, beklentileriniz doğrultusunda en mantıklı tercihleri yapmanızı sağlar.. Kendisiyle tanışma veya ticaret yapma imkanım olmadı ama hemen her yazısını, sorulara verdiği cevapları ve yaptığı yönlendirmeleri takip eden birisiyim.. Beklentilerim doğrultusunda verdiğim para, aldığım performans denklemine göre en mantıklı seçim LG 65NANO916 serisi gelmişti bana.. Yoksa Samsung Q80, Sony XH90 gibi gibi alternatifler çok, reklamları güzel ama sonuç olarak insanüstü güçleriniz yoksa çıplak gözle algılayamayacağınız farklar için fazla fazla bedeller ödemeyin isterim..!!

• Benimle aynı dertten muzdarip çok arkadaş var sanırım. 55 inç tv istiyorum ben de ps5 için, cihaz şu an 28 inç monitöre bağlı mevcut tvm full hd olduğundan bağlamadım bile. araştırdıkça heyecanlanacağıma sıkıntı geliyor baktığım tüm modellerle ilgili bi problem okudum oledler dahil tu serisinden q lara oledlere 2020 lerden hiç yarar gelmeyecek sanki. sizin düşüncelerini nedir?

nıt: samsung ve lg dışı tv düşünmüyorum

• 50xf7596 Sony tv kullanıyorum ps4 varken ps4ü açınca bekleme modunda dahi olsa tv açılıp PlayStation ekranına geliyordu Ps5e geçtikten sonra sürekli elle geçiş yapmaya başladım var mı bir çözümü tvyi sadece ps5 için kullanıyorum
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    HDMI CEC özelliğini aktif hale getirmelisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.