Şimdi Ara

PLAYSTATİON 5 İÇİN TV TAVSİYESİ. (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.727
Cevap
76
Favori
172.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG 50QNED816
    SAMSUNG 55Q70B
    Bu 2 modele bakın
  • Arkadaşlar PS5 için 25.000 TL limitle 55'' TV tavsiyelerinizi alabilir miyim ?

Ağırlıklı olarak multiplayer BF ve Cod oynuyorum.

Kendimce şunları belirledim ama uzun vadede hangisi memnun eder bilmiyorum.

TLC 55C728G 21.000 TL

LG 55QNED816QA 21.000 TL

SAMSUNG 55Q70B 23.000 TL

Veya alternatif neler olabilir ? 30 bine çık şu seçenek çok daha iyidir diyeceğiniz var ise onu da değerlendiririm. Bir de PS5 için OLED mi daha iyi yoksa LED mi daha çok tercih ediliyor ? genelde led tavsiyesi görüyorum sanırım oled yanığından dolayı insanlar uzak duruyor ancak emin olamadım. Bu konuda da aydınlatabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

• FinalVerdict93 F kullanıcısına yanıt

Bende aynı durumdayım

diablo için hem tv hem ps 5 mi alsam xbox mı alsam bilemedim .

projecksiyon çok düşündüm vazgeçtim .

tv alacam kesin .

ms değeri düşük 4 K 55 inç bende bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • errorman_cem kullanıcısına yanıt

Samsung 50qn90b aldim bakalim gelsin yorum yaparim

Tcl den C735 de eklebilir.
    LG hakkında pek bilgim yok.
    Samsung olacaksa Q80B daha iyi, Q70B paneli edge led kenar aydınlatma çünkü.

Samsung Q85B ve Philips Pml9507 Miniled modelleri bütçe arttırabilecek modeller 29 binler de şuan da hatta Pml9507 son 1 aydır güzel indirim aldı bayaa kişi de aldı.

Oled cidden başka bir seviye diğer ekranlara bakınca ama kullanım süresi düşük değil bütçe yönünden rahatda değilseniz Oled bana riskli geliyor kendim 7-8 saatleri gördüğüm için Miniled aldım teknoloji olarak Oled’e en yakın teknoloji şu anda hatta parlaklık olarak Oled geride kalıyor çoğu zaman.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    LG 55QNED816QA 21.000 TL
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın başarılı ürün.
  • Herkese merhabalar
    Sony xR 55x93j modelini satınaldım fakat araştırsamda çok fazla bilgi bulamadım araştıran varmıdır acaba evde ps5 ile oynuyorum ama beni aşırı fazla şaşırtmadı ben mi yanlış model tercihi yaptım ayarlarımı yapamadım acaba

kimse tavsiye vermiyor senden haber bekliyorum .

yıllar sonra dün Samsung telefona döndüm ama televizyonda dönmem tek marka değil herşeyim başka başla olmalı benim .

philips marka hayatta almam .

sony ps5 için yeter . Tvde kendime lg bakıyorum bende . Ama Samsung yorum güzelse alırım

• Merhaba yeni evim için tv arayışındayım, min 65 inç olacak şekilde, dizi film müzik ve xbox için kullanacağım, bütçem 30K +soundbar bağlayacağım. Ambilight özelliği yüzünden philips düşünüyorum ama pekte iç açıcı yorumlar yok, tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Benz Jilzay kullanıcısına yanıt
    PML9507 ve PUS8807 ilk bakacağın modeller o zaman.

• Tugrall T kullanıcısına yanıt
    Grundig 65 GGO 9900 B hakkında ne düşünüyorsun? Hem oled olması aklımı çeldi sanırım alacağım

• Benz Jilzay kullanıcısına yanıt
    İnanın hiç bilgim yok genelde kendi TV alım sürecim de bilgi sahibi olduğu tvler için yorum yapmaya çalışıyorum yanlış yönlendirmek istemem.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Tv geldi bugün, kuruldu, sabahtan beri oynuyorum. Çok memnun kaldım yağ gibi akıyor.. renkler parlaklık ses hersey efsane.. fiyatida iyi bence.. 21 bin tlc ye verene kadar..

Kanka çok küçük be , 70 ekran altı değmez diyorum ben , gider PC toplarım hocam ya
    A101,e yarın samsun 71au geliyor onu bi deneyecem

Aman binbaşım 70 altı ekran mekran 🤣😁 55 inc aldım 32 inc monitörden geçtim pişmanım o kadar para verdiğime ve büyük aldığıma yakında kör olurum

Kücük ya da büyük olması ekrana baktığın mesafeyle alakalı. Benim gibi 3 metreden bakıyorsan 50” yeterli. Salonda 85 var cünkü 5 metreden izliyorum. Bu ölçüleri kafama göre belirlemedim google dan aratırsan kac metre icin kac inch ideal görebilirsin.. haa 10 metreden izliyosan 100” filan da yetmez ayrı konu..

Hoca aldığın televizyon çok güzel lafım yok bende belki alırım ama 75 inch altı ekran satılmıyor Amerika'da alanlarda homeless tafya 98 İnchler konuşuluyor,

Biz avutuyoruz kendimizi mesafe falan filan bizim bahanelerimiz hocam güle güle kullan dehşet bir tv aldın

Benim aldigim tv nin guzel olup olmamasi degil konu. Tv seçimi izleme mesafesine göre yapılır. Bu dünyanın tüm gelişmiş ülkelerinde böyledir. Abd deki cahil halk ile ilgilenmiyorum isterse 200” e 2mt den baksınlar kendileri bilir. Biz 1000 küsür yıllık kadim bir milletiz. Abd de nereden geldiği belli olmayan çapulcuların tercihleri benim tercihlerimi etkilemez.

• Merhaba arkadaşlar. 16 m2 odaya koyulacak ps 5 ile ara sıra fifa vs oynayacağım bir tv bakıyorum. 43-50" arası. Önerebileceğiniz tv varmı ? ( 7-14k ₺ arası fiyat)

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.