Şimdi Ara

PLAYSTATİON 5 İÇİN TV TAVSİYESİ. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.727
Cevap
76
Favori
172.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar PS5 veya Xbox'da platform oyunları gibi sade oyunlar haricinde kimse beklemesin 4K 120 Fps. O yüzden çok kasmayın derim illa ki bu özellik olsun diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruwkh

Burak Bey aracılığı ile tavsiye ettiği LG 65NANO916'i inceledim ve sonrasında Burak Bey'den satın alım yaptım.

Dün satın aldım ve bugün ürün elimde oldu, kurulum sorunsuz tamamlandı.

Tüm süreç ve yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
  • Burak Bey'in vasıtasıyla HDMI 2.1 uyumlu ve 120hz destekli 75" bir tv satın aldım, kendisi sağolsun çok yardımcı oldu. Satın aldıktan 2 saat sonra eve gelip kuruldu tv. Her şey çok hızlı ve kusursuzdu. Süreçte yardımcı olduğunuz ve ilginiz için tekrar teşekkürler :)

• Konuyla ilgili, PS5 Turkiye satış fiyatı olarak 8299 TL olarak duyuruldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruwkh

Selamlar, bu konuyu ne yaptınız acaba?

PS5'in çıkışına sanırım 2 ay kadar kaldı ve yıl sonunda TV'lerin fiyatının artma ihtimalini düşünmeye başladım.
    Aşağıdaki kriterlerde ne alacağız ne yapacağız :)
    +65" / 120 HZ / HDMI 2.1 / FS 2

DOLAR artınca TV'lerin fiyatları iyice uçtu.

Beklesek daha da artar mı bilemiyorum.

Selam bende xbox siparişi verdim ingiltereden. Aynı sişzn yazdığınız özeliklerre tv bakıyoru. 65 inç hdmi 2.1 120hz.

Bulabildiniz mi acaba?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarpcore kullanıcısına yanıt

Sony XH90

Samsung Q80T

Samsung Q95T

LG CX

Bu modelleri tavsiye ederim hepsi yeni nesil konsollar ile uyumlu.

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt

Baktım hepsine evet uygun ama projeksiyon cihazlardan çok pahalıya geliyor. Kafam projeksiyona doğru iyice kayıyor.

Özelikle Optoma HD29H düşünüyorum. 120hz ve 4k hdr desteği olması input lag deperleri çok iyi olması ve en önemlisi fiyatı 6999 olması bana daha mantıklı geliyor.

Xbox in gelmesine dah 3 hafta falan var ama su anda projeksiyon daha cok kafama yattı gibi.

• Oled ekran paneliyle led olan modeller arasinda cok ucum fark var midir? Onerdiginiz nano 9116 guzel uyguna benziyor ama oled degil. İgn de soyle bir incelemde bulunmus https://www.ign.com/articles/best-tv-for-gaming hisense ve tcl gibi markalar cok uygun ama turkiyede yok sanirim bir de yurt disina cikip mesela bulgaristana aracla gidip tv ve ps5 alip bagaja atip donsek sorun olur mu gümrükte? 1000 euoraya ikisi hallolmus oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk_Kaya

Burak Bey'in vasıtasıyla HDMI 2.1 uyumlu ve 120hz destekli 75" bir tv satın aldım, kendisi sağolsun çok yardımcı oldu. Satın aldıktan 2 saat sonra eve gelip kuruldu tv. Her şey çok hızlı ve kusursuzdu. Süreçte yardımcı olduğunuz ve ilginiz için tekrar teşekkürler :)

Hayırlı uğrulu olsun Berk bey güle güle kullanın.
  • 55 inch, hdmi 2.1 ve gerçek 100 120 hz olan en uygun fiyatlı tv nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkey26 -- 29 Ekim 2020; 15:13:6 >
  • arkey26 A kullanıcısına yanıt

Samsung Q70T, Sony XH90 bu modellere bakabilirsiniz.

• merhaba lg nano906 ile nano916 arasında fark var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digi_boy2006 -- 30 Ekim 2020; 3:1:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

merhaba lg nano906 ile nano916 arasında fark var mı acaba?

Hocam aynı ürünler boyutlara göre kodlar değişiyor.
  • Merhabalar arkadaşlar ps5 kullanım icin 65 inç şu tvler arasında kaldım Lg 65nano866 Samsung 65q70t sizce hangisini tercih etmeliyim DH çok performans verebilecek 65 inç tavsiyelerinize de açığım

• torres71 kullanıcısına yanıt

LG 65nano866na baktım.

hdmi 2.1 falan var.

samsungu bilmiyorum.fiyatıda uygundu.

• 2021 yılı tvler ne zaman çıkış yapar. Bir bilgisi olan var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler 2.1 hdmi destekli 120 hz (boyutu çok önemli değil) en uygun tv hangisi ?

• Tcl 715 nasildir bilen var mi ?

İgn nin en iyi 5 tv incelemesi var burda butce dostu tcl 635 i onermis ama 715 daha mi iyisi ki?

https://www.ign.com/articles/best-tv-for-gaming

• LG "49UM7100PLB" model televizyon bulunuyor bende. 120 hertz desteği var mıdır acaba ps5 için soruyorum?

Bir de Hdmi 2.1 ile bilgisayarımdan görüntü alırken tv den Ufo test yaptım 60 ve 120 fps gözüküyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AeroNN

LG "49UM7100PLB" model televizyon bulunuyor bende. 120 hertz desteği var mıdır acaba ps5 için soruyorum?

Bir de Hdmi 2.1 ile bilgisayarımdan görüntü alırken tv den Ufo test yaptım 60 ve 120 fps gözüküyordu.

Sahip olduğunuz modelde HDMI2.1 olmadığı için 120HZ çıktı alamazsınız .

https://www.lg.com/tr/tv/lg-49UM7100PLB

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.