Şimdi Ara

PLAYSTATİON 5 İÇİN TV TAVSİYESİ. (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aslannn Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.727
Cevap
76
Favori
172.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece bir yazıda tahmini fiyat gördüm 999$ yazmışlar eğer o fiyata çıkarsa vergilerle 17bin falan olur ülkemizde :(

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jagatai J kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen öyle gözüküyor fiyat olarak bakalım.
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

c1 fiyatına olur diyordum ama zor o zaman ekran istediğimden büyük diye bulaşmamıştım 8k ken hoş o fiyatlara çıkasım yoktu o dönem 8-9 binken c1 alan mutlu mesut şuan ne güzel. c2 en erken mart nisan gibi gelir sanırım dolar 15 civarı olsa vergi vs 17 bin en iyi ihtimal. LG nin oyun firmaları gibi bölgesel fiyat politikası yoktur muhtemelen :D

Hocam ne fiyattan satışa çıkacağı belli değil.
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

selamlar c2 42" için gelişme olursa paylaşırsanız sevinirim.

• hocam lg65 g16 için bir fiyat verebilirmisiniz

• gabuka44 G kullanıcısına yanıt
    Hocam özelden iletişime geçerseniz yardımcı olmaya çalışıyım size.
    Hocam Nisan ayının 2 haftası deniliyor
  • Alın size canavar gibi televizyon özellikleri çok iyi .Elimde Sony tv olmasaydı bunu kesinlikle alırdım. A101 de satışta fiyatı 6.599 su sanırım

PLAYSTATİON 5 İÇİN TV TAVSİYESİ.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçeden bağımsız LGNANO916 55 bütün oyun özellikleri 120hz 2.1 HDMI DOLBY vs her şey var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Axasin kullanıcısına yanıt

ips panel ve ps5 :) hocam bu tv isterse 10000hz hdmi 3.5 olsun beş para etmez...

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Öncelikle saygılı yorum yapmayı öğren. Birinin yazdığı yoruma beş para etmez dediğinde kendi değerini gösterirsin. Ek olarak ips monitörler ve nanocell hk da pek bilgin yok belli ki.

ips panel olması sıkıntı değil çok ama kenar led aydınlatma ise bulaşma hiç özellikle karanlık sahnelerde ciddi ışık sızması oluyor. ama tam led aydınlatma ise düşünebilirsin.

• fearless_king kullanıcısına yanıt
    Şöyle ki nanocell özelinde yazmıştım, bu tv tam led aydınlatmalı, oled e yakın siyahları, sıfır ışık sızması olan bir cihazdır.

Aylardır çok memnun olarak kullanıyorum oled in yanma riskini göze olmak istemeyenlerin tercih edebileceği en iyi özelliklere sahip tv dir.

Hocam bu ürünü kullanan bilir kullanmayan boş boş yorum yapar
    Kafanıza takmayın güzel günlerde kullanın.
    İyi forumlar.

tam led yadınlatma ve 120 hz ise bence alınabilir ama şöyle bir durumda var sırf 120hz diye tercih etmek çok doğru değil çünkü ps5 de 120hz 4k çalışan oyun sayısı yok denecek kadar az ve bir süre daha böyle devam edecek gibi . tabi uzun süreli düşünüyorsanız hdmı 2.1 ve 120 hz olması avantaj

• fearless_king kullanıcısına yanıt
    Bu zaten aynı zamanda geleceğe yatırım, sonuçta her yıl böyle tv ler alamayız.

Sallamayın hocam böylelerini.
    Çoğu insan standart LED TV'ler de bile keyifle oyununu oynuyor, eleman gelmiş son teknoloji TV'ye beş para etmez diyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.