Şimdi Ara

Bu yıl tanıtılabilir: Playstation 5 Hakkında Tüm Bildiklerimiz [Güncellendi 2019] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
2
Favori
18.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yawhehee

proda bariz fark var fifa da vs de

seneye gorursun farkı herkezden önce pro almada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fark yok meselesi yine cikti karsimiza 😂😂

• ShiftDelete.net'te bi ara (S8 katlanabilir olacak ve 4K oyun oynatacak) diye bir konu vardı.
  • Hmm. Daha PS4'e exclusive'ler gelmeden 5 geliyor yani . Pro'yu satıp PS5 için bekleyelim o zaman . Aslı astarı olmayan haberin bu kadar sayfa olması çok şaşırtıcı değil mi?
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Böyle de diyebiliriz

• kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Aslında mantıklı. Hem önceki nesil ucuzlamış oluyor her yönden. Ben de mi böyle yapsam

• Ps2 devrinde çıkan abartılı ps3 haberleri geldi aklıma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS5 en erken 2020 sonuna doğru çıkar.Daha ps4 özel duyurulan ve duyurulmamış exculesive oyunlar çıkacak.God fo war 4,last of us 2,Death Strandig gibi exculesive oyunlar çıkacak.Hem Death Strandig oyun dünyasında hem devrim yapacak mekanikleri,grafikleri ile insanı hayran bırakacak. Last of us 2 ile hem farklı oynanış mekanikleri,hemde yine ilk oyun gibi etkileyici hikayesi ile oyun mükemmel olacaktır.Daha PS5'in çıkmasına çok var.Hem konsol çıkışında az daha olsa exculesive oyunların olması lazım.Ama bu Sony Ps5 geç çıkarır ve bir kaç firması ona göre oyun geliştirirse Ps5'in çıkışı abartmıyorum ama 2022 yıllarını bile bulabilir.
  • Yani bi lafa bakarim lafmi dyr soyleyen bakarim adammi dye bi laf var.Kaynak da nasil bi kaynaksa.

Konsol isinde azcik deneyimi olan bile bu habere guler zaten.Bikere sahsi gorusum ve yillarin biriktirdigi analizlerle konusacak olursam ps5 2019Q4 den once gelmez bu 1

2.si Sony daha ps4 un kaymagi tam manasiyla yemedi bu kadar hizli gelismez bu surec 2013 de cikmis bi konsolda henuz tam manasiyla bi exc goremedik.Kült bi yapim gelmedi,oyuncular doymadi.Sahsi fikrim ps2 den beri gow'u es gecmeyen sony(ps3e gow cikartti) Gow'u 2018 icinde ps4 e ckaracaktir.Gow un devami gelecegi yanina tek bi oyun olmayacagi soylendi.2019 gbi Finali last of us Part 2 ile yapacakdir.Ben last of us nda ps4 u es gececegini dusunmuyorum Zira naughty dog Uncharted dan sonra kendilerine baya bi hikaye bulmusdur last of us da ve ps5 icin part 3 bile gelebilir.

Herseyi zaman gosterecek.Beklemekde guzel zira sony ve Naughty Dog gbi 2 efsane varken bizler ac kalmayiz.

Not:Naughty dog Suan last of Us la ugrasiyor ancak oyun yapimcilarindan gelen bilgiler.Bunun disinda bikac tane fikir/hikaye oldugunu bunlarinda last of us dan sonra hayata gecirilecegi anlasiliyor.Naughty dog efsane olmaya aday oyunlar ckaracaktir ilerde:)

• sızdu mızdı diye uyduruk bir başlık açmışssınız.
    keşke gelse hemen alırım ama yok oyle birşey.
    uyduruk bir review bence gelecek demiş bu mudur yani bunca sayfa yazı.
  • Sony önce PS4 gönderdiği son yazılımı düzeltsin sonra PS 5 yapsın

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Yani bi lafa bakarim lafmi dyr soyleyen bakarim adammi dye bi laf var.Kaynak da nasil bi kaynaksa.

Konsol isinde azcik deneyimi olan bile bu habere guler zaten.Bikere sahsi gorusum ve yillarin biriktirdigi analizlerle konusacak olursam ps5 2019Q4 den once gelmez bu 1

2.si Sony daha ps4 un kaymagi tam manasiyla yemedi bu kadar hizli gelismez bu surec 2013 de cikmis bi konsolda henuz tam manasiyla bi exc goremedik.Kült bi yapim gelmedi,oyuncular doymadi.Sahsi fikrim ps2 den beri gow'u es gecmeyen sony(ps3e gow cikartti) Gow'u 2018 icinde ps4 e ckaracaktir.Gow un devami gelecegi yanina tek bi oyun olmayacagi soylendi.2019 gbi Finali last of us Part 2 ile yapacakdir.Ben last of us nda ps4 u es gececegini dusunmuyorum Zira naughty dog Uncharted dan sonra kendilerine baya bi hikaye bulmusdur last of us da ve ps5 icin part 3 bile gelebilir.

Herseyi zaman gosterecek.Beklemekde guzel zira sony ve Naughty Dog gbi 2 efsane varken bizler ac kalmayiz.

Not:Naughty dog Suan last of Us la ugrasiyor ancak oyun yapimcilarindan gelen bilgiler.Bunun disinda bikac tane fikir/hikaye oldugunu bunlarinda last of us dan sonra hayata gecirilecegi anlasiliyor.Naughty dog efsane olmaya aday oyunlar ckaracaktir ilerde:)

daha onceki sahsi gorusunuz ps4 ciktiktan 2.5 sene sonra ps4 pro cikacagimiydida analizlerden ve tecrubelerden bahsediyorsunuz.. :)

ps5 in erken oldugunu dusunsekte bu tamamen scorpionun cikisindaki satis basarisina bagli olacaktir..sony zaten suan ps5 i hazir etmis son asamalarina gelmistir..egerki scorpio 2017 yilinda ve 2018 ilk Q da ciddi bir satis rakamina ulasirsa birakin 2019 u 2018 in 4.Q sunda ps5 i piyasada goruruz..

artik isler ticari olarak donuyor..sony asla mikrosoftun 2-3 yil piyasada hemde bu denli guclu konsol ile cirit atmasina musade etmez..oyuzden artik tecrube yada onguruler degil rakibin satis basarisi ps5 in cikisini etkileyecek..

ayrica ps4 pro cikinca ps4 te peynir ekmek gibi satmaya devam etti ediyor,ps5 in cikmasi ps4 u etkilemez her turlu ps4 te,ps4 proda satmaya devam eder..

• Bu 4k o kadar önemli birşey mi? Yaşım 35, neredeyse 10 yaşımdan beri bilgisayarlar ile içli dışlıyım. Hala 1080p grafikler e ağzım açık bakıyorum.
  • maydanoz kullanıcısına yanıt
    Benim 20 ben de öyle bakıyorum

4K boş hocam cidden. 4K 8K bunlar hep üreticilerin dayatmaları bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Benim 20 ben de öyle bakıyorum

4K boş hocam cidden. 4K 8K bunlar hep üreticilerin dayatmaları bence.

Gerçek 4k olunca baya fark ediyor

TRT 4k var mesela normal yanın izliyorum sonrasında trt4k açıyorum renkler daha canlı görüntü kalitesi daha iyi gösteriyor yani gerçek 4k olunca güzel oluyor maç izlemesi bile farklı yani kamera açısı netliği filan

Oyunda gerçek 4k ne zaman olur orasini bilemem

Bildiğim kadarıyla gerçek 4k oyun yok varsa bilen söylesin

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Fifa 17

Nba 2017

Pes 2017

Diablo 3 vb

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Fifa 17

Nba 2017

Pes 2017

Diablo 3 vb

Gerçek 4k mi bu oyunlar destek veriyor onu biliyorum da

Tam kapasiteli mi

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Fifa 17

Nba 2017

Pes 2017

Diablo 3 vb

Gerçek 4k mi bu oyunlar destek veriyor onu biliyorum da

Tam kapasiteli mi

Evet gercek 4K hem de 60fps

• hakkı ve haberleri :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.