Şimdi Ara

playstation 5 dualsense kol 639₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muslat Çevik -- 19 Mart 2021; 12:4:25 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dual sense garantisiz alınmaz... Kol ile ilgili sorun yaşayanlar var bakma sen garantili dediğine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narki -- 8 Mart 2021; 5:44:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yetişemedim ona gördümde kartta sorun çıktı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Narki

Dual sense garantisiz alınmaz... Kol ile ilgili sorun yaşayanlar var bakma sen garantili dediğine

Benden bahsettiniz.  Kesinlikle garantisiz almayın. Benim kol sağolsun 4. ayında hata verdi. Sola doğru durdurulamayan bir gücü var. :) Yarın garantiye vereceğim. Artık cihaz bir 20 gün tatil yapar.

Ne yazık ki kol problemleri çok fazla.

• PS4 ile kullanabilir miyiz? Nasıl olsa 4 kolu 400-500 lira bunu alalım bari konsol büyüyünce de kullanırız :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzeydebiryer

Benden bahsettiniz.  Kesinlikle garantisiz almayın. Benim kol sağolsun 4. ayında hata verdi. Sola doğru durdurulamayan bir gücü var. :) Yarın garantiye vereceğim. Artık cihaz bir 20 gün tatil yapar.

Ne yazık ki kol problemleri çok fazla.

Alıntıları Göster

Umarım çözülür hocam sorun

• hetşat kullanıcısına yanıt

resmi olarak desteklemiyor diye biliyorum.

• 639 ₺

• vay arkadaş ekonomi gerçekten uçuyor. en çok biz büyüdük. dünyanın sayılı ekonomilerindeniz. o yüzden elin avrupalısının birim olarak aldığı fiyattan daha pahalı birim fiyata biz anca kolunu alıyoruz kol gibi fiyatlara.

• Güzel gamepad gerçekten ama çok karmaşık ve kompakt bir alet olduğundan sanırım arıza yapmaya daha müsait.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.