Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (146. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü4 Mobil
5 sn
180.628
Cevap
1.517
Favori
9.809.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunlar xbox tv tv tv derkende güçsüzkende konuşuyolardı cvp vermeye değmez aslındaw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bu konsol işini bu kadar kafaya takan herkese Allah kolaylık versin Gelişmiş ülkelerde aylık asgari gelirin 2/10u fiyatla piyasaya sürülecek ürünler için millet sayfalarca kavga ediyor

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Burada en az 5 bini var yemesen içmesen iki asgari ücret

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punisher_1907 kullanıcısına yanıt
    Üslubunuza dikkat edin lütfen. Sizle muhatap olan yok zaten siz şahsım üzerinden gereksiz tartışma içerisine giriyorsunuz farkında mısınız? İki önceki iletimde sizi alıntılamadım bile ortaya konuştum sadece. Farklı görüşlere de saygınız olsun lütfen. Herkes fikrini söylemekte özgür.
    Gerekiyorsa da tartışalım ama saldırgan bir tutumla değil seviyeli nazik ve anlayışlı bir üslupla tartışalım. Ayıp şu davranışınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 23 Ocak 2020; 17:17:36 >
  • Merhaba oynamadığımı nereden çıkardınız peki, oyunu bitiremesem de merak ettiğim için kuzenimin playstation 4'ünde deneyimleme fırsatım oldu. Siz mevzuyu anlamak istememişsiniz, God of War oynarken senaryo gereği nereden ne çıkacağını nelerin geleceğini hepimiz biliyoruz. Oyunun ne kadar kaliteli ve güzel olduğunu tartışmaya gerek bile yok ama zorluk derecesine göre ne yapmamız gerektiğini de hepimiz biliyoruz, online oyun oynadığımızda kazanabilmek için başka insanların neler yapabileceğini asla kestiremiyoruz. Konuyu uzatıp mevzuyu derinlere sokmak istemiyorum, ben kimseyi God of War tercihinde bulunduğu için yargılamıyorum aksine tercihini anlayıp saygı duyduğumu belirtiyorum, ekonomi daha iyi durumda olsa ben de üzerine bir de PS4 Pro alır oyunu oynarım, sürekli aynı şeyleri tekrarlatıyorsunuz bana ama zevkler ve renkler tartışılmaz sizin de bildiğiniz gibi, benim önceliklerim daha farklı, benim daha keyifli zaman geçirmemi sağlayan şey ilk etapta online oyunlar, ben size nasıl online oyunlar ilk tercihiniz olmaz diyerek anlayışsız bir davranış sergilemiyorum. Öncelikli tercihimin bu olduğunu söylüyorum ve tekrarlıyorum herkesin önceliği sizin oyun zevkinize uymak zorunda değil, sizinle aynı fikirde olmayan insanların da görüşlerine saygı duymalısınız
    Ek olarak online oyun playstation tarafında da oynanıyor ama benim platformu seçmemdeki temel etkeni tekrar ediyorum xbox one x donanım farkı, çok sessiz çalışması ve gamepass servisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 23 Ocak 2020; 17:38:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    Tamam tartışmayalım lütfen. Farklı görüşlere saygım sonsuz konu dışı konuşmaya vurgu yaptım hala anlamamaya zorluyorsun neyse. Hayırlı akşamlar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 23 Ocak 2020; 17:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Mesajımı okumamışsın bile. "Red Dead Redemption gibi bir şaheser oyun var. Ve bu oyundan daha iyi olan bir God of War yılın oyunu seçiliyor. Çıta ne kadar yüksek" demişim. Ben bu oyunları oynayamadıktan sonra ne anladım o işten diyorum. Bir önceside ise "Red Dead Redemption 1 konsol exclusive bir oyundu" dedim. Örnek veriyorum bu oyun PS exclusive bir oyun olsaydı, ben bu oyunu oynayamadıktan sonra ne anladım o işten? Aynı şekilde başka bir örnek verdim. Resident Evil 2 şahsen benim hayatımda oynadığım en iyi oyun. Resident Evil 2 ve 3... Bu oyunlar exc oyun olsa ve ben bu oyunları oynayamasam...?

Hayır bir de atar yaparak milletin ne oynayıp oynamayacağına da karar veriyorsun. "Total War serisi için PC mi toplayacağım?" diyorsun. Ee arkadaşım ben Total War seviyorum, Football Manager seviyorum, Age of Empires seviyorum, Warcraft seviyorum. Tabi ki toplayacağım. Bunun kararını sen mi veriyorsun? Zelda için Switch mi alacağım diyorsun. Ben "Zelda, Mario, Pokemon, Kirby, Marvel Ultimate Alliance, Bayonetta, Xenoblade Chronicles, Pikmin, Animal Crossing, Yoshi, Luigi's Mansion, Fire Emblem, Metroid..." ve daha niceleri için Nintendo alıyorum. Buna sen mi karar veriyorsun? Senin özelliğin nedir? Kim oluyorsun ki?
    Yahu cevap vermeyeyim konu kirleniyor diyorum, dayanamıyorum allah kahretmesin .d

Hocam sen hiç ALES'e girdin mi? Ben sana şunları topla bunları toplama, şunu al bunu alma demedim ki hiç? Ben sana exclusive dediğin şey yalnıza PS'de olan bir şey değil, her platformda var, ne yapsın insanlar her platformu alsın mı elbette seçecek birini, kimi bunu kimi öbürünü seçiyor dedim. Sen de bana "hepsini almayan, oynamayan oyuncu değildir, laf olsun diye uyduruk oyunlar oynuyordur oyun oynamaya yeni başlıyordur" diye saçma sapan bir cevap yazdın. Tartışma bitti zaten. Ben o mesaja cevap olarak "Sen al istediğini oyna, almayana ne laf ediyorsun" yazmışım bak sadece. Ondan sonra işi sidik yarışına çevirdin, şimdi de "sen bana ne karışıyorsun sen kimsin" falan diye atara kalktın sana karışan yokken.

• Playstation 5 için yeni bir horror IP yapıldığına dair haber düşmüş. Daha önce God Of War'un yapımcısı David Jaffe korku oyunu yapmak istediğini söylemiş, benzer bir açıklamayı Hideo Kojima'da yapmış bu 2 isimden birinin çıkabileceği tahminleri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Bu mesaj silindi.
    Aynen Ortada olan birine bile Dayanamıyor.Sırf Xbox ilk çıkışında Daha fazla exl çıktı dedim diye Hedef aldı beni.Halbuki evimde pro var bilmez işte..

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Playstation 5 için yeni bir horror IP yapıldığına dair haber düşmüş. Daha önce God Of War'un yapımcısı David Jaffe korku oyunu yapmak istediğini söylemiş, benzer bir açıklamayı Hideo Kojima'da yapmış bu 2 isimden birinin çıkabileceği tahminleri var
    Horror survival b**unu çıkardılar ama Sony elinde türe yeni bir soluk da gelebilir. Bir an önce duyurular gelse de ağzımızın suyu akarak izlesek

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    sanada merhaba kardeşim aslında xbox one çıkarken ps4 ten daha zayıf bir makina lmasına rağmen neden xbox aldığınızı merak ediyorum 2013 te çıkarken ps4 ten ne gibi üstünlüğü vardı multı oyunlarda ne gibi üstünlüğü vardı lütfen açıklarsan bizim gibi ps5 bekleyenleri en azından ğrenmiş oluruz artı ps4 çıktığında xbox one den biraz daha iyiydi lütfen bekliyom aydınlatırsan sevinirim
  • Merhaba hocam hala tartışmanın derdindesiniz, yukarıdaki mesajlarımı tekrar okuyun lütfen 1,5 yıl önce xbox one x alarak başladım bu nesile ve ben satın alırken konsol 1900 lira civarlarındaydı. Bu fiyata donanım olarak çok güçlüydü üstüne gamepass gibi bir sistemi de vardı. Exclusive oyun ilk önceliğim olmadığından dolayı online oyunlarda daha fazla zaman geçireceğimi bildiğim için donanım ve fiyat olarak bana daha olumlu gelen ve gamepass gibi bir artısı olan sistemi tercih ettim bunu anlayabilmek gerçekten bu kadar zor mu bana sürekli aynı şeyleri tekrar ettiriyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çıksa da oynasak PS3 den gececez inşallah

• zartzurt456'a diyor
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.