Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: iNTifaKCi Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
91. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kojima oyuncu toplulukları ile arasını iyi tutuyor. Bu kadar sevilen bir figürken konsola exc oyun yapacağını sanmıyorum. Xbox'a oyunları zaten gelmez ama Pc + Ps5 şeklinde yoluna devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Ohoo, birader sen az önce hepsini almayan kendini kısıtlayan oyuncu değildir, laf olsun diye uyduruk oyun oynuyordur demiyor muydun, iki mesaj oldu daha, şimdi sadece PS4'e mi döndün? PS4 konusunda Zelda muhabbetini de sen açtın o yüzden sorduk hepsini mi alalım ne yapalım diye.

Şimdi, sen şuraya buraya yaz diyen arkadaşlar için, bunu daha önce başka bir yere daha yazmıştım tekrar yazayım. Tüm konsol fanlarının kulağına küpe etmesi gereken bir gerçek var, bunu akıllarından hiç çıkarmasınlar: Bu konsollar sizin babanızın malı olmadığı gibi hiçbiri size özel platformlar da değiller. Bizde de var o konsol. Parasını veren herkese satıyorlar. Parasını verip aldığımız hizmeti eleştirirken de kimseden izin alacak değiliz.

Burası PS5 konusu, buraya yeni bir şey var mı diye geliyoruz, hep exc muhabbeti. Exc aşağı exc yukarı. E Exc'den başka bir numarası yok mu bu PS5'in? Bir tek exc varsa "Exc Switch'te de var PC'de ne yapalım exc olan her şeyi alalım mı" denildiğinde de bozulmayacaksınız. Bu kısır tartışmalar arasında konsolla ilgili gerçek haberler kaybolup gidiyor. Bak SSD ile ilgili bişeyler yazılmış kaynadı gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 23 Ocak 2020; 13:53:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

last of us part 2 yi bekliyor mussun ne guzel iste. Sen de playstation in degerini biliyorsun. Bizdensin yani. Niye kavga ediyonuz.

Alıntıları Göster
    Hah, işte mesele bu bak. PS4 var bende ve Last of Us 2'yi bekliyorum. Ama "20 saat Last of Us 2 oynayacağım diye 150 saat bulanık Battlefield mı oynayayım, iyi olan konsolu alır geçerim" diyen adamı anlıyorum, bozulmuyorum, sen oyuncu değilsin uyduruk oyun oynuyorsun diye yargı dağıtmıyorum. Kavganın nedeni bu.

• Söylentilerde bugün..

Fiyat Listesi.

• PS5 500 GB black - Price: 449.75 €
    • PS5 500 GB white - Price: 449.75 €
    • PS5 500 GB special edition - Price: € 449.75
    • PS5 1 TB black - Price: 499.75 €
    • PS5 1 TB white - Price: € 499.75
    • Three different DualShock 5 - Unit price: € 59.89

Kaynak :https://gamergen.com/actualites/rumeur-ps5-prix-modeles-et-divers-coloris-lancement-europeen-308759-1
  • gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Exc oyundan rahatsız olan sensin. Sony oyunlarından rahatsız olan sensin. Yazdıklarına karşılık cevap gelince şaşırıyorsun resmen. Millet senin söylediğin şeyi otomatik kabul edecek sanıyorsun. Alışmışsın son sözü ben söyleyeceğim kafasına.

"Özel oyun konsol sattırır." diyoruz. Hemen bir itiraz. Hemen bir sinirlenme, öfkelenme... Hem de öyle bir sattırır ki

Senin söylediklerin doğru değil kardeş. Düzeltiyorum, düzeltiyoruz. Üzülüp, sinirlenmen beni ilgilendirmez. Birinde iyi oyunlar var, diğerinde yok. Konsol kaç satmış? 106 milyon. Red Dead Redemption, God of War örneğine bile sinirleniyorsun.
  • 500 gb mı? 1 TB'dan aşağısı kurtarmaz artık.
    özel oyun konsol sattırmıyor sa mart 2017 de çıkan switch xbox ı nasıl yakaladı diye sormak lazım mesela ben switch de almak istiyorum mario vesayre için birde portatif diye ama oyun fiyatları ve makinenin fiyatı çok geliyor
  • Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Oyun boyutları yeni nesilde düşecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bak hala ya, God of War örneğine niye sinirleneyim, ön sipariş geçtim ben o oyunu, çıkışını konsol başında bekledim hey gidi günler:

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Sonra RDR örneği ile senin ne işin var? RDR2 desen o PC'de de var. RDR yok zaten PS4'de. Geri uyumluluk ile Xbox One X'de var ama, 4K hem. Napak Xbox mı övek şimdi RDR var 4K diye?

Bu yılın en çok satan PS4 exc oyunu Days Gone satışlarda Anthem'in altında kaldı. Nereye yüz milyon konsol sattırıyor acaba? Bu PS exc oyunlar yüz milyon konsol sattırıyor da kendileri nasıl en çok satan listelerine giremiyor? Son on yılın en çok satanlarında tek PS exc yok. Tek exc Nintendo'nun Mario Kart 8'i. Mario Kart 8 kaç kişiye Wii U aldırmış buradan bi el kaldırsınlar da görelim exclusive ne kadar sattırıyormuş.
    https://gamerant.com/video-games-highest-selling-decade-copies-sold/

---

Ne yapak hacı, toplanak döne döne exc mi konuşak PS5 çıkana kadar, başka bir numarası yok mu bu aletin?

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Oyun boyutları yeni nesilde düşecek.
    Neden? Bu saatten sonra 500 GB konsol görmeyiz diye düşünüyordum ama belli ki SSD maliyetleri yüzünden yine göreceğiz. Yeni nesilde oyun boyutlarını düşürecek bi teknoloji falan mı var?
    SSD'lerin okuma hızından dolayı. Oyun dosyaları daha fazla sıkıştırılacak ve SSD'ler için bu sorun olmayacak deniyor. Ha bir de isteyen oyunun sadece single player tarafını isteyen sadece multiplayer tarafını indirebilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrkmklnc -- 23 Ocak 2020; 15:28:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Exc oyundan rahatsız olan sensin. Sony oyunlarından rahatsız olan sensin. Yazdıklarına karşılık cevap gelince şaşırıyorsun resmen. Millet senin söylediğin şeyi otomatik kabul edecek sanıyorsun. Alışmışsın son sözü ben söyleyeceğim kafasına.

"Özel oyun konsol sattırır." diyoruz. Hemen bir itiraz. Hemen bir sinirlenme, öfkelenme... Hem de öyle bir sattırır ki

Senin söylediklerin doğru değil kardeş. Düzeltiyorum, düzeltiyoruz. Üzülüp, sinirlenmen beni ilgilendirmez. Birinde iyi oyunlar var, diğerinde yok. Konsol kaç satmış? 106 milyon. Red Dead Redemption, God of War örneğine bile sinirleniyorsun.
    Sen hala yazıyormusun burda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Mesajımı okumamışsın bile. "Red Dead Redemption gibi bir şaheser oyun var. Ve bu oyundan daha iyi olan bir God of War yılın oyunu seçiliyor. Çıta ne kadar yüksek" demişim. Ben bu oyunları oynayamadıktan sonra ne anladım o işten diyorum. Bir önceside ise "Red Dead Redemption 1 konsol exclusive bir oyundu" dedim. Örnek veriyorum bu oyun PS exclusive bir oyun olsaydı, ben bu oyunu oynayamadıktan sonra ne anladım o işten? Aynı şekilde başka bir örnek verdim. Resident Evil 2 şahsen benim hayatımda oynadığım en iyi oyun. Resident Evil 2 ve 3... Bu oyunlar exc oyun olsa ve ben bu oyunları oynayamasam...?

Hayır bir de atar yaparak milletin ne oynayıp oynamayacağına da karar veriyorsun. "Total War serisi için PC mi toplayacağım?" diyorsun. Ee arkadaşım ben Total War seviyorum, Football Manager seviyorum, Age of Empires seviyorum, Warcraft seviyorum. Tabi ki toplayacağım. Bunun kararını sen mi veriyorsun? Zelda için Switch mi alacağım diyorsun. Ben "Zelda, Mario, Pokemon, Kirby, Marvel Ultimate Alliance, Bayonetta, Xenoblade Chronicles, Pikmin, Animal Crossing, Yoshi, Luigi's Mansion, Fire Emblem, Metroid..." ve daha niceleri için Nintendo alıyorum. Buna sen mi karar veriyorsun? Senin özelliğin nedir? Kim oluyorsun ki?

• Bu konuda neden hep kavga var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Bu konuda neden hep kavga var?
    bazı kesimlerde ps5 in güçsüz olarak çıkma ihtimali olması hazımsızlık yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Bu konuda neden hep kavga var?
    Bi tane Fanboy Var habire trollüyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su baslikta birbirinize laf sokmak icin harcadiginiz enerjiyi elektrik enerjisine cevirebilsek kose olurduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Bak hala ya, God of War örneğine niye sinirleneyim, ön sipariş geçtim ben o oyunu, çıkışını konsol başında bekledim hey gidi günler:

Sonra RDR örneği ile senin ne işin var? RDR2 desen o PC'de de var. RDR yok zaten PS4'de. Geri uyumluluk ile Xbox One X'de var ama, 4K hem. Napak Xbox mı övek şimdi RDR var 4K diye?

Bu yılın en çok satan PS4 exc oyunu Days Gone satışlarda Anthem'in altında kaldı. Nereye yüz milyon konsol sattırıyor acaba? Bu PS exc oyunlar yüz milyon konsol sattırıyor da kendileri nasıl en çok satan listelerine giremiyor? Son on yılın en çok satanlarında tek PS exc yok. Tek exc Nintendo'nun Mario Kart 8'i. Mario Kart 8 kaç kişiye Wii U aldırmış buradan bi el kaldırsınlar da görelim exclusive ne kadar sattırıyormuş.
    https://gamerant.com/video-games-highest-selling-decade-copies-sold/

---

Ne yapak hacı, toplanak döne döne exc mi konuşak PS5 çıkana kadar, başka bir numarası yok mu bu aletin?
    Yok

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Bu bahane , forumun her konusunda buna benzer bahanelerle dolu heryerde kavga var ... güçlü-güçsüz iyi-kötü oyun olacaksa illa fifa vs pes olmadı tekken-mk o olmazsa nfs-forza yine olmadı mı? Cod-bf yaparlar hep kavga vardı olmaya devam edecek ne geçiyorsa artık elimize hoşumuza gidiyor ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumlarda çoğu konu başlığı altında seviyesizce tartışmalar, gerilimler hiç eksik olmuyor. Siyasetçilerin kutuplaştırıcı üslubu dolaylı olarak sosyal hayatın da her alanına nüfuz ediyor. İnsanların birbirine karşı nefret kustuğu birbirlerini ötekileştirdiği garip bir toplum yapısına büründük ne yazık ki.

Bir de aramızda kar amacı güden oportünist şirketlerin esiri olmuş zavallı fanboylar da var ki Allah akıl fikir versin onlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 23 Ocak 2020; 15:55:13 >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.