Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oguzxz Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.820
Cevap
1.520
Favori
9.823.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu rdr2 4k 60fps de oynasak baya keyfli olur.
    Belki bu jeneresyon xbox series x alirim. 12.36 tflops gucunde geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klik-klak-boom kullanıcısına yanıt
    Xbox daha güçlü olacak ama nedense xbox bana biraz soğuk ve yabancı geliyor. Belki de daha önce hiç kullanmadığım içindir.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Oyun konsolları her halükarda talep görmeye devam eder zira her kesimden tüketicilerin erişebildiği bütçe dostu cihazlar.

Ayrıca insanlar sadece exclusive oyunlar için konsol satın almıyor. Multiplatform oyunların satış rakamlarına bir göz atın büyük bir çoğunluğunu konsollar oluşturuyor.

Oyun konsolları sadece exclusive oyun için satın alınır diye çok yanlış bir algı var bazı arkadaşlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 23 Ocak 2020; 7:13:15 >
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    God of War, Last of Us, Zelda gibi oyunlar oyun dünyasının en önemli serileri. Bu oyunları oynamak için o konsolu almak zorundasın. Üstelik Red Dead Redemption daha önce konsol exclusive bir oyundu. Diyelim ki bu oyun PS Exclusive. Ben bu oyunu oynayamadıktan sonra ne anladım o işten? Bu tip kaliteli oyunların oyuncuların üzerindeki etkisi çok yüksektir. Bu oyunların sayısı arttıkça elini inanılmaz kuvvetlendirir. Hiç düşünmeden o konsolu satın alırsın. Veya başka bir örnek vereyim. Diyelim ki Resident Evil 2 ve 3 PlayStation exclusive oldu. Kendimi keserim yine de bu oyunu oynarım. Senin mantığın baştan sona tamamiyle çok yanlış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 23 Ocak 2020; 3:4:58 >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Siz beni yanlış anladınız herhalde. Aksini söylemiyorum zaten.Sadece diyorum ki herhangi bir tüketicinin konsol oyunculuğuna geçiş yapması veya konsol satın almasındaki tek etken exclusive yapımlar değil.
    Ben de farkındayım elbette exc’lerin ne derece konsolu albenili kıldığını. Ps4 Pro kullanıcısı olarak benim de PS5 satın alacak olmamın sebeplerinden biri yine hiç kuşkusuz exc. yapımlardır ama tek faktör de bu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 23 Ocak 2020; 7:15:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7CE7F94C

Ps5 için 9.2 tflops'luk bir gpu dan bahsediliyor. O gpu ile 4k 60 fps oyun oynamak mucize olur. Oynatırsa bile grafik ayaları düşük seviyede olacaktır.
    mevcut xbox one x iyi optimize edilmiş oyunları native 4k 60fps oynatıyorken ondan en az yüzde elli daha güçlü bir makine nasil olurda 4k 60fps veremez. saçma olmuş
    9.5 tflops 4k 60 fps icin son derece yeterli olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volkie kullanıcısına yanıt
    Umarım sizin dediğiniz gibi rahatca oyun oynatır, ama ben hala istediğim akıcılıkta oyun oynatacağını düşünmüyorum.
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    Konsol alanlar Binbir gruba ayrılıyor.

Kimisi PC ve Donanimdan anlamadığı yada uğraşmak istemediği için Al tak kullan mantığıyla alıyor konsol

Kimisi oturma odasında büyük TV de oynamak istiyor ve PC nin TV de oyun oynamaya elverişli olmamasından

Kimisi, mesela benim gibi insanlar haftaici haftasonu başka yerlerde bulunuyor ise yanında taşımak için ideal.

Yada özel oyunlar için
    Ve bana göre en önemlisi Fiyat /Performans olarak rakipsiz Pc ye göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

God of War, Last of Us, Zelda gibi oyunlar oyun dünyasının en önemli serileri. Bu oyunları oynamak için o konsolu almak zorundasın. Üstelik Red Dead Redemption daha önce konsol exclusive bir oyundu. Diyelim ki bu oyun PS Exclusive. Ben bu oyunu oynayamadıktan sonra ne anladım o işten? Bu tip kaliteli oyunların oyuncuların üzerindeki etkisi çok yüksektir. Bu oyunların sayısı arttıkça elini inanılmaz kuvvetlendirir. Hiç düşünmeden o konsolu satın alırsın. Veya başka bir örnek vereyim. Diyelim ki Resident Evil 2 ve 3 PlayStation exclusive oldu. Kendimi keserim yine de bu oyunu oynarım. Senin mantığın baştan sona tamamiyle çok yanlış.
    Neden zorunda olayım ya? 30 TL ye kiralıyorlar konsolu neden almak zorundayım ki farzi misal? Last of Us 8 yılda bir kez çıkıyor gow desen ona göre yakın.. Neden almak zorundayım izah edermisin? 2028 yılında gider kiralarım oynarım Last of Us u veririm geriye. Böyle bir saçmalık olurmu zorundaymışız.. Tabi bu dediklerim ps almayacak olan kişiler için yanlış anlaşılmasın. Bu saydığın 2 oyun her şartta oynanır ya kiralarsın yada çevrende birinde illaki olur gider ödünç alır bitirir verirsin geri olay bu kadar basittir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ortalama 10 saat oynanışı olan oyunlar için 'kendimi gerekirse keserim' gibi abartı ifade kullanan arkadaşlar; bir silkinip gidin lütfen.

• Ortalama 10 saat nedir yahu? Bu oyunlar çok önemli oyunlar. Herkesi kendiniz gibi Xbox Fanboyu sanmayın. Oyun cahili değiliz sonuçta değil mi?

• Niye gidiyor ? Küfür mü etmiş isteyen istediğini kurallar dahilinde yazar. Kurallara uyulduğu takdirde ne gibi ifadeler kullanacağına sen karışamassın..

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Neden zorunda olayım ya? 30 TL ye kiralıyorlar konsolu neden almak zorundayım ki farzi misal? Last of Us 8 yılda bir kez çıkıyor gow desen ona göre yakın.. Neden almak zorundayım izah edermisin? 2028 yılında gider kiralarım oynarım Last of Us u veririm geriye. Böyle bir saçmalık olurmu zorundaymışız.. Tabi bu dediklerim ps almayacak olan kişiler için yanlış anlaşılmasın. Bu saydığın 2 oyun her şartta oynanır ya kiralarsın yada çevrende birinde illaki olur gider ödünç alır bitirir verirsin geri olay bu kadar basittir.

Alıntıları Göster
    Xbox ve pc de playstation exclusive leri kadar kaliteli mukemmel oyunlar yokta olsa her sene mi cikiyor?

• Dark-Samurai kullanıcısına yanıt
    Hepsi aynı.. İster ps ister diğerleri.. Almayacak olan bişey kaybetmez öyle..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ortalama 10 saat nedir yahu? Bu oyunlar çok önemli oyunlar. Herkesi kendiniz gibi Xbox Fanboyu sanmayın. Oyun cahili değiliz sonuçta değil mi?
    Fan boy arıyorsan oyunlara ya da konsol firmalarına anlamsız mana yükleyenlere ya da 'kedimi keserim' gibi anormal ifade kullananlara bakmanı tavsiye ederim. Bu arada hali hazırda Ps4 Pro kullanıcısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7CE7F94C

Xbox daha güçlü olacak ama nedense xbox bana biraz soğuk ve yabancı geliyor. Belki de daha önce hiç kullanmadığım içindir.
    sokaklada ps cafeler olması sebebi ile psikolojik bi durum. xbox kafeler olsa idi xbox sıcak gelirdi.
  • - Şu oyunları sakın oynamayın:

* God of War, Last of Us, Bloodborne, Uncharted, Spider-Man, The Last Guardian, Ghost of Tsushima, Detroit Become Human, Until Dawn, Beyond Two Souls, Killzone, Infamous, Demons Souls, The Order 1886, Horizon Zero Dawn, Gran Turismo, Heavy Rain, Days Gone, Death Stranding, Street Fighter V, Resistance...

- Neden oynamayayım?

- Çünkü ben bir XBOX Fanboyuyum. Kıskanıyorum. Oyundan da anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 23 Ocak 2020; 10:5:19 >
  • Ps4 fat kasa ve Xbox one x her iki konsolu da kullandım . Xbox bana daha premium bir his verdi. Ps4 ü sattım şu an sadece one x var. Muhtemelen yeni nesilde de series x alacağım

• quote:

Ortalama 10 saat nedir yahu? Bu oyunlar çok önemli oyunlar. Herkesi kendiniz gibi Xbox Fanboyu sanmayın. Oyun cahili değiliz sonuçta değil mi?
    Hemde önde gidenisin Ağır fanboy seni.Sony ye en büyük zararı senin gibi gözü kara fanboylar veriyor.Bi bitin kaybolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 23 Ocak 2020; 10:10:7 >
  • Street Fighter V çok kötü. Oynamasanız da olur.
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.