Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (10. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
180.649
Cevap
1.517
Favori
9.810.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4 pro daha ne kadar idare eder bizi. Çıkar çıkmaz ps5 almak istemiyorum. Tüm oyunlarım da zaten psn üzerinde geriye uyumlulukla yüklenirse çoğu efsane olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LunarOgred

ps4 pro daha ne kadar idare eder bizi. Çıkar çıkmaz ps5 almak istemiyorum. Tüm oyunlarım da zaten psn üzerinde geriye uyumlulukla yüklenirse çoğu efsane olur.
    Bence ps5 çıktıktan sonra 2 yıl kadar götürür en az.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geriye uyumluluk xboxtaki gibi mi olcak oyunu indirip ps5 için ekstra güncelleme mi gelicek bilgi var mı hiç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sony'nin Ps5'e çıkacak exc oyunları Ps4'e çıkarmaması büyük saçmalık olur 100milyon satmış Ps4 çok güzel para kazandırır Sony'e ama diğer yandan da yeni konsolu satış yapmaz bakalım hangisini tercih edecekler gerçi konsoldan kâr etmiyorlar diye biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LunarOgred

Geriye uyumluluk xboxtaki gibi mi olcak oyunu indirip ps5 için ekstra güncelleme mi gelicek bilgi var mı hiç
    Bildiğim kadarıyla net bir bilgi yok.

• 31:45'ten itibaren playstation 5'in ssd'si ile ilgili güzel bilgiler var

• Disk okuyucu olmasaydı keşke.Bazı distribütör firmalardan kurtulmuş olurduk böylece.
  • Navi 10 will have 48 or 56 TF according to the new leaks, that’s between 9.2-11.6TF!

Geçmiş olsun . 4K 60FPS hayal. İnşallah 1080p 60 FPS seçeneği olur her oyunda.
  • neden gecmis olsun kardesim googlenin stream cihazi stedia gpu'su 10 tf gucunde ve herifler ustune basa basa oyunlari 4k 60 fps de oynayacaksiniz dedi ps5 gpu'su 11.6TF uzeri gelecektir navi serisinin belkde daha guclu bir versiyonunu kullanacaklar gorecez mark cerny cikip bosu bosuna bu aciklamalari yapamazki sony xbox ve stedia cihazlarinda daha dusuk gpu koymaz ps4len yakaladigi potansiyeli yeni nesilde diger firmalara kaptirmaz okadarda aptal degil ve karsisinda miki var bu adamlar bu nesilde yedigi tokadi telefi etmek isteyecklerdir firmlar farkinda oyuncular 4k 60 fps oyunlarin standartlasmasini dort gozle bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 21 Nisan 2019; 13:15:34 >
  • Gkn89 kullanıcısına yanıt
    He he 30 FPS için yeni konsol çıkartacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

Navi 10 will have 48 or 56 TF according to the new leaks, that’s between 9.2-11.6TF!

Geçmiş olsun . 4K 60FPS hayal. İnşallah 1080p 60 FPS seçeneği olur her oyunda.
    Bir yerlerden okuduğunuz bir sızıntı haber üzerinden "inşallah 1080p 60 fps olur" demeniz fazla karamsar. 4.1 tflops'luk PS4 Pro ile çoğu oyunda 1080p 60 fps verilebiliyordu zaten. 4k 60 fps verenler dahi vardı. 6 Tflops'luk XBOX One X bu konuda daha da rahattı. Neye dayanarak en az 10 tflops olacağı bilinen konsolun eski nesil konsollar kadar çözünürlük ve fps vereceğini söylüyorsunuz?
  • mg3 M kullanıcısına yanıt
    Eğer bu güç ile oyunlar 4k 60 FPS olursa oyunların texture vb diğer özelliklerini kısarak bunu yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ygrkmklnc

Bir yerlerden okuduğunuz bir sızıntı haber üzerinden "inşallah 1080p 60 fps olur" demeniz fazla karamsar. 4.1 tflops'luk PS4 Pro ile çoğu oyunda 1080p 60 fps verilebiliyordu zaten. 4k 60 fps verenler dahi vardı. 6 Tflops'luk XBOX One X bu konuda daha da rahattı. Neye dayanarak en az 10 tflops olacağı bilinen konsolun eski nesil konsollar kadar çözünürlük ve fps vereceğini söylüyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Ps4 pronun 60 FPS verdiği çoğu oyunu bana sayar mısınız ? Çıkmış oyunlar üzerinden mukayese yapmak istiyorum . Bakalım 'ÇOĞU' oyun mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom

He he 30 FPS için yeni konsol çıkartacaklar.
    Muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

Ps4 pronun 60 FPS verdiği çoğu oyunu bana sayar mısınız ? Çıkmış oyunlar üzerinden mukayese yapmak istiyorum . Bakalım 'ÇOĞU' oyun mu ?

Alıntıları Göster
    Beklentinizi karşılar mı bilmiyorum ama listede çok sayıda oyun var gibi.
    https://www.videogamerplus.com/2014/09/60-fps-native-1080p-ps4-games-list.html

Listede olmayan Battlefront 2, Battlefield 1 ve Battlefield V, Resident Evil 2, DMC 5 gibi oyunlar da var. Hadi listeye inanmak istemiyorsunuz diyelim;https://www.youtube.com/watch?v=oJ-kW6UZ5z8&t=7s tıklarsanız Battlefield V'in Pro'da 1080p60fps oynanabildiğini görürsünüz. Hatta 2013 yılında çıkan normal PS4'de bile 1080p ve 50-60 fps alınabiliyor. Hal böyleyken PS4 Pro'dan tflops bakımından neredeyse 3 kat güçlü olacak konsol için inşallah 1080p60fps çalıştırır demek yanlış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrkmklnc -- 21 Nisan 2019; 21:46:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ygrkmklnc

Beklentinizi karşılar mı bilmiyorum ama listede çok sayıda oyun var gibi.
    https://www.videogamerplus.com/2014/09/60-fps-native-1080p-ps4-games-list.html

Listede olmayan Battlefront 2, Battlefield 1 ve Battlefield V, Resident Evil 2, DMC 5 gibi oyunlar da var. Hadi listeye inanmak istemiyorsunuz diyelim;https://www.youtube.com/watch?v=oJ-kW6UZ5z8&t=7s tıklarsanız Battlefield V'in Pro'da 1080p60fps oynanabildiğini görürsünüz. Hatta 2013 yılında çıkan normal PS4'de bile 1080p ve 50-60 fps alınabiliyor. Hal böyleyken PS4 Pro'dan tflops bakımından neredeyse 3 kat güçlü olacak konsol için inşallah 1080p60fps çalıştırır demek yanlış.

Alıntıları Göster
    Hocam farkında mısınız bilmiyorum ama samanlıkta iğne niteliğinde oyun sayısı . İnşallah 1080p 60FPS çalıştırır demedim bu arada . O seçenekte olur inşallah dedim . Her neyse amacım tartışmak değil yanlış anlaşılma olmasın . Uzun süre kullanacağımız konsol beklentimizin altında kalacak ben buna inanıyorum. Digital Foundry analizinde de abimiz aynı şeyi söyledi . Beklentinizi yüksek tutmayın , hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz diye . Muhtemelen yine ara konsol görürüz diye tahmin ediyorum . Umuyorum ki siz haklı çıkarsınız .

DF linkini buraya bırakıyorumhttps://www.youtube.com/watch?v=qU0V5OcHE_4&t=553s

• Umarim konsol resimdeki gibi rezil tasarimla gelmez.

Ps2-Ps3-Ps4'un ilk standart/phat konsol tasarimi mukemmeldi. Hele ki ps4...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

Umarim konsol resimdeki gibi rezil tasarimla gelmez.

Ps2-Ps3-Ps4'un ilk standart/phat konsol tasarimi mukemmeldi. Hele ki ps4...
    O Görsel hocam sadece yani daha Dev kiti bile görülmedi. :)
    PS4'e yakın bir tasarım ile çıkacaktır büyük ihtimal.
  • Nükleer reaktör gibi ses çıkarması da isterse 100tl lik PC kasasına monte etsinler ps5 i. Yeterki sessiz çalışsın

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    O dediginiz zor. 1 senelik ps4 slim'im cok az ses cikartiyor. Fakat bu seneler gectikce ayni sesi cikartacagi anlamina gelmez.

Irkcilik yapmis olacagim; japonlar cekik gozleriyle fani ve fan havalandirmasini cok kucuk yapiyor. Fan havayi zor atiyor. Tabi atarken de o "nukleer reaktor" sesi cikartiyor.

Yalnizca sony'de degil japonlarin butun teknolojik urunlerinde ayni. 7 sene once aldigim toshiba ilk gunden beri acayip ses cikartiyor. Iki surf yapsan pc feci derecede isiniyordu. Halen sikintisiz calisiyor ona sasiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 24 Nisan 2019; 0:51:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.