Şimdi Ara

Playstation 5 Diskli versiyon 3 aylık 7000tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Playstation 5 Diskli versiyon 3 aylık 7000tl

Merhaba, 3 ay önce media markt ten 7500'tl ye satın aldığım cihazımı satıyorum. Cihaz kutu içeriği v.b eksiksizdir. İsteyene Whatsapp üzerinden video açabilirim. İstanbul içi elden alabilirsiniz. Multi ilandır. Diğer sitelere de ekledim. Yoğun olduğum için haftasonu bakabileceğim Tek ricam var lütfen fiyatı öldürmeyin, ben aldığım fiyatın biraz daha eksiğine veriyorum ki, hak yemeyeyim diye. İhtiyacı olan birisine giderse sevinirim. Al satcılar uzak dursun!

Ufak da olsa pazarlık vardır. Karnesinde pek iyi olan kardeşlerimize 1bin tl daha ekstradan indirim yapacağım.

Playstation 5 Diskli versiyon 3 aylık 7000tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 7000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 1 Ocak 2023 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Güncel.

• Pm gönderildi.

• Almak için pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakınmışız . Paranın olmadığı zamana denk gelme şansı :(

• Şu dönemde fiyatta özverili davrandıgınız için teşşekür ederim hayırlı satışlar

• pm gönderildi.

• Bedavadan biraz pahalı.Umarım ihtiyacı olan birine gider.

• Şaka değildir umarım iyi satışlar :)

• Almak istiyorum da. Hazır nakit yok. PM gönderdim. :/

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konuyu cuma sabahı açıldığında şans eseri ilk gören bendim. Bana satmak filan zorunda olduğunuz için söylemiyorum, tamamen kendi tercihiniz. Lakin hiç bir açıklama dahi yapmadan ürünün satılmış olması ve hak hakkaniyet kavramlarını da kullanmaktan kaçınmadan ilana çıkmanız, söylem ve eylem arasında uyumsuzluğu göz önüne seriyor. Velhasıl alan arkadaşa hayır olsun.

• JettoPistole kullanıcısına yanıt

Hocam cuma 9/50-10 arası sizin mesajdan 20-25dk kadar önce özel mesaj ile arkadaşa ulaştım ancak mesaja bir geri dönüş bile yapmadı.

Hatta kendisine başka bir sosyal medya platformu üzerindende mesaj attım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 28 Kasım 2021; 12:46:51 >
  • Resmen dalga geçmiş Playstation 5 Diskli versiyon 3 aylık 7000tl 

• Yok öyle bir satış fake ilan

• Forum dışına rezerve ettim. Alıcı buluşma yerine gelip almadığı için satış gerçekleşmedi. Ancak haftasonuna kadar ilanı tutacağım. Satılmazsa, kırarım yine de satmam. İnsanlarda ahlak kalmamış.

• güvenli ödeme ile sahibinden'den satarsanız alayım Playstation 5 Diskli versiyon 3 aylık 7000tl 

• Yok yok insanlara yaranılmaz. Deveye diken insana söven yaranır hesabı siz fiyatı şöyle okkalı bir şekilde 9-10k yapmanız lazım ki değer kıymet bilinsin.

• Duruyorsa ben cihazı alayım. 532 176 16 24 WhatsApp eklerseniz hallederiz. Size pm atılmıyor.

• Hak hakkaniyet gibi kavramları gerçekten önemsiyorsanız ilanı ilk koyduğunuzda size mesaj atanların sırasına bakmanız yeterli.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.