Şimdi Ara

PlayStation 5, birkaç yıl sonra dijital oyunları çalıştırmayı durdurabilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Öyle bir haber yapmışsınız ki sanki ps5 alanlar batacak xD kesin haber sahibi xbox kullanıcısı 😂😂😂 anakartlarda var bu pilden ve bir kere bile değiştirmedim, intel masaüstüm vardı 9 sene ben kullandım şimdi arkadaşım kullanıyor pil felan değiştirmedim 😘

• Aferin editör. Clickbait haberle üç klik aldın. Amirinden alkış alırsın artık.

Ama insanlar bu siteye girip sürekli boş haberler karşısına çıkınca bıkıyor ve bir süre sonra alternatif arıyor. O zaman ne yapacaksınız? Sitenize hiç girmeyen, uygulamayı kaldıran adama Clickbait yediremezsiniz.

Haberin kendisi iq 50. Pili değiştirmek garantiyi etkiliyor mu? Arkadaşım garanti varsa ben neden değiştiriyorum. Yollarım Sony değiştirir. Garanti yoksa pili değiştirmesem de garanti yok zaten

• Bu nasıl bir haber la! Bu DH'e son zamanlarda bir şeyler oldu. Haber editörleri saçmasapan şeyler yazmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu forumda rezil merlin, webtekno gibi clickbait haber yapan sitelere döndü ya nereye girelim artık bilmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 21 Nisan 2021; 4:9:48 >
  • Ps4 8 senedir var, ben daha cmos pilim bitti digital oyun oynayamıyorum diyeni görmedim henüz. Kaldı ki ps5 in bitecek hiç sanmıyorum, belki 10 sene sonra ama oda zor. Hayatımda gördüğüm en boş clickbait haber

• Senin yapacağın haberin içeriğine be arkadaş. Cahil adamların niye alırsınız işe
  • Millet pillere ömür biçmeye başlamış bir de. Yok 3 yıl,
    yok 8 yıl. Ulan adamlar mission impossible gibi kendi kendini imha eden makina yapmış resmen.

• yahu 1993 yılında aldığım (üretim tarihi daha da eskidir) ve hala kullanmakta olduğum Amiga 500 üzerinde ki taş devrinden kalma Varta bios bataryası ölmedi, PS bataryası mı ölecek???....

• PC'lerde özel bir durum olmadıkça 10 sene üstü rahat gidiyor, eğer PS5'te de öyleyse zaten 7 sene sonra PS6 çıkar.

• saçma sapan haberler işte

• 2008'de alınmış ps3 ve 2014'de alınmış ps4 var, dijital oyunlar hala sorunsuz ve internetsiz oynanabiliyor varın siz hesab edin

• Dün bununla ilgili bir video izledim, adam PS4'ün pilini söktü, internet bağlantısı olmadan diskli bir oyunu çalıştırmak için PS4'e taktı. Konsolda tarih pil ve internet bağlantısı olmadığı için 1969 görünüyordu, oyun haliyle çalışmadı.

Yani bu durumun gerçekleşebilmesi için, konsolun pili bitecek ve siz yeni pil bulamayacaksını ki, milyoncularda 2-3 liraya satılan bir pil, hesap edin ve Sony server'larını kapatmış olacak.

Bu teyzemin şeyi olsa, eniştem olurdu muhabbetine benziyor. Yahu kim konsoluna pil takmaz, sonra Sony neden server'ları kapatsın. Adamlar iflas etseler bile bu hizmetleri isim haklarını alacak firmalar devam ettirecektir.

Ha sene olur 2050-2060 dünya değişir, onu kimse bilemez, gerçi o dönem evlerdeki tost makinalarının bile Playstation 5-6 oyunlarını emulatörle çalıştıracağından eminim...

• Boş muhabbet.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.